Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve srovnání s vynikajícím úspěchem amerického vesmírného vozítka Curiosity na Marsu je ruská realita tristní, nicméně Karaš varuje před zastavením vývoje systému GLONASS, protože pak by se Rusko stalo pouhým exportérem ropy.

    Toto je další důkaz toho, že Rusové jsou sice v omezené míře schopni vyvinout špičkové technologie, nicméně neumí se ve světové špičce dlouhodobě udržet. To se týká i jiných oborů například výroby dopravních letadel. Příčinou jsou celkově nízká výkonost ruské ekonomiky a následkem toho i omezené možnosti financování vědeckého vývoje ve srovnání s jinými zeměmi. Velkým nepřítelem ruské vědy je též masivní korupce, a tak jenom v případě vývoje tohoto navigačního systému zmizelo více než půl miliardy rublů.
    • jako by mi něco v hlavě říkalo - lunochod, lunochod, lunochod... co to je? a teď zase sputnik, sputnik... co to a teď první ve vesmíru první ve vesmíru, první ve volném kosmu....
  • Náhodou, hladomor u nás není až tak velký jak píše propaganda USA. Například náš vůdce Putin hlad ještě nepocítil!
  • to nejhorší co by mne v životě mohlo potkat by bylo kdyby mi tečka na rozkaz "Shora" začal sázet plusy. Nutně bych si musel připadat jako zrádce práskač a konfident gestapa. každé tečkovo mínus je pro mne vyznamenáním za statečnost v demokratickém odboji.
    • Tečka ja za to placený v rublech, tak se mu nediv!
      • *11* *12* *11*
      • kde by CIA vzala rubly? vždyť si tisknou vlastní dollary
  • Ruský kosmický program je v troskách

    Na začátku silná slova, na konci oči pláč. Tak to vypadá s ruským navigačním systémem GLONASS, který měl podle Rusů konkurovat špičkovým americkým technologiím. Při nedávné havárii rakety Proton přišli Rusové o tři družice tohoto programu v ceně 4 miliardy rublů (cca 2,6 miliardy Kč). Nyní se hledá hlavní viník, horkými kandidáty jsou korupce, zastaralá technologie a typický východní šlendrián.
    • nespadl anáhodou amíkům vesmírný letoun hned po startu i s laickou posádkou?
    • Zato SSA nemají už ani rakety a málem ani družice. Když chtějí do kosmu, musejí se doprošovat Rusů. A proč? Protože dávají všechny prachy na zbrojení, aby mohli v afgánu vraždit malý děti a stařečky a taky na Donbase a jinde a aby nám sem mohli posílat co nejvíc uprchlíků, aby nás tu vyvraždili. Jsou to nebezpeční idi.ti s pěnou u huby.
  • Takovým se za Ády říkalo kolaborant a zrádce své vlasti. *11*
    • Není to toroufalé, takto mluvit o prezidentu Zemanovi?
      • Jdi se vykadit, zloději, nesmrď tu. *11* *12*
  • Rusko nemusí děla propagandu, pro něj a za něj ji dělají idiotská rozhodnutí EU, agrese USA a demence našich médií
    • mám stejné informace,souhlas,včera jsem o tom viděl reálnou reportáž na Russia Today ,doporučuji zhlédnout *3*
  • Příkaz z Kremlu zní jasně: "Naši propagandu budete od teď psát i azbukou, aby si to vůdce Putin mohl osobně kontrolovat!"
    • Hele, lízači, to ho máš tak malýho, že ani neuneseš vlastní nick bez zlodějny? To je mi tě fakt líííto. *13* *12*
      • fakt mě lituješ ? co máš na sobě trolíku ? *14*
        • Sapagi a RPG. Chceš ránu? *11*
    • není čas přemýšlet kdo je kdo
  • To, co se stalo s Krymem, doposud ještě není uzavřený proces. Anexe Krymu je absolutně nezákonná a nikdo ji neuznal.
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    Není pravda. Svobodní samostatně myslící demokratičtí občané Čech Moravy a Slezska respektují vůli občanů Krymu vyjádřenou v referendu. viz zde.
    http://obcanskyparlament.webnode.cz/vynosy-a-prohlaseni/

    Názory pár mediálních presstitutů či nějakých mocenských politruků jsou nepodstatné.
    • jsem rád že agentu tečkovi a jeho řídícím důstojníkům hýbu žlučí. Dokazuje to množství mínusů jimiž mne oblažují. To je znamení že jdu správným směrem. *3*
    • absolutní souhlas,pro mne je to taky nepodstatné *3*
  • "Бывший помощник министра обороны Украины перешел на сторону ДНР. В Киеве в понедельник началась паника. На сторону Донецкой народной республики перешел не просто генерал-майор украинской армии, не просто главный военный аналитик, но и бывший помощник министра обороны Украины. С собой в Донецк он привез не только семью, но и большое количество информации.
    Bývalý zástupce ministra obrany Ukrajiny Slavič přešel na stranu DNR. V Kyjevě v pondělí nastala panika. Na stranu DNR přešel nejen hlavní vojenský analytik a generálmajor ukrajinské armády, ale také bývalý zástupce ministra obrany Ukrajiny. Přivezl s sebou do Doněcka nejen rodinu, ale také velké množství důležitých informací. Zde záznam z tiskovky.
    *1* *1* *1* https://www.youtube.com/watch?v=GPXb57URuMM To čumíte, makakovi lízači, co. *15*
    • A já si bláhově myslel, že "kalíčestvo" je odvozeno od slovenského "dokaličit"- zmrzačit.
      • Sis myslel blbě..
    • přéésně,panika byla ukrutná,mám stejné informace *3*
  • Ruská federace dlužila České republice v přepočtu cca 72 miliardy korun a svůj dluh nedávno splatila. To je v pořádku..

    Ale to je teď vedlejší, protože my je neuvidíme stejně. Zemanova vláda totiž prodala tuto pohledávku za 15 miliard korun pochybné firmě, která plná předlistopadových soudruhů včetně syna bývalého komunistického čs. ministra zahraničí Tomáše Chňoupka. Náš stát tak přišel o desítky miliard korun, které si budou užívat bývalé rudé nomenklaturní kádry.
    • máš důkazy tečko ? to jsi vyčetl z toalety v gay baru ? *15* *15* *15* *15*
      • Každý kdo umí číst a hledat si to snadno ověří Ruský teplouši.
        Nedávno jsi zdejším lidem tvrdil že tečka je jako anonym. Udělej si v tom lhaní pořádek
      • a kde jinde by to vyčetl ??? *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší