Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vychrápal se, první dáma mu uvařila silnej vývar, vychladila Plzínku jako vyprošťovák, prostě rutinéři. A jede se dál. Já osobně bych se styděl vystrčit nos z pelechu po tom, co předved.
    • Ty jsi určitě notorický pijan, poznal jsem to hned podle toho co a jak jsi to napsal, jenže pan prezident není zvíře jako ty!! *12* *12*
      • Proč o tom nechutném opileckém tupci píšete jako o pánovi. Oslovení pan patří lidem, kteří mají svoji čest, nejsou to je tupý žvanilové, prolhanci, křiváci a notorici.
        • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce.,. *2* *15* *2*
  • Zázrak *1* . Vystřízlivěl.
    • Jsi ožralá??
      • Pizda komunistická zas krade i nicky!
      • Jasně, jinak bych neobdivovala ten zázrak *1* . Navíc jsem nadšena z toho, že pana prezidenta neporazila nepříjemná viróza, která je nebezpečná obzvláště pro lidi v důchodovém věku.......... takhle jsem v klidu. Ožral se, vystřízlivěl a jedeme dál *2*
        • Takže jsi ožralá, hned jsem si to myslel!!
  • kdyby jste na to měli, chlastáte taky. Tím se ho nezastávám, ale lépe ožralému než střízlivému v tomhle bordelu *5*
  • Zeman opět chlastá, pro změnu na Hradě. *12* *11*
    • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce. *2* *2* *1*
      • Svedaku, bez uz s tou IPKOU do p r d e l e. *11*
      • opakovanej vtip není vtipem, 100x opakovanej vtip je trapárna.
      • Zdá se, že s omílaním svého ubohého blábolu pan "švéd" nehodlá přestat. Znovu tedy upozorňuji, že pokud " na IPce" má snad znamenat ne Jednotce intenzívní péče, tak správná zkratka je JIP. Zeman by se asi divil, kdyby věděl, na jaké duševní úrovni jsou jeho někteří příznivci.
        • Do očí bys mi to neřek, takovou bych ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce!!! *2* *2* *1*
          • Jsi ubohý šmejd, šmejde. Nepoužívej označení švéd pro šmejda. Holínky taky nejsou hodinky. To by možná vědělo i takové tupé zmrdlé hov-x-do jako sedí teď na hradě tupče.
  • No,musim uznat toho prezidenta komunisticky luzy,jez jej tak vychvaluje-z takovy kocoviny se doopravdy rychle dostal.Ja mu daval tyden,takze smekam klobouk.
    Asi za ty roky ma trenink-jen ten vek uz ma-skoda.Jeste mohl neco vychlastat hruskovice............ *7*
    • Tak buď rychle vystřízlivěl a nebo šel dědek jeden nezodpovědná prskat viry na zahájení Pražského jara............. Zřejmě to bude spíš ten první případ. Ale jak dlouho jim to vydrží z národa dělat idioty.... trošku to připomíná předlistopadová vyjádření...........
      • Do očí bys mu to neřekla, takovou by ti vypálil že bys sežrala protézu a skončila na IPce!! *2* *15*
        • opakovanej vtip není vtipem, stokrát opakovanej vtip je trapárna
        • Nezapomeň si hned kliknout, jak to napíšeš. Tedy spíš okopíruješ......... Slabý!!
    • Hééézký...
      • Jo, vidím, že se chystáš do "Veselého domu" rozdávat si to s kachnou !!!!
  • Havlovi by záviděl i proslulý kapitán Flint, a ten pil Rum místo vody! *3*
  • Kdyby tam byl Kalousek tak by šavle na klenoty jistě přilétla.
  • Čím to, že máme tolik prezidentů holdujících nadmíru alkoholu? Gottwald, Havel, Zeman. Nějaký abstinent by se příště nenašel?
    • No tak největší pijan byl Havel na toho nemá nikdo, co ten vypil kořalky to já jsem za svůj život ani nevyčural!!
      • Nemas mit porad sracku.... *6*
        • Co má společného čurání ze sračkou, na to jsem nepřišel!
          • No asi je pořád posranej sám, tak už jiný způsob defekace nezná !!!
  • НА ЗДОРОВЕ ! Miloši *14*
  • Kdyby ta k r á v a nekecala. Každej viděl, že Zeman byl nalitej jak dán.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit