Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeho námaha je marná, každý ví že to je jeden z nejangažovanějších provokatérů.
  • Nenamáhej se,věřit ti nikdo nebude.Poslední rok se na diskusích zpravodajských serwerů vyrojilo plno pochybných JUDRů,MUDRů,ING nebo Bc s cílem provokovat.S nějakým normálním nickem už vás provokatéry nikdo nebral vážně a šlo vás hned poznat,tak jste si mysleli,že akademickým titulem před nickem si zvýšíte prestiž.Je mi jasné,že jste placeni od počtu návštěv lidí na zpravodajských serwerech a vaše práce má provokacemi tomu pomáhat.
  • Kam na ty průzkumy chodíte.? Je to jen další propaganda naší trojkoalice a neschopné vlády. *2*
  • Judr.Karel Vlk se nažral...
  • Ať tak,či tak,Demeterům nastávají s vítězstvím komunistů,krušné časy.Zase budou muset chodit do práce.
  • Ty výzkumy jsou ode zdi ke zdi.Každou chvíli jinak.
  • Máš myšlení příslušníka STB, která také každého podezírala .Nebudu se opakovat.Je mi 70 let.Jsem silně proti komunistům a mám to ze svých vlastních prožitků s nimi.Studoval jsem dálkově, nic jsem neměl zadarmo.Jedno vím určitě.Komunisté inteligenci nesnášeli.
  • Aty komunista!
  • Jsi sprostý a blbý prasák.
  • To se dozvíš až se budeš stěhovat pod most !
  • Takovou blbost že jsem napsal, musím ten chlast omezit. Mně komunisti nikdy nic neudělali a vycházeli jsme spolu dobře.
  • Napiš nám tedy, kdo si to objednal a předlož důkaz!
  • Co mu řeknou na schůzi, to píše, chudáček bolševickej...
  • Kdo a proč zvedne nájmy až o 300%? Seš bolševik - strašák!
  • To je vyjádřeno dost přesně, I ta zkratka *1*
  • jsem jen zvědavej jak si budou ti co se mají dobře "chrochtat" až jim po novém roce zvednou nájmy o 100 až 300%.......to se teprv budou mít... *10*
  • Máš pravdu je to jasný provokatér, ale kdyby mi to řekl do očí určitě by to skončilo u soudu protože bych ho inzultoval a fyzičku na to mám.
  • Zas průzkum na politickou objednávku.
  • A ty se odstěhuj do kapitalistického Somálska netáhlo.
  • Reaguješ na známého provokatéra,který se jen vydává za právníka a tvrdí o sobě,že je mu prý 70 let. Řekl bys,že tak jako on píše vysokoškolsky vzdělaný člověk,požehnaného věku? Těžko,to je styl psaní současnou propagandou ovlivněného Mádlovského mladíka a všimni si,že ten údajný JUDr téměř nikdy nereaguje na kritiku oponentů,to je jasný důkaz,že se jedná o placeného provokatéra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit