Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • kocourAmadeus
  Volím komunisty, pokud nedostanu do pátku psotník z těch blbejch reklam tady na Tiscali.
  • Jedině ANO,komunisti už tu byli a jak to dopadlo *2* *2* *2*
   • Ano či Ne, volte si, koho chcete. Byli zde zelení, pak veverky a jak to dopadlo... Nyní je tu Babiš, miliardář vlastnící vlivná média, český Berlusconi. Volte si však, koho chcete.
   • Copak přešel jsi k Babišovi, TOPka tě za propagaci málo platila?
 • No, zatím na tom jsme od 89 roku lépe:-))Máme jen na 40 upálených ovšem bez státního svátku:-))poté máme na 50 000 zasebevražděných, ovšem v demokratických podmínkách:-)) sice pro sociální, ekonomické, politické či jiné důvody:-)))Po 89 roce se tady schvalovalo všemožné jako o život, životy a lidské osoudy to bralo, ale demokraticky a humanitárně. A proto tady máme tady 550 000 nezaměstnaných, 250 000 taktéž ,ale mimo evidenci, 480 000 OSVČ skrachovalo, protože lidé nemají peníze na to, aby si koupili jejich práci, na 450 000 lidí odešlo do předčasného důchodu, protože byli vyhozeni z práce což činí bezmála cca 30 procent práceschopného obyvatelstva ČR !!!,když k tomu přičteme na 33 000 lidí bez domova a počítá se s více než 100 000 tak to samo o sobě svědčí o schopnosti státu,zájmu státu tedy TOP09,ODS,LIDEM a těch co jej řídí o tuto skupinu lidí a i další potřebné za pomoci i tady těchto pravicových fašistických bojůvek, které podpují i Herman KDU-CSL, Moserová-ODS,Benda-ODS ?:_)))Ovšem peníze byli na pomoc ve vyvraždování jiných národů což nás již stálo na 1/2 bilionu, schalovala se velká Klausovo-ODS-KDU-Koženého loupež za více než 10 bilionů:-)) schválilo se i zalepení vykradených bank, kampeliček, fondů a kampeliček v hodnotě 1 bilionů a ta zlodějina v kampeličkách běží dále,dary zločinecké, pedofilní, nedemokratické, totalitní a vražedné katolické cirkvi ve stovkách miliard, které ji nepatřili,st. dluh vzrostl bezmála o 1 bilion!!!,....:_))) )))))))) super, ne?:-)))Takže Kalosku, kdy pošleš nějaký ten šek občanům? !!!nebo zkorumpovaný -korumpovaný? kdoví ,Nečas ukáže síťovku !! Neměli by Vám a dalším občané ukázat vidle či jiným nástrojem Vás hnát pro tu drzost opět a zase se cppát tam kde po Vás zůstala jen spoušť a tisíce upálených a mrtvých vlastních lidí tohoto národa? !!!?:-)))))) také to byli vlády a jejich poslanci :-)))na mne nikdo nebral ohled, na Vás také:-)))))))))))nikdo se mně neptal zda to schvaluji či ne:-))))))))))))))))
  • Vidle jsou připravený !!!
  • Je to smutné, ale toto nese každé lidské společenství, bez ohledu na politický systém. Kdo si myslí, že je to systémem je nedovzdělaný blb.... % se neodchylují.. jen za socíku se to přikrývalo. Je srandovní ale i smutné, že se zabývají ještě církevními restitucemi, které jsou odsouhlasené Jsou dané smlouvami. V porovnání se solárními barony je to prdlajs. Tady se platí 50miliard ročně navíc. Ale s tím se také nedá nic dělat, protože je to také smluvně ošetřeno... Jsou to totiž jejich soudruzi- řekl bych i rodiny, kteří na tomto solárním byznysu profitují. Bylo by to zajímavé rozkrýt, kdo z politiků má na tomto s.byznysu podíl... pokud narážíš na to , že někdo si nakradl, tak věz, že tam jsou tam ti nejlepší z nás. Pozitivně i negativně. Když čtu některé příspěvky i tento Tvůj nevyjímaje, tak z toho cítím těžkou frustraci, bez nadhledu... Tak si říkám , že Vítězný únor rok 1948 nebyl takovým pučem. Když vnímám pronikavý intelekt diskutujících, který hraničí shloupostí až s vyčůraností,tak si říkám, že by mohlo být i hůře než je teď, kdyby se tento materiál dostal k moci.....
  • A kolik tisíc tady mame takových mentálů jako jsi Ty?
 • Je nutné se po vítězných volbách dohodnout o zrušní církevních restitucí. A to bezpodmínečně!!!!!!!!!
  • Církevní restituce - je o čem se bavit.
   Polsko - v přepočtu 30 miliard korun - necelých 800,- Kč na obyvatele
   Maďarsko - v přepočtu 15 miliard korun – 1500,- Kč na obyvatele
   Česko - 75 miliard korun + 59 miliard tzv. náhrad, ovšem i nadále budeme církve platit! Tzn. + další, zatím nevyčíslitelné miliardy. V konečném efektu to má dle slov vlády být až 135 miliard, což znamená 13.500,- Kč na jednoho občana.
   Doplňuji: Polsko - 38,5 mil. obyv., Maďarsko - 10 mil. obyv., Česko - 10 mil. obyv.
   Církvemi vysmívaná "ateistická" země je k církvím nejštědřejší na celém světě.
   Podivné je i to, že náhrady a restituce se týkají též církví, které jsou v ČR zaregistrovány až po roce 1990 a nikdy v tomto státě o žádné majetky nepřišly - zde jde též o stovky milionů.
   • že církvi není hanba o tyto restituce žádát,kde majetek,který požaduje v minulosti vůbec nabyla?
 • Jedině KSČM je tou politickou stranou, která hájí pracující lid a inteligenci před zrůdami buržoazie a kapitalisty.
  AŤ žije KSČM !!!!
  • KSČ(m) je partaj FAŠISTICKÁ a její členové a všchni kdo to zločinecké sekupení podporují patří do kriminálu.
   • zvláštní že Vám vadí dnešní, ale vůbec ne ti dřívější - nynější ex- a miliardáři, a to přesto že spolupracovali s tou onou organizacáí
  • Nemají inteligenci... *4*
   • Ali, ty máš určitě inteligenci, ale kde leží Dublin, to musíš přemýšlet, že ANO?
 • Hovořilo se na dobré téma - církevní restituce. Ty by se měly vydávat, ale až bude vyrovnaný státní rozpočet. *5*
 • Překlad článku pro čtenáře: Prostě socani mají zase ve straně bordel a Vojta Filipů
  je poslal k šípku s tím že on jej za ně řešit nebude. *1* *1*
  KSČM bude chtít přes vládu ČSSD prosadit svůj program a za to jí podpoří. Do
  vlády však nepůjde. Není divu. ČSSD má také své kmotříky a v počtu skandálů
  s podvodama či zlodějnama je druhá hned za ODS:
  Pokud Zeman nejmenuje za premiéra Sobotku ale svého věrného šaška Haška
  může opět jedním tahem rozložit to socanské rozhádané klubko blech.
  • Vol taky ANO, bude nás víc!!
   • a vůbec nám nevadí že majitelů ano je z prominentních komunistů minulého režimu a dokonce spolupracující s.... ach bóže..
   • To vol rovnou ODS !
 • Jaký je rozdíl mezi sociální demokracií a komunisty ?
  Předseda sociálních demokratů Jaksh v Londýně odmítal spolupracovat s Benešem a stále obhajoval Sudety a nebyl schopen pochopit odsun Němců jak to pochopili představitelé spojenecké koalice proti Hitlerovi.
  Když se tvořil Košický vládní program v roce 1945 o poválečném Československu tak nejlépe a věcně byli připraveni komunisti . V tu dobu měli všichni stejné možnosti, ale ostatní partaje mysleli jen na svůj prospěch včetně sociálních demokratů.
  Proto také komunisti vyhráli volby a sociální demokraté se nedostali ani do parlamentu proto se s KSČ spojily a ne , že je KSČ zlikvidovala. I Tonda Zápotocký byl původně sociální demokrat. Ono stále platí, že pokud jde do tuhého tak socani prodají dělnickou třídu za sud piva !
  • xyz Ty troubo Vlku! Meleš páté přes deváté! V dubnu 1945 si komunisti vynutil
   cestu prezidenta Beneše přes Košice. To nebylo jeho svobodné rozhodnutí-
   Rudá armáda ovládalo větší část země (západní Čechy po Plzeň osvobodili
   Američané. Na pomoc Praze nesměli po "dohodě" s Rusy. Pokud by Beneš
   odmítl, komunisti by ho označili za zrádce (po únoru 1948 tak učinili!)
   V Košicích již diktovali, co se bude v republice dít!
   Prostuduji si pořádně historii té doby, ale ne tu marxoistocky pojatou. Komunisti
   vždycky lhali a byli vždycky ikurvy! Tak jako dnes. Klaus, Zeman, jedna
   rodina!
   • Tak to si nastuduj ty , píšes jen kraviny bez historické pravdy.
    Tyto keci jsou přesně o tom, že západní spojenci podcenili Rusy.
    Sám Americký president napsal, obrat v celé válce nastal, kdy Rusové u Kurska definitivně zlomili Němcům páteř.
    A v Košicích to bylo proto, že to bylo zatím jediné osvobozené město v Československu a jednalo se o povzbudivé gesto k porobené republice , ale tyto vidíš jako správnej Švancenegr .
    Stekat se a urážet můžeš , ale pravda je jen jedna.
    Přečti si paměti generála Aisehowera o operaci a demarkační čáře kolem Plzně a pak něco plkej - šlo jim jen o minimalizaci ztát a ne o osvobození Prahy.
    Mimochodem Plzeň už byla sama osvobozena a měla ustaven národní výbor, před příjezdem Američanů, kteří je pak odvolali a ustanovili tam své lidi .
    Ale to Vy pravičáci neradi slyšíte.
    To, že se muselo říkat, že Plzeň osvobodili Rusové je stejná kravina jako to co tady píšeš.
 • Čest práci soudruzi.
  Už zase pravičácká pakáž chce rozeštvat prostřednictvím údajného spikleneckého setkání ČSSD a KSČM, aby se údajně nepodporoval Hašek na úkor Sobotky. Co by tím KSČM získala? Nic. Je lepší se bavit o programech uvedených stran a jejich naplnění ve prospěch pracujícího lidu a inteligence. Vzdělaní lidé totiž u pravičáků schází, jako jejich rozum. Jsou tupý, bezohlední hlupáci, kteří se snaží všechny jenom okrádat a zotročovat. Pravičáci a potažmo celá tzv. buržoazie nebo VIP jak se s oblibou říkají jsou jen hyeny v lidské podobě, Ale pravda a láska jednou zvítězí nad jejich nenávistí. Ať žije KSČM !!!!!
  Kdybych si mohl znova vybrat dobu mého života, tak by to bylo od vlády Kl. Gottwalda po rok 1989, neboť lepší dobu naše republika nepamatuje. Vy mně můžete jen závidět. Komunisté vraťte se !
 • No co by se tam asi dělo? Tak nějak pravicově se u naší levice handlovalo, to je celé. Tedy, kdo co a co za to.... Já jim to ale nezazlívám, nějak se přece živit musí, že? *1*
  • pokud se můj příspěvek nějakému soudruhu bolševikovi nelíbí, tak ať si laskavě uvědomí, že mám pravdu. A ti levicoví budižkničemové z parlametnu, za kterými není vidět zblo práce a odpovědnosti si můj obdiv, nedej bože úctu, nezaslouží. *12* *12* *12*
 • Sobotko,stále škodíš ČSSD a snižuješ této straně preference.Hašek je u voličů mnohem oblibenějši a jistě by byl dobrým premierem.Věřím,že KSČM podpoří Haška.Myslím,že bys měl pouvažovat,zda jsi tim spravným předsedou ČSSD.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit