Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • češi mají jiné starosti....nápad z Chebu:
    Budeme vozit prostitutky za město...
    „Máme v plánu zřídit daleko za městem služebnu městských strážníků s tím, že bychom tam prostitutky vozili k výslechu. Tam by strávily i podstatnou část své »pracovní doby«,“ říká starosta Chebu Pavel Vanoušek.
  • Zdejší komunistofašouni mají tři základní třídní nepřítele. Ten první (vnější) jsou USA - toho zdědili po svých stupidních předcích. Jejich druhý základní nepřítel je "pravda" - té se bojí jak čert kříže. No a potom je tu jeden "vnitřní" nepřítel - jakýsi Tečka, kterého si vymysleli, aby měli proti komu vést třídní boj, protože na USA a na pravdu nemají. Tak do toho, komušisti!
    • Jediná pravda z toho co jsi sesmolil, je ten Tečka. Není to ale nepřítel (jak se domníváš), ale obyčejný prachsprostý šašek, co tu provokuje za peníze! Takoví se nestřílejí, ale kope se do nich (obrazně i fyzicky) !
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    předvčerem byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj ..
    • Ty bláboly tě učili na VUMLU já byl obyčejný člověk co se vždy živil rukama a po roce 1989 jsem se měl lépe nežli za bolševika i po propuštění z fabriky že jsem něco uměl a nebál se do toho jít,takže si ty keci nech od cesty.Dnes jsem za vodou a takovým jako jsi ty se jen směji a bolševik mě může víš co! *1* *1* *1* *1*
    • Zkus někde pracovat, nebo něco dělat. Lopat není nikdy dost.
    • Ninja! PICHA nesmírnái!
    • Tak proč komunisti ten fašistický režim budují ??
    • Poznal jsem tě, soudruhu Tečko, zloději nicků a primitivní demagogu. My jsme správní rada, musíš se víc snažit. Jinak by jsme tě museli vyhodit!
    • Máš pravdu nnn, ale jeden dobytek ti tady krade nick a píše debilní nesmysly, kopni ho do pr...le.
  • Ty dobytku tečko dobře víme co kolik před 30 lety stálo, jen se neboj, výplatu jsem měm 3500 Kčs a za byt jsem platil 275 korun včetně vodného a stočného elektřina 70 haléřů za i KWh pivo 1.70 Kčs co dnes stojí 100 korun stálo 10 jediné co bylo poměrně dražší bylo oblečení, protože ještě nebylo z Číny a Indie, kdybychom dneska museli kupovat oblečení z OP Prostějova chodil by každý v jedněch hadrách 5 let, kapišto ty dobytku?
    • Kdy jste bral těch 3500 rozhodně ne v 70letech kdy to pivo opravdu stálo 1,70 to by jste musel být na dost vysoké funkci v podniku tyto mzdy byli někdy kolem konce 80let a ne všude,tak z nás nedělejte hlupáky.Já se taky zastanu komunistické éry a to jen co se týče jídla to bylo opravdu lepší nežli dnes,vedoucí provozovny kdyby pustil do výroby takové hnusy co se dnes prodávají tak by skončil na několik let v kriminále,ale to je tak všechno co by se dalo u komunistů pochválit.
    • Ale ale, soudruh Tečka se nám tady ohání jiným tečkou a mluví sprostě; no nic jiného mu nezbývá, instrukce od komufašistů z ústředí ještě nepřisly.
  • Fašističtí kolaboranti z řad KSČ mají smutek, neboť jejich soudruzi, fašisti diktátora Putlera dostali tvrdý zásah. Jen tak dál, udatní Ukrajinští obránci svojí vlasti!
    • .... říkali, že chodíš v noci hajlovat na německý hřbitov, to svědčí o tvé zbabělosti! Ty tvé zdejší provokace to jenom potvrzují.
      • Už jsi byl položit kytku ruským okupantům z 68 na Olšanech,jestli ne tak tě soudruzi asi nepochválí! *1* *1* *1*
  • Nechce se mi věřit,že žiji ve státě,kde je pořád spousta zaslepenců,kteří v Rusovi vidějí lepší zítřek. Byli tady delší dobu a rozhodně jsme se díky nim neposunuli vpřed.Tak jen mimochodem víte jaká byla průměrná výplata před 30 lety a co tehdy kolik stálo a kolik je průměrná výplata dnes a co kolik stojí? I když dnes je vše dražší pořád ještě umím počítat,abych si spočítal,že 1+1 = 2 a 10x10=100. Je mi Vás líto ubrečení lidé vzhlížejíc stále k východu,ale tím nemyslím Japonsko *15*
  • Pozor na fasistov, davaju sa do pohybu. Toto je video spred budovy v centre Luhanska, kde kijevske fasisticke prasce dnes bombardovali mesto. Ze si to mozu dovolit a ze maju medialne krytie, to nieco znamena:

    http://vk.com/event65134852?z=video156548540_168491124%2Fbb3f9d5f51780fd82d
    • A sakra potomek fašistického státu se ozval jak jste to na tom slovensku ještě dlouho po válce říkali,nebylo to:Za Tisa bola plná mísa *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Co tu děláš, kuvo drotárská?
      • Dej si nicku "Adolf", pojízdnej blbečku!
    • Vy Slováci máte ten fašismus v krvi z doby Slovenského štátu, kdy jste se přidali k Hitlerovi. Pozdravuj Hlinku a spol.
      • Tobě ten fašismus napustili do krve až po 89 roce! Nedá se s tím nic dělat, než ho zase vypustit, třeba neodborně (to je fuk), hlavně když odteče....
  • Kdo podporuje fasisty stava se sam fasistou ... ZAORALKU
    Vlada, ktera podporuje fasisty je FASISTICKA VLADA ... SOBOTKO
    Stat ktery podporuje fasisty je FASISTICKY STAT ... juesej

    Dnes se pouze ukazuje ze cely zapad okupovany vlajkou hvezd a phuhu je jedna velka fasisticka korporatni enklava, kde pitomci mlci, az se situace Syrie pomalu presunula 1000km od jejich domovu.

    Dokud nebudou vydany mezinarodni zatykace pro podporu fasismu, genocidu, utocne valky na jednotlivce vlad statu a politiky, nebudopu se bat niceho.
    • To je omyl, Zaorálek Putlera nepodporuje,
  • Čeští fašističtí kolaboranti z řad KSČ truchlí, protože jejich soudruzi, fašisti z CCCP, dostali kvalitní zásah. Jen tak dál, chrabří obránci Ukrajiny, demokracie a míru!
    • Nabyl jsem dojmu, že jediný fašoun zde jsi ty, Tečko! Když už tolik znáš minulost (dějiny), tak se pouč, jak takoví jako ty dopadli. Ona tě ta sranda přejde!
  • [Nový] Luhansk 2. 6. - Jak přesvědčit lidi, že Evropa je pro ně blahodárná? Zabít je.
    3.6.14

    Ukrajina: Otřesné záběry po útoku na Luhansk kazetovou bombou, obsahující desítky malých bomb, případně napalm nebo kovové střepiny. Užívání kazetových pum je v řadě zemí světa zakázáno - video.

    Zdroj: http://novorus.info/news/events/16770-18ubiystvo-v-zakonekro...
    • .. a co třeba chybná manipulace s raketou,či bombou?Ono je lepší dát na Rusa ten má jistě pravdu *13*
      • Ano, bylo zjištěno,že ty čtyři ženy zabité bombou jí nesly v košíku na trh.Vtom zafoukal vítr bomba se zničeho nic vznesla do výšky pěti kilometrů a poté se lehce snesla na zem a nikomu se nic nestalo....všichni,kteří by to mohli dosvěčit leži v klidu v márnici.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit