Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo ví. Pokud bude toto vměšování USA a EU do chodů země v jižní americe pokračovat, možná, že se dočkáme i toho, že se v těchto zemích budou budovat základny Ruska s jadernými zbraněmi. Samozřejmě tyto země to s přehledem vysvětllí tak, jak to vysvětlovaly země blízko hranic s Ruskem. Tedy to vysvětlení je - každá země mě právo na svoji obranu a proto tedy může mít na svém území základny NATO. Samozřejmě ale v tomto případě bude opět použit dvojí metr, takže to bude opět nepřijatelné. Ale určitě by svět pobavilo, jak se USA začnou obávat o svoji bezpečnost, když budou mít rakety nadostřel.

    • To by si Rusko muselo vzít mustr od kamarádů v pruhovaných dresech s hvězdami. 

      Asi to prostě dělat nechtějí.  A to si nemyslím, že bych byl ruský poskok pane Občane. jen se snažím vidět očima a myslet hlavou. 

  • Venezuele vládne neobolševická sebranka...

    Nicméně - je to její věc a naše zbytečná starost - viď "Bobling"

    • Ale kdepak dědku , moje maličkost. Ty , jenom ty , jsi tvůrcem tohoto hlubokého vyjádření. Nikdy bych si tě nedovolil o autorství , snad dokonce otcovství ohledně tohohle sqostu připravit , nebo si ho jenom přívlastňovat. Určitě by se dalo spočítat , kolikrát už jsi to jenom tady dědku použil.

      • Pan Sigmund FREUD  radil - a já se jeho radou řídím:

        "Předtím, než si diagnostikujete 

        - depresi

        - nízké sebevědomí

        ujistěte se prosím, zda nejste obklopen blbci..."

    • Jestlipak oni ti neobolševici nebudou horší, než ti původní? 

      V nových podmínkách samozřejmě? K tomu "ideálu" se blíží nejvíc Piráti a to je také podivuhodná skupina. 

  • Důležité je to, že Venezuela si nenechá do toho mluvit. Na rozdíl od nás.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit