Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • josef.chmela

  Já, obyčejný občan - volič - varuji ostatní před jakýmsi nebezpečným hnutím "Milion chvilek", které nerespektuje základní normy demokracie a výsledky demokratických voleb a svým vyřváváním po ulicích obtěžuje slušné občany této republiky. Tento spolek se staví do role propagátora jediné správné ideologie a pravdy a to té jeho s autoritářskými sklony vedoucích jedinců.

  Máme štěstí, že většina myslícího národa tento spolek přehlíží s pohrdavým úsměvem.

  • Ano, josefe chmelo, varuješ právem před obskurním spolkem politických hochštaplerů, pro něž je demokratické jen to, co odpovídá jejich parciálním zájmům. Co jim nevyhovuje, to je nedemokratické. Milionchvilkovou politickou korektnost odmítám.

   • a tu estebáckou hradní schvaluješ ?stejné příspěvky si člověk přečet 18.11.1989 v te době novinách z papíru.

    • josef.chmela

     Běž si zahulákat na náměstí s MCH a pak po sobě pěkně ukliď a nepleť se v diskusi mezi slušné lidi.

     • diskuze soudruhu je i pro dle tebe neslušné lidi - proto se to ochmelko jmenuje diskuze a nikoliv stranický aktiv!!!🙂🙂🙂

    • Když je někdo špatný, tak to automaticky neznamená, že je ten druhý dobrý. nemusím vám jistě připomínat třeba 2. sv. válku, kde byli nepřáteli Stalin a Hitler, že?

     Nebo kdo z nich je váš hrdina a spravedlivý člověk?


     • není to trochu mimo to srovnání ?byla doba kdy si ti dva skoro rozuměli , bohužel obavy z komunismu (a oprávněné)dohnali západ k vyčkávání kdy si to rozdají a až starý Winston coby hazardní hráč s vynikajícím odhadem otevřel oči po pádu Francie , ale to už je známá historie.

 • Kdo zase vyplodil tento vykonstruovaný blábol? A kdo za tím vším stojí? Asi ti, kteří platí "Milion chvilek pro demokracii", tedy organizaci, o jejímž financování, včetně jejich smluv, nikdo nic neví. Protože moc dobře vím, jak jsou volby ve sněmovně organizovány, tak mě děsí, že může taková organizace MCH zpochybňovat jakékoliv volby v celém státě a v kteroukoliv dobu. Že se o tuto organizaci již nezajímají orgány činné v trestním řízení, to mě děsí. Ale navíc mě stále více překvapuje, že dostává i v médiích takový destrukční prostor! Kdo tedy, záměrně a proč,vytváří neklid ve společnosti? To snad ví každý slušný občan této země. 

 • Zbláznili se milionchvilkoví aktivisté ? Cožpak nevnímají fakta a jsou zcela zaslepení eurohujerským ideologickým pozlátkem ? Právě Maďarsko a Polsko se staly avantgardou demokracie v Evropě. Na jiných místech Evropy demokracie skomírá pod tlakem budování eurohujerské diktatury, zejména v některých státech západní Evropy. Ideály demokracie na evropské úrovni jsou nejlépe naplňovány na úrovni národních států. Byl jsem obyvatelem socialistického tábora a nechci být obyvatelem EU, jejíž předáci zradili původní myšlenky, na nichž EU vznikla, a zavádějí příkaznický režim pošlapávající demokratické hodnoty a budující eurohujerskou diktaturu. 

 • A opět ta jediná správná pravda. Celou dobu se kindermanagmant zaklíná bojem proti komunistům a když  poslká vláda přijme zákon o odpovědnosti soudcí a jejich tzv. korekci , tak je tu zase  štvavá kampaň . Uvědomujete si , že např v čr je cca 200 státních zástupců ,kteří mají bohatou socialistickou minulost??? O soudcích ani nemluvě. Jak je možné v právním státě na základě stejných podkladů rozhodnout pokaždé jinak???  Jak je možné , že na základě benevolence soudce trvá případ několik desítek let???  To je spravedlnost????  Když začali poláci dělat pořádek v justici, tak by to bylo následování hodné!!  A né to kritizovat. Maďarská migrační politika vychází ze zkušeností v první linii. Jak dlouho bude trvat , že nám kompars na rozvracení státu bude vnucovat cizí zájmy??!!!

 • To , že něco tvrdí Mil.pubošů má asi takovou váhu jako tvrzení staré Blažkové. V demokratické zemi má váhu výsledek voleb a né hulákání na ulici.

 • "Pokud to takhle půjde dál, stane se nakonec to, co v Maďarsku či Polsku. Justice, média, státní správa a veřejné zakázky budou podřízeny politikům."

  .

  Kdežto nyní převážnou většinu médií včetně veřejnoprávních ovládají kavárníci a chvilkaři. O objektivitě a nestrannosti nelze vůbec hovořit. V některých reportážích cítím z redaktorů něco ze známe severokorejské TV hlasatelky. 

  Proboha proč lidé skáčete kolem nějakého Mináře, který se najednou "objevil", nikým nevolen a před rokem ho nikdo neznal. A najednou by chtěl ovlivňovat politiku v ČR a určovat, co mají dělat politické strany a kdo má být zvolen ombudsmanem? Jakým právem? Volbu ombudsmana mají dle zákona na starosti senátoři a přesně to udělali. Přesně v rámci zákona a naší demokracie.

  Pokud se bát ohrožení demokracie, tak jedině od takových Minářů a stáda ovcí, které jsou schopny na pokyn Bangy z tribuny řvát: "Uděláme bor...".

  Mějme strach z těch, kteří mají plné huby svobody projevu,demokracie a práv, ale sami by nejraději zavedli totalitní praktiky a jako v zájmu "dobra", které určí samozřejmě oni. Protože oni jsou ti praví, kteří vědí, co je správné a co ne. I Hitelr byl přesvědčen, že ví a dokázal zblbnou převážnou část německého národa. Jak to pak dopadlo, víme všichni. Demokracie šla do kopru a nastoupila totalita jak řemen.

  Pozor na hnědokošiláče.

  • Hnědou a rudou totalitu naše národy zažily, ale teď nám hrozí totalita totalit - tentokrát v zelené barvě a ideologicky podepřena gretensko-klimatickým šílenstvím a probíhajícím procesem islamizace evropského kontinentu.

  • A nejsou?

 • Maďarsko + Polsko = hlavní ikony demokracie v Evropě. 

 • Ty vole na starý kolena si musím najít nějakej novej e-mail azyl. Hnědokošiláči vyhráli. Nedá se nic dělat řemeslníci 50+ už nejsou v kurzu. No nic začnu jen tak vegetovat, namakal sem se jako ko.ot dost.

  • Hlavně že máme umělce, vědce  a ČT. Z čeho asi tak žijí?

 • Demokracie je prostě už taková. Mnohdy se děje něco, s čím nesouhlasím. Potom můžu jít do ulic a křičet a křičet a křičet.....Můžu. To je taky demokracie.

  Nemůžu s tím ale nic dělat, jestli jsem si zvolil politiky, jaké jsem si zvolil. Nemáme většinový systém a tak zase jen můžu - čekat do dalších voleb, než mě podvede zase jiný kulihrášek....a zase potom můžu křičet a křičet....Demokracie je už prostě taková a nic lepšího nemáme 

 • To bude slávy až lidi dostanou rozum a začnou se chovat racionálně.To byl vtip!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit