Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedni magoři rozdávají před volbami pivo (za dvě kačky) a buřty (za bůra)- A další magoři budu rozdávat zmrzlinu. A to mají být politici schopní řešit závažné problémy náš všech.
  • Vaškůůůůůůůůů vaškůůůůůůůůůů asi mi už hráblo bleeeee brekeke buuuuuuum
    • A nejde to smazat, to je hovězí ůůůůůůůůůůůůůůbzzzzzzzzzzzzzzz grrrrr
  • John se chystá rozdávat zmrzlinu. Za zmrzlinu si nás chceš koupit, hovado? Vem si Johne jarmulku, ale nedělej z nás Jidáše. Vaše politické kšefty napříč politickým spektrem nás dovedli tam, kde dnes jsme a židovské světové společenství skvétá, že?
    • Pisateli, Ty jsi hrozný HLUPÁK.Židovské světové společenství vzkvétá protože jeho členové poctivě pracují. Ty se svými "světotvornými názory" to asi k bohatství nedotáhneš...
  • Tyhle parlamentní fekálie je třeba vypustit do dna.Teď si nestěžuj voliči.Já tenhle dobytek nevolil.
  • Viva la Komunist
  • komici na nás zase vyklopí nějakou opičárnu
  • http://vtipy.netroof.eu/item/5629/k-o-r-y-t-a-r-i/
  • Veverky z vlády neodejdou ani omylem.Myslím,že už to mají s Nečasem všechno domluvené,stačilo se dnes dívat,jak se nečas vykrucoval z odpovědí.Já už se nedivím ničemu,protože co se děje v této zemi,to jsem si nepředstavovala ani v nejdivočejších snech.Člověk se pomalu začíná stydět za to,že taky nekrade,že žije slušně,chodí do práce,protože stejně mu to je k ničemu,o všechno ho stát stejně obere a ty občane drž hubu a krok.A nebude tomu jinak,ty reformy,před kterýma varují i odborníci a které prosazují proti vůli všech napáchají nenavratitelné škody,ale jich se to nedotkne,oni budou po zbytek života "za vodou",i jejich děti a budou mít vysmáto.A my ani nebudeme mít na to,aby nás někdo zahrabal pod zem,až umřeme.
    • Víš, dnes se změnili poměry a to :
      HERCI dělají reklamy a nabízejí nám různé zboží
      POLITICI jsou moc dobře placeni herci, kteří můžou všechno bez zodpovědnosti, ale se všemi právy !!!
      *1* *12*
    • Přesně a výstižně napsáno a veliká pravda je, že ..."člověk se stydí že nekrade a snaží se žít poctivě"... Jediné co mne těší je, že jsem tuhle SVOLOČ nevolil, ale to je velice malá útěcha
    • Tož, máme sa blbě... když už aj prezident krade...
  • pravdepodobnejsi je,ze zitra zacne snezit nez aby se "projekt VV" nechal odstavit od korytek!! saskarna za svetel kamer *11*
  • Ja jim fandim. VV mi je sympatictejsi nez ten Kalousek, ktery nam vsem maze med kolem huby.
    • Já ne.. protože kvůli nim tam právě Kalousi, Přesčasové Drábové a jiní podobní jsou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit