Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Proč se nejvíce mediálního prostoru dostává lidem  kteří nic pořádného kromě výkřiků nedokázali. Pamatuji dobu ,kdy se k věcem mohl vyjadřovat jen erudovaný člověk. Nicky co mají mindrák nedostali prostor aby zbytečně někoho otravovali. Dnes přes hulákaní křiklounů není slyšet co říkají slušní lidé a odborníci.

 • K vládě gerontů určitě...

 • To bude slávy až lidi dostanou rozum a začnou se chovat racionálně.To byl vtip!

 • Demokracie je prostě už taková. Mnohdy se děje něco, s čím nesouhlasím. Potom můžu jít do ulic a křičet a křičet a křičet.....Můžu. To je taky demokracie.

  Nemůžu s tím ale nic dělat, jestli jsem si zvolil politiky, jaké jsem si zvolil. Nemáme většinový systém a tak zase jen můžu - čekat do dalších voleb, než mě podvede zase jiný kulihrášek....a zase potom můžu křičet a křičet....Demokracie je už prostě taková a nic lepšího nemáme 

 • Maďarsko + Polsko = hlavní ikony demokracie v Evropě. 

 • Kdo zase vyplodil tento vykonstruovaný blábol? A kdo za tím vším stojí? Asi ti, kteří platí "Milion chvilek pro demokracii", tedy organizaci, o jejímž financování, včetně jejich smluv, nikdo nic neví. Protože moc dobře vím, jak jsou volby ve sněmovně organizovány, tak mě děsí, že může taková organizace MCH zpochybňovat jakékoliv volby v celém státě a v kteroukoliv dobu. Že se o tuto organizaci již nezajímají orgány činné v trestním řízení, to mě děsí. Ale navíc mě stále více překvapuje, že dostává i v médiích takový destrukční prostor! Kdo tedy, záměrně a proč,vytváří neklid ve společnosti? To snad ví každý slušný občan této země. 

 • "Pokud to takhle půjde dál, stane se nakonec to, co v Maďarsku či Polsku. Justice, média, státní správa a veřejné zakázky budou podřízeny politikům."

  .

  Kdežto nyní převážnou většinu médií včetně veřejnoprávních ovládají kavárníci a chvilkaři. O objektivitě a nestrannosti nelze vůbec hovořit. V některých reportážích cítím z redaktorů něco ze známe severokorejské TV hlasatelky. 

  Proboha proč lidé skáčete kolem nějakého Mináře, který se najednou "objevil", nikým nevolen a před rokem ho nikdo neznal. A najednou by chtěl ovlivňovat politiku v ČR a určovat, co mají dělat politické strany a kdo má být zvolen ombudsmanem? Jakým právem? Volbu ombudsmana mají dle zákona na starosti senátoři a přesně to udělali. Přesně v rámci zákona a naší demokracie.

  Pokud se bát ohrožení demokracie, tak jedině od takových Minářů a stáda ovcí, které jsou schopny na pokyn Bangy z tribuny řvát: "Uděláme bor...".

  Mějme strach z těch, kteří mají plné huby svobody projevu,demokracie a práv, ale sami by nejraději zavedli totalitní praktiky a jako v zájmu "dobra", které určí samozřejmě oni. Protože oni jsou ti praví, kteří vědí, co je správné a co ne. I Hitelr byl přesvědčen, že ví a dokázal zblbnou převážnou část německého národa. Jak to pak dopadlo, víme všichni. Demokracie šla do kopru a nastoupila totalita jak řemen.

  Pozor na hnědokošiláče.

  • Hnědou a rudou totalitu naše národy zažily, ale teď nám hrozí totalita totalit - tentokrát v zelené barvě a ideologicky podepřena gretensko-klimatickým šílenstvím a probíhajícím procesem islamizace evropského kontinentu.

  • A nejsou?

 • apon přitom platu nemusí snad bydlet v regulovaném nájmu , kdo by to řekl 30 let po estébák zo slovači premier , na hradě vlez do čínské - však víte kam  ,a ochránce křeček v 82 skládá slib do rukou pravověrného komouše ,který je ve dne kapitalistou a po tmě komunistou.No ještě že v tom 89 nepřišel nikdo o život - to by byla marná oběť.Koukám na ty ohlasy k milionu tak to už hraničí s masírováním v rámci anticharty.Bohužel i demokracie se může vydat blbým směrem a tyhle protesty mohou některým otevřít oči a ani nepřekvapí že modráci z ods brzdí ,že by se v dáli objevila koalice s ano?

  • A ten "blbý směr" demokracie určitě vidíte správně vy a chvilkaři, že? :-)))

  • oprava , panoptikum dokonané slib do ručky  okatémůry , kam jsme dokráčeli s pomocí oposmlouvy

 • To , že něco tvrdí Mil.pubošů má asi takovou váhu jako tvrzení staré Blažkové. V demokratické zemi má váhu výsledek voleb a né hulákání na ulici.

 • A opět ta jediná správná pravda. Celou dobu se kindermanagmant zaklíná bojem proti komunistům a když  poslká vláda přijme zákon o odpovědnosti soudcí a jejich tzv. korekci , tak je tu zase  štvavá kampaň . Uvědomujete si , že např v čr je cca 200 státních zástupců ,kteří mají bohatou socialistickou minulost??? O soudcích ani nemluvě. Jak je možné v právním státě na základě stejných podkladů rozhodnout pokaždé jinak???  Jak je možné , že na základě benevolence soudce trvá případ několik desítek let???  To je spravedlnost????  Když začali poláci dělat pořádek v justici, tak by to bylo následování hodné!!  A né to kritizovat. Maďarská migrační politika vychází ze zkušeností v první linii. Jak dlouho bude trvat , že nám kompars na rozvracení státu bude vnucovat cizí zájmy??!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit