Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten článek si někdo zaplatil? Denně čtu jak jsou všichni v_pr_de_li.
    • No,když se průzkum udělá v satelitu vedle Prahy,kde bydlí představitelé horních deseti tisíc obyvatel,pak ten průzkum opravdu ukáže,že životní úroveň většiny obyvatel je dobrá. Ony,téměř všechny ty průzkumy se dělají prakticky jen v Praze a okolí a pak se všichni divíme,co za nesmysly z nich vzejdou. Praha je prostě jiná než zbytek republiky.
      • Já bych řekl,že ,abych se měl zase dobře tak budu volit KSČM.K těm satelitům,ano tam jsou bohatí ne tak duchem jako různýma čorkama z šedé ekonomiky,kterou zvyšovač daní není schopen s velitelem celníku zastavit.Jděte se podívat na roh Kv.Vítězství a Průčelí co se dá za pár let demokratického vládnutí postavit z pěstování marjánky a černých jatek za dům.Co dokážou neplatící cizinci daní to mě se za 23let poctivé práce a skromného žití nepodařilo.Mám z toho komplex ,že jsem neodhadl hned sametový podvod a nechal jsem se z poslaneckých funkcí vyhodit.Bohužel dělal jsem to pro lidi a ne pro sebe.
  • pro pravicaky, podnikatele je situace vyborna. ale co ostatni lidi tzv. novodobi otroci? tech je nejmin 80% , tem se zije!!!!! chce se mi blit...
    • pro líné levičáky co jsou zvyklí jenom se flákat a krást je to špatné. Každý se musí snažit a kdo je lempl a lenoch...
      • Můžeš mi říct co děláš, kromě psaní hovadin?
      • ...ti Vasi tzv lini levicaci musi na ty vase pseudopodnikatele delat, lizt jim do pr*ele, aby neprisli o misto a zivorit bez jakychkoliv socialnicj jistot!
        Tak co s tim?
        Jedine volbami takovy to system zmenit. A bezte delat a neflakejte se!
  • Je to velmi dobré, jen popelnice jsou u nás obležené, lidé už nemají rádi nové věci raději si to nafasujou v kontejneru, rovněž markety jsou plné bohatých kteří nakupují za pět prstů, zrovna dneska jsem byl u Lídla a jeden tam nakupoval zadarmo, ale ochranka ho chytla tak to musel vrátit, flašku kořalky.Moc se mu to nelíbilo tak kolem sebe flusal.Prostě je to O.K.
  • Znáte to ? Dva měli kuře, jeden ho sežral celé ale v průměru oba snědli polovinu.
    Zase "průzkum" o ničem. Vlastně na ovlivnění lidí.
    • Judr.Karel Vlk se nažral...
  • Ja si myslím, že v ČR je průměrně horší úroveň než před rokem 1989. Samozřejmě extrémy na obě strany jsou dnes viditelné na každém kroku. Kdysi jsem neviděl jezdit Porche nebo Lamborghini, což dnes občas na silnici zahlédnu (ale doopravdy jen tak 2x do roka). Ale kdysi jsem neviděl žebráky a bezdomovce, a dnes je vidím každý den a nejsou to ojedinělé případy. Jak se tenhle zločinný režim staví ke svým pracujícím lidem je otřesné. Plně chápu a rozumím tomu, proč po válce lidé volili KSČ. I když jsem prožil většinu života v reálném soc-demu a nebyl jsem nikdy ve straně, teprve nyní si uvědomuji, že komuniste měli skoro ve všem pravdu. Kapitalismus je cool pro malou hrstku privátizátorů. Pro zbytek národa je to otřesná skutečnost, ve které jsou lidé denně konfrontováni s bídou, nouzi, utrpením, nezaměstnaností, drahotou, hladem, chladem, nemocemi a placeným zdravotnictvím, doplatky na léky a vším tím, o čem se nám za komunistu ani nesnilo.
    • Komunisti jsou stejný dob.tek jako nacisti a ještě horší. Za komunismu se měl dobře jen ten kdo s nima kradl nebo je podporoval ve zrůdnostech. Pracuj. šetři a nechlastej. A když se ti tak sní o komunismu tak se odstěhuj do severní Koreje. A vem sebou i ten dob-tek z bandy K.rev Sv.ní Ču.áků M.agorů.
      • Jsi sprostý a blbý prasák.
        • Aty komunista!
      • To je vyjádřeno dost přesně, I ta zkratka *1*
      • A ty se odstěhuj do kapitalistického Somálska netáhlo.
  • Pokud 42% lidí hodnotí tuto svojí životní úroveň jako špatnou,tak je toto číslo zárukou,že bude po revoluci, dostatek pořádně krutých katů.To právě potom bude národ potřebovat nejvíc,aby se mohl začít urychleně dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.
    • Začni už konečně psát něco jiného. Ty tvé,neustále omílané katovské mučírny a vyplácení bejkovcem důchodcům na zadek je už trapné.
      • Co mu řeknou na schůzi, to píše, chudáček bolševickej...
        • Ať tak,či tak,Demeterům nastávají s vítězstvím komunistů,krušné časy.Zase budou muset chodit do práce.
  • Pro Ostravsky kmotr z ODS.To já jsem se musel ,za komunistů,za jejich kritiku prošlápnout až k soudu.Kdybych tehdy věděl jaký dobytek se po komunistech prolže k moci,tak bych si tehdy kritiku komunistů nedovolil,ani kdyby to tehdy trestné nebylo.
    • Takovou blbost že jsem napsal, musím ten chlast omezit. Mně komunisti nikdy nic neudělali a vycházeli jsme spolu dobře.
  • Ten průzkum byl prováděn zřejmě v Praze a jejím okolí.Ať zkusí udělat průzkum na Vysočině nebo na Severu
  • Zas průzkum na politickou objednávku.
    • Napiš nám tedy, kdo si to objednal a předlož důkaz!
  • jsem jen zvědavej jak si budou ti co se mají dobře "chrochtat" až jim po novém roce zvednou nájmy o 100 až 300%.......to se teprv budou mít... *10*
    • Kdo a proč zvedne nájmy až o 300%? Seš bolševik - strašák!
      • To se dozvíš až se budeš stěhovat pod most !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit