Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaplat´panbu,že alespoň KSČM a ČSSD nemá většinu.Babiš s nimi do koalice nepůjde,protože kdyby šel,tak ho v příštích volbách už nikdo nezvolí.Ale je tu velký prostor pro většinovou pravicovou vládu. *1* *1* *1*
    • Estébák Babiš půjde, jen když bude ve vládě.Babiš není pravicový jedině veliký hlupák a hlupáci na to naletěli
      • Právě . Babiš není hlupák a nebude si pálit prsty ve vládě . Bude za bukem a vodit na vodítku ČSSD kterým umožní sestavit vládu .
    • Když nepůjde do koalice s ČSSD a nezabrání parazitům typu Mládka rozvinout svoje schopnosti, tak se můžeme dočkat koalice ČSSD, KSČM a Okamury.
    • Nevím jak vy ale já vůbec nestojím o pravicovou vládu v této situaci . Jen ať si Sobotka slepí nějakou koalici a posléze nabije ústa . Ze srdce mu to přeji . Pravicovou vládu TEĎ ? Ani náhodou .
  • Eště že máme nadpoloviční věčinu!
    • Nauč se česky nebo jeď do severní Koree
      • Zapomněl jsi Vlku na svůj nedávný "leninysmus", takže o kritice pravopisu jiných být tebou tak raději držím hubu.
  • Blbečkové to čumíte, jak KSČM jede k vítězství
    • Ani nečumím. Český člověk jedná emotivně a hodně často hloupě. A když to nevyjde, co na tom? Může nadávat a volat zase po předčasných volbách, kde bude volit zase stejně: ne podle rozumu, ale podle tlachů, slibů a emocí.
    • Máš konečně pravdu
      • Ale sme jim to dali. A teť je pověsíme!
  • výsledky voleb kde největší zlodějská chátra dostala výprask už jsou tu první úspěchy. zítra budeme moci o hodinu později vstávat a dýl si odpočineme. Tak už začíná blahobyt. A to je teprve první den po volbách. Uvidíme kam to dotáhneme za čtyři roky.....
  • Tak vida . Vrátil jsem se z dovolené abych mohl odvolit a v zásadě to není tak špatné. Sobotka , protažený ksicht a tolik se na předčasné volby těšil . Komouši , no nic moc a na ty výkřiky před volbami o 25% . Ale co nejvíce potěšilo , Svědkové Zemanovi v loji . Mynář v tranzu a ježidědek na Hradě , to bude dnes viróza a v pondělí při předávání vyznamenání kocovina . V zásadě jsem zcela spokojen .
    • A ty myslíš, že bezpáteřní Babiš a Okamura jsou zárukou úspěchu
      • Ale vůbec ne . Nicméně , levice sice vyhrála ale jen tak trochu a Babiš ji bude moci snadno držet na uzdě takže se nedají čekat nějaké levičácké hurá akce . Pravice sice prohlála ale to je celkem dobře protože ji to umožní vycouvat z vládní odpovědnosti a vzhledem k vývoji situace už může jen získat v budoucích volbách. Zeman si zase bude hrát vlastní hru na despotu což mu zase sebere něco obliby . Zkrátka , jak už jsem napsal , volby dopadly celkem k mojí spokojenosti .
  • Z bláta do louže ?
  • Levice drtivě zvítězila!!
    • Lidská lůza slaví !!!!!!!!!!
  • První příznivá zpráva dnešního dne - druhá věta nadpisu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit