Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodoval jsem se jestli něco psát. Jako islám nemám rád ale nermám rád ani jiné církve a náboženství !!! Víte církve a náboženství to je ta "biblická Babilonská věž,která rozděluje lidi!"
    Ale jestli si většina lidí uvědumuje,že kapitál je celosvětový a nadnárodní !?!?!
    Věřím,že když se potkají třeba saudi s kterým koliv mliardářem tak nemají žadný "problém"
    a baví se jen co za kolik atd. No a když se nedohodnou no tak proti sobě pošlou nějaký ten milon nebo deset nebo sto milionů lidí a ti se holt třeba v zájmu "víry" vraždí !!!
    Víte často si vzpomenu na Hymnu demokratické mládeže.Posdlechněte si aspoň kousek .

    https://www.youtube.com/watch?v=gLSP17e0h6k
  • Plány šmejdům z Volstrýtu zhatí, naši vepři boubelatí!
    • wow *1* *1* *1*
  • Hmm nic nerozvrací, to je jenom místní idioot Simon a od něho ani nic jiného nečekáme, viď ty teplej blbče Simonovic..hi..hi
  • Odcházející americká první dáma Michelle... od kdy může být negřice první dáma?
    • Je to jednoduché, svět se zbláznil. Bernard má opět námět na reklamu. Pokud ovšem majitel není politicky korektní.
  • Pan Hmm rozvrací jednotu našeho národa.
  • Všechno směřuje k tomu, že až se zase narodí nějaký magor, který přijde s "konečným řešením", a pak nastane zase tragedie.
    • tak uz jsme se snad z historie poucili a jsme tedy ta humani lidskopravni evropa tak to tak horke nebude jen se proste vsem muslimum da na vedomi ze jsou tady nezadouci at do urciteho data EU opusti nebo se vzdaji svoji viry a zvyku no a ti co nebudou chtit dostanou okovi a budou stavet ostnate ploty na vnejsich hranicich EU az to dostavi deporujou je do zemi puvodu ci na urceny ostrov mimo EU EASY *12* *3*
    • Tragédie už dávno nastala a stále trvá, nekončí a zhoršuje se. Až se nám začne nořit studená ocel do našich hrdel, bude dokonáno. Ale já pořád doufám, že to národ český nedopustí.
    • si se narodil troubo
  • Z této diskuze jasně vyplývá, že se náš národ přece jenom v životně důležitých věcech shodne napříč politickým spektrem. Takže jsem po dlouhé době optimista. Češi mi dělají radost!
    • padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina
  • Jinak to téma se někomu může zdát banální ale není tomu tak, I to je součástí islamizace evropy ktero podporují bruselští páni. Zakázat vepřové si netrofnou ale co takhle začít dětem říkat jak moc škodí a pomalu je odnaučit ho jíst. Splní to stejný účel jako zákaz
    ale horším, nenápadnějším způsobem.
    A tady máte příklad kam až to může dojít.

    Ve Španělsku, Rodiče muslima podali trestní oznámení na učitele zeměpisu za to, že v hodině mluvil o šunce. Uvedli, že výuka o šunce uráží jejich islámskou víru. Učitele, který o šunce mluvil, obvinili z rasově motivované xenofobní šikany.
    Učitel poukázal na to, že jsou ve Španělsku, jmenovaná šunka je místní specialita a většině žáků to nevadí. Rodiče muslima si okamžitě stěžovali
    • Mě to připadá, jako kdyby Saúdi podpláceli ty šmejdy v Bruselu, aby taková zvěrstva tolerovali, podporovali a dokonce propagovali ve stylu, my se teď napakujeme a po nás potopa. Koneckonců Killary dostala také astronomický obnos od nějakých "zbožných lidumilů" odněkud z Kataru.
      • To si pište, že je to všechno o penězích. A protože nějaká morálka či vlastenectví a národní hrdost dnes de fakto neexistuje, tak nejen Němky, ale i holky u nás pudou rodit evropsko*-muslimské míšence a o jejich výchově - bůhsuď jak to bude. Jisté je, že oni asiaté si s tím umí daleko líp poradit než evropané. U nich totiž žádný feminismus či liberální sex přístup neexistuje. Je proste negován už v počátku - a dle zpráv ze Saud. Arabie nevybírayvě a tvrdě. Takže????
  • Pořád stejný problém. Nikým nevolené spolky které chtějí pořád lidem něco nakazovat.
    Jak ransdorf správně řekl že komunistická vláda se zvrhla v byrokratickou šikanu která buzerovala a omezovala lidi. A Brusel se v tom bohužel vzhlédl a dělá stejnou chybu.

    Jakou budete mít nákupní tašku. To už není vaše věc. Brusel vám řekne jakou. Zakážeme škodlivé potraviny pro děti. Dobře a výsledek? Zjistí se, že po cenzuře jídla pomalu žádné na školním krámě nezbude. Ono totiž všechno škodí,
    Máme kuřácké a nekuřácké hospody. Vyber si. Kdepak. Zakážeme kuřácké a vezmem lidem svobodnou volbu.

    A do toho armáda muslimů v EU kterým vadí, držte se: prasata i v podobě hraček a pokladniček, soutěž miss bikiny. vánoce, koledy. masopust, stánek s klobásou v Mnichově atd. A zase budou multikulti zločinci omezovat naši svobodu aby se zástup jejich nelegálních migrantů nenazlobil. Kocourkov je hadr. My žijeme ve větším bordelu.
    • To, co jste napsal, je známo řekl bych 80% populace. Bohužel, zákony a veřejná mínění a tím tedy (pouhý) obraz požadovaného směru pro politickou scénu vytváří cca 10-15% pomatených multikulti levičáckých #hatefree sluníček, jenž ovládají média.
      Má vzniknout útvar na potírání propagandy, protože logicky za všechno může Rusko a Putin, xenofobní rasisté a pravicoví populisté.
      Žijeme 25+ let od doby "tzv. Sametové Revoluce" a dosud nebyl přijat zákon o referendu.
      ...je to opravdu bordel na entou *16*
      a nejvíce mne mrzí, že při každých volbách "nečekaně" dostávají hlasy ty stejní nýmandi.. *11*
    • Ježíši, jak já ty přičmoudlý kreatůry nenávidím, v Mnichově před posledním Oktoberfestem tyhle slimácké bestie "varovaly" Němce, že slimáci nedovolí, aby je obtěžovali opilí Němci. Já bych s nima udělal nejradši něco, co tady bohužel nemůžu napsat.
      • V Anglii zase řvou migranti na domácí angličany: jak si dovolujete chodit po našem městě?
        A Anglická policie pouze přihlíží. Muslimáci si mohou vesele porušovat zákony.

        Ano vím jaké řešení máte. A ono na něj dojde. Až půjde lidem o kejhák tak po těch zbraních budou muset sáhnout. A připravte se že budeme bojovat nejen proti muslimákům ale i proti našim vlastním vlastizrádným vládám a proti vlastní policii.
        • Ještě nenastal ten pravý čas, takže pozor, abychom za tuto diskusi neskončili ve věznici Václava Havla. Oni demokraté se s tím nepárají, když potřebovali protlačit Veškrnu na Hrad, tak klidně zabásli Sládka (nejsem Sládkův příznivec). Nezaznamenal jsem, že by to v USA, nebo jinde na "demokratickém" západě někoho pohoršilo. Dokonce ani Dalajláma nic nenamítal. Ani Brady!!! Takže po nás by ani pes neštěk.
  • fotka je z pražské DINOŠKOLY-ta je určena výhradně pro haranty čmoudů(směnárníků,drogových dealerů),elitářů a jiné verbeže

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit