Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, co je nám po ukroušském obilí, když máme vlastní

  • Na rozdíl od Maďarska, Slovenska a Polska je naše vláda cítit ukrajinkou pwdelí. To je hanba

  • Takové detaily z prohlášení onoho  "Ukrajince"  cituji v překladu :" Zítra, 15. září, vyprší zákaz Evropské komise na dovoz ukrajinského obilí do EU. Ukrajina a Evropská unie vytvořily společnou koordinační platformu, v jejímž rámci fungovaly všechny rezervace z NĚKTERÝCH evropských zemí. Zákaz dovozu je v zásadě nezákonný. Porušuje asociační dohodu mezi Ukrajinou a EU i zásady a normy jednotného trhu EU."

    Takže: ten Ukrajinec to psal 14.9.2023 ( neboť píše" Zítra, 15. září, vyprší zákaz"). Píše tam o jakési " společné koordinační platformě, v jejímž rámci fungovaly všechny rezervace z NĚKTERÝCH evropských zemí" - tedy jakási dohoda, zřejmě mezi někým z EK a někým z Ukrajiny.  A největší perla nakonec: " Porušuje asociační dohodu mezi Ukrajinou a  EU i zásady a normy jednotného trhu EU " - toto psal Ukrajinec 14.9.2023, ale tzv. asociační dohodu EP odkýval až 16.9.23" ( https://www.europarl.europa.eu/news/cs/press-room/20140915IPR62504/evropsky-parlament-ratifikoval-asociacni-dohodu-mezi-eu-a-ukrajinou ).  Takže ten Ukrajinec dva dny předem tvrdí, že "  Porušuje asociační dohodu mezi Ukrajinou a EU  ", ale ta přeci ještě neexistovala. Stejná píseň od EK kolem dokola. Jak si ta EK je jista, že zdvihači rukou v tzv. Evropském parlamentu odkývají vše, co jim strčí pod nos!!!  A díky tomu i tzv. Ukrajinci vyskakují také. Jaké bago to s námi EK a celý ten Západospolek hraje?  Včera vystoupit z EU a NATO bylo pozdě.

  • Nevím  jak to je , ale u nákupu /  prodeje musí být dva . Jeden, kdo má zájem koupit a druhý,  který má zájem prodat a pak se musí domluvit na ceně.   A  navíc si kupuju jen to co potřebuji, nebo s čím chci obchodovat.  Pud nám soud nařídí, že "musíme" koupit, tak takové soudce bych krmil tím jejich obilím, které nesplňuje bezpečnostně zdravotní normy.  Včetně naší loutkové vlády, která jim zobe z ruky.  Nebo už jsme dobytek, který musí žrát co se mu dostatne do žlabu...?  Začínám postrádat pořad "A dost!"  , který poukazoval na nekalé výživové praktiky "protektorů" z demomkratického "spřáteleného" západu. Zřejmě proto skončil.

    • Kupte to, nebo vás zažaluji!

      No tak si klidně žalujte. A co jste zač?

      Já jsem Ukrajinec!

      Aha! Tak to je jiná. Prosím nežalujte mě, koupím všechno, co požadujete! A moc se omlouvám, nejdřív jsem nevěděl...

  • josef.chmela

    Tak dlouho lezou tomu zelenému do zadku, tak dlouho podporují jeho válku, tak dlouho tam cpou horem dolem peníze a všechno možné, až je ten zelený blázen zažaluje. To snad není ani možné, co ti teroristé z USA na té Ukrajině vyprodukovali.

  • Kyjev bude žalovat, že některé země nesouhlasí s tím, aby její občané baštili pesticidy a radioaktivními látkami nacpanou pšenici? No co si to vůbec dovolují, tyhle země? 

    Obchodovat se může, ale někdy se prostě musí, soud to nařídí. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit