Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám rád našeho prezidenta, ať už pije nebo ne. Představme si v této situaci mumlavého degenerovaného knížete - hnus. Přeji panu prezidentu ještě spoustu takových viróz *14*
    • Schwarzenberg je největší škůdce v této vládě, už by měl být dávno vykopnut!!
    • Na této situaci vidíte názorně jaké nám přináší "ovoce" volba rudoranžového grázla, žvástavého křiváka, prostě lidského odpadu.
      Ta jeho banda neumětelů není ani schopna toho nejjednodušího - když už se ožral jako dobytek a oni to svedli na virozu - nechat ho tři, čtyři dni v ústraní a pak teprve oznámit, že se to hov-x-ado "uzdravilo. Vždyť tomuto nemůže věřit ani poslední tupec s IQ-tykve.
      Zde vidíte kam vede poslechnout nacisticko bolševickou lůzu - různé sobotky, grebeníčky, zaorálky, zavadily, apod. lidský odpad.
      Máte prezidenta jedna radost - můj a všech normálních lidí tato imitace člověka rozhodně prezidentem není.
      • No to je skutečný mozkový průjem zapšklého modrého ťopáka *3*
  • Z YouTube o Havlovi, aby pravdolásakři nezapoměli::

    .....to ještě nic není. při návratu z jedné návštěvy v německu vynášeli havla z letadla jako pytel brambor - akutni otrava alkoholem. media tuto komickou situaci nikdy neotiskla. nikde ani zminka, proste demokraticky tisk jak vysity....
    • A jak to tedy víš? Povídel starej Grebeníček, vrahu bolševickej?
      • Tak až za tím katrem budeš sedět, tak si nezapomeň připíchnout na mundur rudou hvězdu !!!
  • kdyby jste na to měli, chlastáte taky. Tím se ho nezastávám, ale lépe ožralému než střízlivému v tomhle bordelu *5*
  • Ještě před pár lety by řeklo, že byl vožralej jak prase ... ,ale teď : "lehká viróza".
  • V komunistické rezervaci Korei vám umírají soudruzí hladem, a vy tady řešíte takové prkotiny, soudruzí!
    • Neumiraji!!!
      Vzdyt je v te svinzemi komunismus-kanibalismus... *10*
      • Oni se tam mají určitě líp jako ty blbe, ty žiješ v jednom chlívě s vepři a chrochtáš s nima.!! *12* *12* *12*
        • Soudruhu, soudruhu, ty musíš být ale blbej...
  • Označení virozy toho křiváckého, podrazáckého alkoholika co si nechává řikat prezident - excitace z intoxikace - česky ožralý pod obraz. Už jenom zbývá aby až se pojede vrchnímu bolševikovi CCCP -skřetovi putinovi aby spadl ze schodů a bude od něj konečně pokoj. Dopadne jako Jelcin - opilec v zapomění.
    • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce.!, *2* *15* *2* *1*
      • Jseš ubohej šmejd zmrdíku, to si nedokážeš vymyslet nic jiného? Třeba že je zeman jen opilecká vepřová uslintaná tlama a ne žádný prezident?
      • Tahni uz do hoven ty primitivni H O V A D O!!!Nebo te mezi ty oci maznu! *5*
        • Do očí bys mi to neřek, dobytku takovou bych ti vyťal že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce. *2* *15* *12* *12*
          • Ale rek,a takovou bych ti vypalil,ze bys rovnou skoncil v tlakovem hrnci kafilerie! *2* *15* *12* *12*
            • Sem tak dojaty, ze nechapu o co jde.
            • Asi fakt ne-vubec bych se s tebou nebavil a hned te maznul do toho tvyho praseciho xichtu. *16* *16* *16*
            • Do očí bys mi to neřek, prasáku takovou bych ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce. *12* *12* *12* *12*
  • Můžeme děkovat Bohu, že lidé měli rozum a volili Zemana, už s tím hnojištěm začíná hýbat a lumpi se třepou!! *14* *14* *14*
  • Ještě se musí vykopnout ten blekota Karl a hned bude líp!!
  • Pan prezident Zeman vám zvedne mandle, zloději, jen se nebojte!!! *3* *3* *3*
    • Zloději se nebojí, to vidíte jasně na rodině přistiženého zloděje VK. Jeho manželku chce pan prezident za každou cenu učiniti velvyslankyní. A pak že krást se nevyplácí. *7*
    • Seš komunistická pizda, co krade nicky!
  • Vychrápal se, první dáma mu uvařila silnej vývar, vychladila Plzínku jako vyprošťovák, prostě rutinéři. A jede se dál. Já osobně bych se styděl vystrčit nos z pelechu po tom, co předved.
    • Ty jsi určitě notorický pijan, poznal jsem to hned podle toho co a jak jsi to napsal, jenže pan prezident není zvíře jako ty!! *12* *12*
      • Proč o tom nechutném opileckém tupci píšete jako o pánovi. Oslovení pan patří lidem, kteří mají svoji čest, nejsou to je tupý žvanilové, prolhanci, křiváci a notorici.
        • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce.,. *2* *15* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit