Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je nejlepší prezident po r.89 ti dva předchozí hleděli jen na své kapsy!!
  • U osamělé farmy daleko od města zazvoní tři poutníci - žid, muslim a Zeman. Farmář otevře a oni prosí o nocleh.
    "Mohu vás ubytovat, ale mám v domě jenom dvě místa. Jeden bude muset spát ve chlévě."
    "To nevadí," říká muslim, " jsem zvyklý na nepohodlí."
    Za chvíli znovu zvonek, farmář jde otevřít a za dveřmi muslim: "já jsem sice slíbil, že přespím ve chlévě, ale nikdo mi neřekl, že je tam taky krá-x-va. Opravdu nemohu spát v jedné místnosti s tímto zvířetem."
    "Mě kráv-x-a nevadí," říká žid, "půjdu spát do chléva já."
    Za chvíli opět zvonek, farmář otevře a za dveřmi žid: "Mě opravdu ta krá-x-va nevadí, ale je tam i prase. Nezlobte se, ale s tímto nečistým zvířetem nemohu spát v jedné místnosti."
    Vy naděláte" houkne se Zeman, "ve chlévě budu spát já a hotovo."
    Za chvíli zvonek. Farmář jde otevřít a za dveřmi krá-x-va a prase ...........
    • To jirka: Itś super joke *3* *1* Velmi výstižné *3* Je to za 1*
      • Chval sám sebe z jiného svého nicku, ty cikánský D E B I L E .!! *12* *12* *12*
        • Jak se ti krade, bolševická pizdo?
    • Do očí bys mu to vagabunde neřekl, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce,. *2* *15* *12* *12*
  • Kikina Putinovič Klaus Pružinskij ze sebe dělal klauna a kradl na státní návštěvě, Milouš Becher-Hruškovice chlastá a pak blábolí a vrávorá a svádí to na zanícený palec nebo na vírozu. A svět má z toho Českého Švejkolandu legraci.
    • Do očí bys mu to gaunere neřekl, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce. *2* *2* *15* *12*
      • Už byste měl trošku obnovit repertoár, stále stejná hloupost na všech diskusích. Mimochode, mluvit o protéze v souvislosti s prezidentem,je jako hovořit o provaze v domě oběšencově. Málokdo má otřesnější.
        • Ještě že mi vykáš, jinak bych tě taky někam poslal!!
  • Priznavam se, kradu nicky a jsem ubohy pravicacky ksindl, co byl zvonit, protoze se chtel pomstit fotrovi, predsedovi partaje za to ze me s matkou udelal.
    • Ale ERO-GEMO,neco jinyho vymysli v ty hovadine,jez mas na krku...
      To kradeni nicku kazdy soudny pozna...
      • To jsem nepsal ja *12* Ja jsem dva
        • Gemicku-ale psal...Tak se zase presaltuj na ERU
    • Kurvo bolševická!
      • On nebyl vzdy bolsevik-predtim si hral na REPUBLIKANA!
      • Nekdo mi ukradl nick, je to k placi. Tobe tu hubu ale rad rozbiju zlodeji nicku a svinaku *12*
        • Neplač, přestaň tady psát hovadiny a nebudou ti krást nicky!! *12* *12*
          • Hele,me to je volny-krad dal a treba se u toho P O S E R>
            Jestli chces diskutovat o tom,jaky je komunismus dokonaly system,tak si holt najdi nekoho jinyho.
            CUS
            • Chcipni I s tou svoji zmrdrodinou zlodeji a vrahu! *12*
            • Uz me nebavis luzo, tak zase nekdy svinaku a zjisti si IP blbecku aby jsi tu neutocil na nevinne lidi a kup si klavesnici a taky doporucoval vypilovat cestinu, nebo si pis jinde. BRAIN Pan BRAIN, takze zadne tykani svinaku zavsiveny. Kapis to? *12* *12* *12*
    • Konečně ses přiznal, máš bod!! *3*
      • To jsem nepsal ja, ty masovy vrahu. Zabil jsi 20 milonu lidi za poslednich 23 let *12*
        • Ty jsi jako doktor Jackyl mistr Hyde, tzn. rozdvojená osobnost. Jsi Note nemocný člověk, hodně moc nemocný a na účinnou léčbu je už pozdě.
          • Nemas nejakeho znameho, chci byt hospitalizovn *7*
            • Dobře Note děláš možná ještě není pozdě!!
  • НА ЗДОРОВЕ ! Miloši *14*
  • Zázrak *1* . Vystřízlivěl.
    • Jsi ožralá??
      • Pizda komunistická zas krade i nicky!
      • Jasně, jinak bych neobdivovala ten zázrak *1* . Navíc jsem nadšena z toho, že pana prezidenta neporazila nepříjemná viróza, která je nebezpečná obzvláště pro lidi v důchodovém věku.......... takhle jsem v klidu. Ožral se, vystřízlivěl a jedeme dál *2*
        • Takže jsi ožralá, hned jsem si to myslel!!
  • Nechápu, co pohledával president na ambasádě cizího státu. Pokud chtěl s ambasadorem mluvit, mohl ho pozvat na hrad. I když kontakt s ambasadory je věcí spíš ministra zahraničí. Je vidět, že Milouš Becher-Hruškovice jde ve šlépějích Kikiny Putinoviče Pružinskogo.
    • Byl pozván, ne ??? Ty, když někoho pozveš jako čestného hosta, tak jdeš k němu na oběd jej vyžrat ??? Takovému hostu se říká samozvanec, to Zeman nebyl. Přijal jen pozvání, byla by to od něho urážka celého Ruska. Nejde ale o to, která země to byla, platí to vždy - odmítnutí = urážka a zhoršení vztahů. Vlastně se tím ožráním obětoval za nás, i když mu to třeba nebylo nepřijemné...Zkrátka mu jenom tu jeho "oběť" závidíš.
    • Zlí jazykové tvrdí, že prý se tam šel ožrat.
      • A ani tlumočníka nepotřeboval.
      • Do očí bys mu to vagabunde neřekl, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce, *2* *2* *15*
  • Zeman zůstane ještě týden v kanceláři a Burianová mu tam bude vařit kafe a přikládat na hlavu mokrý hadr. Pak se mu vyléčí ta "viróza" i ten zanícený palec.
    • A bude opet chlastat prvni ligu, ze by byl neznicitelnej? *11*
      • Do očí bys mu to vagabunde neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce. *2* *15* *12*
    • Ale že má zanícenej mozek, se zatím celkem úspěšně tají.
      • Je otázka, jestli se mu po tom chlastání má v hlavě co zanítit.
  • Jsem imbecil
    • Máš pravdu komunisto, jen jestli víš, co to slovo znamená!
      • Nerozciluj se-ja vim,ktera komunisticka S V I N E tady krade nicky.
        Jedna se o retarda
        ''Petr ten pravy JuDr''
        Mel kdysi v profilu foto nakyho cikana,potom Ferdinanda Vanka
  • Jakpak se dnes náš nejvyšší ožran asi vyspal? Asi už to přikrmuje, že?
    • Pocitam,ze zitra uz bude opet v plne forme a jeho jatra zasazeny cirhozou budou moci opet vstrebat 1/2 litru tvrdeho chlastu.Drive snesly 3x tolik-jo co bolo,to bolo....
      • Zotavil se rychle, to by se špatnými játry nešlo. Takže si na tu cirrhózu raději dej pozor sám, abstinente !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit