Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je hanbou naších zákonodárců, že policie u nás nemá skoro žádné právomoci a autoritu. Co se stalo ve Vansrorfu, nemohlo by se stát v Americe. Po napadení totiž policista může použít zbraň a nikdo jej za to nestíhá a netrestá. Policajt je tam autoritou a zákonem. U nás bohužel obyčejným strašákem.
    • Do zelí *7*
  • Nedokážou ochránit před kriminálníky sami sebe, natož někoho jiného. Budou muset zase počkat na nějaké ty extrémisty, převlečené za ženské s kočárky, aby si spravili reputaci a nahonoli ego!
  • Albánci, největší verbež co se pohybuje v čechách. To je důsledek nadržování ameriky ve sporu v jugoslávii. To je odvrácená tvář našeho ( plitiků) souhlasu napadení jugoslávie. Teď tu máme bratry( musl.) u nás.
  • poslat okamžitě do své země osoba nežádoucí at si to předvádějí doma tady nemají co dělat dělají akorát samý nekalosti tak co s tím sofort pryč co nejdál a takhle ze všemi snad by to pomohlo to se musejí ti nahoře hnout *11*
  • To je už dost špatné. Nedokážu si představit, že bych v nějaké zemi , natož v balkánské , provozoval takovou činnost, jako albánci a jiná verbež u nás. Poměry tam znam, 30 let tam jezdím k rodíně. Že bych tam mohl být nějakým "váženým, nebo vyvoleným" ? johooooooo, ani v krásnem snu. Už bych nikdy neviděl zemi českou, domov můj. Ani ty naše vychcané politiky, kteří jdou už proti našim lidem a ještě na ně posílají těžkooděnce. Sahnout tam na policajta? Znám tam jeden případ, chlapíka pak našli mrtvého na hrobě svého otce. Ti si ve svých zemích aspoň cení vlastenectví. my jsme tady jen švejkové. Jednou jsme zazvonili kličema a hola hola hrdinové. Proč ne třeba defvenestrace?
  • pardon ....defenestrace...
  • Takové Albánce zavřít na 10 let, předtím jim dát dřevěnou masáž pak vyhostit. Verbež jedna!
  • Je to pěkná partička Kosovských Albánců, ve Varnsdorfu si dělají co chtějí. Viděl jsem je včera ve zprávách,tváří se jak nevin´átka a snaží se obrátit celou věc v hospodskou rvačku pod vlivem nějakého toho alkoholu. Jsou to grázlové nejhoršího zrna,byl jsem jimi vidírán,zbit když jsem ležel na zemi kopal mi pan Tahir Alija do hlavy, nemohl jsem celou věc nahlásit policii, nebot´ by mě zastřelili. Nikomu jsem nikdy nepřál nic zlého,jim přeji nejtvrdší tresty
  • Policista v civilu je pořád jenom obyčejným občanem pokud se předem neprokáže a nejedná se tedy o útok na veřejného činitele. Ale to nevadí, že bychom si mohli dovolit se nechát cizáky a cikaány mlátit. Zákony platí pro všechny stejně.
    • Něco jiného by bylo, kdyby útočníci věděli že se jedná o policajty a z těchto důvodů je napadli.
      • Přečti si pořádně ten článek!!!!!!!! Už víš proč je napadli???
      • Pappone, spadl jsi z hrušky? Přece důvodem konfliktu bylo hned na začátku řečeno, že útočník věděl, že jsou to policisté, kteří pokutovali jeho syna / nebo někoho z mafie /. Čti pozorně.
        • Proč. To byla sice původní verze, ale podle poslední byli policistí v civilu mimo službu. Sice tam mohlo dojít ke zmiňované rvačce a výtržnictví, ale jim dokáže, že to byla msta za pokutu a že věděli, že to byli policisté kterým se chtěli pomstít za pokutu. To budou určitě popírat. Ale je správné, že ty darebáky vzali do vazby. Měli by to udělat pokaždé a každého, kdo něci takového páchá. Každý čin musí být potrestán a ne je nechávat a třeba pachatel vraždy na svobodě na kauci.
  • Diskuze tu byla asi o tři hodiny dříve. Bylo tu asi deset až dvacet příspěvků.Také jsem psal ale bylo to smazáno. Volal jsem kamarádovi a stalo se mu to také. Myslím,že takových je nás více. Jsem zvědav,kdy už přestane tisk a jiná média sloužit modrým ptákům!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit