Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KMOTŘI útočí na Bártu a VV prostřednictvím Janka KROUPY, který připravil “superaktuální” reportáž o financování VV. Zase se pozornost veřejnosti a médií odvrací od vládních problémů k Vítu Bártovi? Není to tak, že Bárta šlape vládě na paty a nenechá jim vydechnout…? Tak proto asi použili kmotry a Kroupu…
  • Vzkaz pro glosátora........................... neber se tak vážně *6* .
  • Nezapomněli si dát do zákona o imunitě např. větu: Volební období poslance parlamentu a senátu jsou jen 2 volební období (tj. 8 a 12 let). Proč posl. Benda M., Vidím, Němcová, Nečas a spousta jiných sedí od roku 1988 nebo od roku 1992 v parlamentu tak žijí mimo realitu a vůbec neví jak to vypadá v reálném životě.
  • Krom toho,že se opakuješ ti řeknu heslo dneska tvého vůdce ODS s.P.Nečase.Padni komu padni.Dnes a každý den se o tom národ přesvědčuje.
  • A nebyl pančovaný?Vypadá to tak.
  • Mě doma říkali,že ten,kdo nic neumí tak jde do politiky nebo učit,což nám ukázal učitel z Č.Budějovic.Od takového Šťastného z ODS bych si nenechal ošetřit kuří oko,kdybych nějaké měl.Parlament ,senát plný MUDrů a takhle to tady vypadá.Divím se,že drží ve vazbě Rátha,který jediný byl schopen poskytnout pomoc ministrini spravedlnosti,když zkolabovala.
  • Zuzano, my co něco o demokracii víme a máme v demokratických státech příbuzné, tak si pamatujte,že demokracie je pro slušné lidi a tohle co tady vychvalujete je pro grázly všeho druhu.Až se vás osobně dotkne např.Klausova amnestie,nebo budete vyhozena z práce či zkrachujete tak budete tady zpívat jinak.Co bylo na tom špatného,že děti chodily do pionýra?Víte co byl Junák,pionýr apod.?Dnes se bezprisorně poflakují po ulicích a kradou v obchodech a když je větší parta tak přepadnou děti nižšího věku atd.A do toho kosmu náš stát lítal dříve než EU.Matky nevraždí své děti pro nic za nic to byl průvodní jev kapitalismu z 18.stol.praktikovaný již 23. let u nás.
  • Já myslím,že práce pro ně bude dost např.při opravách předražených a nekvalitních dálnic u nás,zbouraných historických domů např. v K .V a jinde.A robotu na majetku církví,protože práterníci si nikdy tento majetek sami neobhospodařily za to strádání a zacházení s pracujícím lidem,který tady vytvořil hodnoty,které rozkradly za 23 let.
  • Jsem zvědav kolik to bude mít ale?Obezliček atd.Ale je to úspěch po 23leté nedemokracie,doufám,že se konečně rozjede kubicova ruka zákona ne jen u ČSSD ,náklady na prázdné věznice jsou vysoké a navíc nerentabilní .
  • To jo, rum za pade *1* . Do kosmu budeme lítat.... , děti budou moct chodit do pionýra....... , budeme vyplňovat celní prohlášení *15* . To bude nádhera. A všichni si tady budeme libovat, jak je to krásné............. To jsem já, já svoboda mladá, v červený květ rozkvetlá.................... *10* ....................... no ale jestli bude ten ENTERNET.................. bacha
  • Kalousek chce udržet imunitu co nejdéle, aby se ho týkala po skončení funkce.
  • JÁ už se taky moc těšímm,všechno bude zadarmo--dovolená, žádné poplatky u lékaře,nízké nájmy,Rohlík za 30 halířů..no proč bychom se netěšili,když nám pánbuh tohle všechno dá.
  • A což je všechny poslat někam vytvářet nové tržní prostředí.Třeba Bangladéš,Papua a podobné.Hlavně hodně daleko,bez možnosti návratu.Kam neplují lodě a nelétají letadla. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Ba, ba. Já se tááááááááááááááááááááááááák těším, až se po volbách kouknu na diskusi na tiscali a tam bude samá chvála........ jak je to všechno fajn, jak se máme dobře, jak jsou ti politici milí, hodní a štědří *1* *2* *15* To bude rááááááj.
  • Já jsem pro, ale to všechno bylo zastaveno amnestii. Jedině udělat revoluci a je všechny odpravit na katovských mučírnách. Za revoluce neplatí současné a minulé zákony, na kterých by se hojili.
  • Souhlas ale ještě čsa a promopro, pandury a migy 29
  • A hned prošetřit akcie na doručitele, ČEZ, OKD, MUS, Tunel Blanka, S karty a další: věznice jsou připravené a prázné. Odstranit Kalouska - to je největší zlo!
  • To budou ale naši, rudí a oranžoví a na ty přece bude uplně jiný metr--to bys Zuzano měla vědět
  • Jaroslav Klas ve svém příspěvku nepíše nic o komunismu, jen o revoluci a ta může být jakákoliv.
    A neříkej mi, že by si všichni, kteří zbídačili tuto republiku, nezasloužili zabavit nepoctivě získaný majetek a pověsit hodně vysoko!
  • Po volbách si odsouhlasí různé podmínky a pojede se dál. Tak to už jim snad nikdo nežere *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit