Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo do začátku jasné, pro Zeman nechce Putnu osobně jmenovat. Na druhé straně ale má pravdu Zeman v tom, že být nejvyšším pedagogem - profesorem - obnáší i jistý způsob chování, jistě ne podobné těm recesistům, kterým ostuda nevadí. Ale prezident má vidět pravdu a věřit těm, co jej navrhovali na profesora. Nakonec je dobré, že jmenování zůstane na hlavě školy, nebo ministra.
    • no já bych toho šaška taky nejmenovala, mě zase zeman zklamal, že to neustál, já bych se pod takovou profesuru taky nechtěla podepsat a pokud nesmí něco odmítnout, tak to opravdu nemá cenu, aby se takovými záležitostmi zabýval a at si to tam pro příště dělají samy
      • Moje slova, máš pravdu!!
  • Zeman si může soukromě myslet co chce, ale jako president republiky by se měl umět povznést se nad určité věci a nedávat najevo své osobní pocity jako někde v hospodě.
    Totéž by měl udělat Putna jako vysokoškolský profesor, i když si soukromě může myslet co chce. Producírovat se v průvodu s tím transparentem by snad bylo přijatelné pro nějakého studenta, kde by to byl možné chápat jako recesi. A stejně tak nefandím nějakým průvodům, kde účastníci dávají najevo svou hetero- nebo homo- orientaci. Jestli se někomu líbí blondýny nebo brunety anebo blonďáci nebo bruneti tak ať si podle toho vybere partnerku nebo partnera a nemusí kvůli tomu pochodovat.
    • Pišto, povyšuješ se nad prezidenta a chceš mu nařizovat svoje cikánské hovadinky ??? Tak daleko ještě nejsme a nebudem. Také teúpluš, co ??? Tak holt prosazuješ teplouše !!! Takoví nemají co kazit mládež. Ostatně stejně studednti ho chtějí jenom z recese, aby si měli z koho dělat srandu, např: Kdo má další přednášlku ??? Teplouš ??? Aha, honem špunty a ucpat si anály atp....stav ohrožení....
  • Pan putna, je mi to putna
  • Eman je hlava namazaná!
    • Kdo je Eman? žádného neznám!!
  • putna
  • Putna i Zeman jsou tupci.
    • A ty seš kre,tén.
      • Máte výstižné jméno !
  • Mám podezření, že prezident Zeman bude většinu svých rozhodnutí a akcí dělat především z osobních důvodů, tedy jako Miloš Zeman. Funkce prezidenta je mu potřebná jen k tomu, aby měl lepší možnosti , aby jej ostatní poslouchali a zbabělci se klaněli. Hlupáky , novináři a těmi, co s ním nesouhlasí ze srdce pohrdá, takže svůj čas si může využít k hýčkání svého ega. Že jeho příznivci budou vidět situaci jinak, je jasné, účtovat se bude mnohem později.
    • V tom s prezidentem souhlasím. Profesor je nejvyšší akademická hodnost. K té přísluší i společenské chování na nejvyšší úrovni. Putnovi, který se zúčastňuje vulgárních průvodů a ještě tam pobíhá se sprostým heslem, titul nepatří. Tím degraduje všechny profesory.
  • Homofobní stádo tupců tady zase káže svá "moudra" a myslí si, že si zvolili sebestředného žvanila, ochlastu a křiváka, že on se o ně postará a všechno tomu stádu zařídí. Stádo nechce a nemůže pochopit, že jsme parlamentní demokracie, že rozhodující je právo vyjádřené v Ústavě ČR, kterou musí respektovat každý z nás včetně presidenta.
    Stádo vykřikuje, že ho nějaký Putna nezajímá a přitom je tady 34 příspěvků. Holt hospoda U Tiscali. *1*
    • bohužel jeden z mnoha totalitních bolševiků u moci *3*
    • Kuzomrde táhni za kozou, už čeká!! *2* *15* *1*
  • Lihouš Bimbo Tuzemák má na tohle právo a i recht, podá Putnovi ruku a chytí kykyrys! *5*
  • Bože odpusť tomu ožranovi, neboť netuší, co činí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit