Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to !.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Zeptám se otázkou ze "Švejka" - a kterého že vy to zemana myslíte - já znám dva jeden byl rasem ve Vysočanech a druhý byl také pěkné hov-x-ado. Tak který z nich to je? Jestli to ožralé, sebestředné, prolhané, křivácké, žvástavé tupé NIC zeman je prezident - tak já jsem indiánský kosmonaut. A neberte si prosím boha do své rudooranžové nevymáchené tlamy, ten za toho vašeho křiváka nemůže. Je to je notorické ožralé ho...do, nic víc nic míň.
      • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce.,,. *2* *2* *15* *1*
        • Radeji si svoji protezu vycisti ty *12* *11*
          • Do očí bys mi to neřek, prasáku takovou bych ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce. *2* *15* *12*
            • Jestli je tvá pěsta tak ocelová jak těch komoušských zmrdů z lihových milíci tak už se třesu hajzle rudý. A o tom, že je zeman jen jejich ožralecký poskok o tom není pochyb.
            • To ani nechtěj bylo by to tvé poslední setkání s někým, má pěst je ocelová, nepřežil bys to KUBIKULO, na to vem jed a nepokoušej osud!! *2* *2* *1*
            • Staci kdy a kde a jsem tam kreto. *11*
    • První dobrý prezident po puči v roce 89!! *14* *14*
      • Jeho volba už přináší výsledky, zloději a lumpi mají nahnáno, třesou se a jejich konec bude na Mírově!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit