Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechal bych so to odlít ze sádry a nalakovat jako hajjzl na sraníí,aspon bych měl pokaždé dobrý pocit
    • No, ty už jsi takovej sráč, nikdo tě ani nemusí lakovat. Máš to od narození. *12*
  • je v pr.......
    Venkov a malá města, která přišla díky idiotské ekonomické politice státu o hospody a školy, o autobusová spojení a fabriky, jež se mnohé daly zachránit, začínají být na nový režim rozzuřené. Ale i v městech je dost chudých a slabých, které beztrestně týrají úředníci, exekutoři, všichni ti, co mají „razítko“. A nad tím se vznáší jako vládnoucí elita tenká, ale mocná vrstva eurohujerů a mladých a nevzdělaných, ale agresivních a nafoukaných jakoby „intelektuálů“.
  • Na tý fotce, na hlavě, to už tam byli holubi???
    • ... na tvou hlavu si nesedne ani vrabčák, jak smrdíš, blbe :)))
      • Ty máš fekálie v palici, blbečku!!! Chichichi
        • ).(
  • no, nevím jak vy, ale já si myslím, že je tady nějaká tzv. pátá kolona, uvedu několik příkladů..... TV.seriál Vyprávěj, pořad Retro, na některém tv kanále uváděla pořad o breptovi dramatikovi a 17.listopadu Haidy Janků, kterou si většina národa nyná spojuje s "bordelem" šukáním,a laciným sexem v pořadu Intim night...... a jako odměna, nám všem , co prokoukli již velmi dávno a nebo třeba v poslední době, kdo, přesněji co to je,ten pokleslý, ubryndaný dramatik, co si uzurpoval myšlenku indického filosofa -pravda a láska....... a jako nevkusný kýč a jako alegorii bordelu přidával srdíčko ke svému podpisu, je ve Fašingtonu odhalena busta neandrtálce V.H.
    ps. ta busta, to je jistě pomsta.....
    • doktore, měl bys přejmenovat svůj nick na " d e b i l , líp by to k tobě sedlo
  • A měla tam být i Veš z Krnova.
  • pro čistič a ostatní co neví-na jiříka se nezlobte,on za to nemůže-celé dětství jej otec znásilnoval a mlátil
  • Tedy - nevím, kdo je autorem busty (foto), ale dle mě - nic moc...
    • Asi to máme považovat za umění, které pochopí jenom pražský kavárenský pseudointelektuál. Pravděpodobně o podobu tady vůbec nešlo, jinak si výsledek neumím vysvětlit. Viděl jsem krátkou reportáž z tvorby sochy na ČT a už ze skic bylo poznat, že autor Havlovu podobu moc nepobral. Myslím, že leckterý karikaturista to zvládá líp.*3*
      • ... jenom zakomplexovaný vesnický balík pořád píše o pražských kavárnách, chudáčku :)))
    • ... je dojemné, kolik trotlíků zde rozumím jakémukoli umění, o politice nemluvě :)))
      • ... opr.: rozumí :)))
        • Sedí takhle v jedné hospodě u jednoho stolu Ru-sák, Vietnamec, cikán a Čech. Rusák dopije své pivo a vyhodí sklenici do vzduchu. Vytáhne kalach, skle-nici rozstřelí a povídá: "My jsme tak bohatí, že nikdy nemusíme pít z toho samého půllitru dvakrát." Dopije Vietnamec a také vyhodí půllitr do vzduchu. Vytáhne revolver, střelí do půllitru a povídá: "Na našich tržištích jsou sklenice tak laciné, že ni-kdy nepijeme z té samé dvakrát." Českej štamgast pomalu dopije, vytáhne pistoli a zastřelí Vietnamce a cikána. Rusák jen zděšeně zírá! A českej kolík v klidu povídá: "U nás je tolik Vietnamců a cikánů, že nikdy nemu-síme pít s těmi samými dvakrát!"
          • ... klasika, jak jsou klasické projevy nejmenovaných zoufalců zde, tobě přeji hezký den :)))
  • Václav Chrchla Bombarďák zapřičinil úpadek společnosti, doobytek....ještě za života Olgy, která již bohužel umírala na rakovinu, tento ubryndaný literát,a lidská špína se pelešil s hajtrou Dagmarou. To byl tedy /m/Orální velikán, kterého západ tak adoroval..... fuj, hamba pilivat...
    • ... tebe by z bláta nevytáhla řádná společnost, zas*aný primitive :)))
  • Je to tvář kterou jsem nemusel a nemusím vidět.
    • Ty ale, na rozdíl od Havla, vůbec nikoho nezajímáš, ani tvý názory, protože jsi, na rozdíl od Havla, ke kterému mohu mít také určité výhrady, naprostá nula - nula, prostě nic.
      • Přečetli jsme slova "demokrata"!
        • No čističi, ještě, že umíš jakž takž číst, to se u popelářů moc nevidí. *1* *1*
          • Rád se nechám poučit někým inteligentním, demokratickým!
    • Mne ta busta přijde jak stojan na masky pro Fantomase?
  • slyšel jsem, že když byl havel v kriminále, měl nad svou palandou slogan : Dej Bůh štěstí,do prd.le pěst !!!! že by byl vážně homokláda???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit