Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • antiblb je blb tečka s vyrabovanou palicí a malým pinďourkem, dělá mámu v gay klubu, říkali to tamní hoši, ale prý tam trpí a naříká.
    • ... nebudu se vybavovat s každou pí*ou s kozama po kolena :)))
    • Bodejť by tam netrpěl když mu to tam všichni ládují, to musí být bolest.
      • Tečka byl od mala škodolibý zmrďák *1* jednou si prý do konečníku narval malé kamínky, aby měli kluci odřené čur-ky....., co to je za povaha, to aby jeden pohledal.....
        ps. ono ti pravičáci a amerikanofilové jsou stejně všichni nějak psychicky postižení....jeden mardod vedle druhýho, jo, a ještě pořád kradou........
      • Prý už tam chytil i AIDS, lituji ho.
    • osobni urazky jsou ukazetelem chabe inteligence balika balikovice z balikova...
      • ... ty jsi bez jakýchkoli ukazatelů, moulo, prostě tupé nic :)))
      • a že to říkáš zrovna ty Čapisrale...
  • komentáře pana antiblba to už je za hranou běžné stupidity. *1* *1* *1*
    Brepta, ubryndaný dramatik aby bylo jasno, větu : pravda a láska...... ukradnul, není to jeho myšlenka, stejně jak vykradli tito pravdoláskaři celou naši zemi, ....no, Havel je v pekle, což je dobře, ostatní jeho kamarádi tam mají rezervaci. *3*
    • ).(
  • V AMERICKÉM KONGRESU BYLA ODHALENA BUSTA VÁCLAVA HAVLA:

    http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/v-americkem-kongresu-byla-odhalena-busta-vaclava-havla/r~05cc3abe702011e4b6d20025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-5
    • Tak to jsem popletl. Neni to jako Lenin, ale jako jeho muuumie po padesati letech. Hluboce se za svuj omyl omlouvam. *13*
    • ježíši kriste,to je tlama
  • ... lidičkové, užijte si dosytosti pana profesora KIMCIDa a jemu podobné, čau :)))
    • jo musiš do školy my víme tak pozdravuj paní učitelku *1* *1*
      • ... debílkovi tak budu psát o svém kvalifikovaném povolání :)))
        • *1* *1* *1* metař
          • ... jenom primitiv uráží metaře, na které ty nemáš, debíklu :)))
            • ... debílku :)))
  • Jo jo tečka to je postižený chromajzl, na těle i na duchu.
  • antiblb je ten blb tečka, primitiv a chromajzl, jak duševní tak fyzický, jeho jediná zábava je otravovat tady v diskuzích, bydlí ve staré kuči a brzy mu to spadne na palici, pak bude od něj klid.
    • ... chacha cha, exemplární moula se chytil dokonale, polib mi :)))
  • Tomuhle bustu neudělají? Koho mi jen připomíná? ZOO, džungle... no já si vzpomenu.
    http://www.stalo-se.cz/wp-content/uploads/2014/06/Obama-v-rau%C5%A1i.jpg
  • Strážník hlídající Havlovu lavičku odešel, vandalové ji opět poničili...na stolku nebyla Lahvička...

    Ochladilo se lepší by byla na každém rohu "Havlova Lahvička" .....určitě by jí jeho příznivci ani odpůrci neničili.......
  • Já i moje stará maminka si velice vážíme pana Havla, protože se za nás obětoval trpěl za nás a vybojoval pro nás svobodu. Nechceme už frontu na banány, nechceme komunismus. Pamatujeme, jak za totality jsme museli ráno ve čtyři hodiny ráno vstávat a postavit se do fronty na chleba a stejně se na nás často nedostalo. Tak máme radost z lavičky pro pana Havla a těšíme se, že nám pan farář Duka požehná.
    • Ty jsi snad úplně blbá, když už chceš chválit, tak si napřed udělej jasno, odhalili bustu, ne lavičku, a stačí, že ji požehnal Sobotka, ještě ten sádelnatý Duka, vždyť by pro něho museli mít samostatný vojenský transportér.
    • Ta fronta to byla kolikátá léta?
      Já prožil celá sedmdesátá a osumdesátá a nic takového nepamatuji?Za to teď vidím fronty na pracovní uřad.
      To asi pan Havel neviděl.On prominentní disident a restituent.
  • KIMCID
    http://www.novinky.cz/domaci/354087-havel-byl-pod-silnym-vlivem-stb-rika-jeji-byvaly-sef.html
    • Super Havla se zastává STbák tak to je jasné *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit