Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jaká slávapár bl b ců se najde všude. a těch pár tisíců pomýlených ... pche... Bylo jich míň než když taky v březnu taky sníh a déšť .. vítali čeští němci Hitlera....
  • *13*
  • To je vyvážené zpravodajstvý šmejde! Plivání na rusko přes den, Ano na to co dodává ukrajině 3x levněji plyn než tobě imbecile, To zde nezazní.
  • Píše se o Vás psychopati.
  • 115 km chyba. Super.
  • To je přeci pan Strnad - blb a rádobynovinář. Ten sám neví, co píše.
  • Co se tímhle slintem chce sdělit?
  • Zakažte TOP 09 KDU a ODS za genocidu slušných lidí a za nacistické vlastizrádné strany hnoje, který dokud nebude viset, bude v národu českém zle!
  • Já jsem zase rád. Doufám, že se uchovají data o těch výtačích, o těch zrůdách co schvalovali dar církvi a o těch co provádí genocidu střední třídy. Ano to jsou nacisti. Dnes už nelze jednoduše převléknout kabát. Koukal jsem na TV. Co může nějaká čůza říct národu jiného než" já jsem tak ráda že tu jsou" Odsuzuje komunisty, volí Babiše. Odsuzuje SA a vítá nacisty, zvané vládou kolaborantů. Z toho vyplývá, že na tom není moc dobře s myšlením. A imbecil Fiala tomu dal korunu.
  • AA - anální alpinismus je, kromě vytrvalého hospodského brblání, naší národní specialitou. Objekt se vždycky najde. *1*
    Viděli jste fotky Václavského nálěstí při návštěvě rakouskouherskéhocísaře? A Hitlera? A Gottwalda? A s Gustavem H. na 1. máje?
    A vůbec? Vždy plno! Vlaječky, mávátka a třepetalky. Ať žije ... (doplň si každý sám.) *11*
  • Bombardováni Prahy bylo v pořádku. Praha jako německé fašistické město s vojenskou výrobou bylo legitimnim cílem vojenských akci.
  • co budou dělat šašci v květnu až se bude oslavovat konec války?
  • http://zpravy.tiscali.cz/spojenci-si-pred-70-lety-spletli-prahu-s-drazdany-a-mesto-vybombardovali-247828
  • Celkem 701 lidí bylo zabito a 1184 zraněno. Zničeno bylo 183 domů či historických objektů a dalších zhruba dvě stě bylo poškozeno (Emauzský klášter, Faustův dům, Vinohradská synagoga), sochy na Jiráskově mostě apod.
  • Nálet amerického letectva na Prahu 14. února 1945 byl podle pilotů důsledkem chyby v navigaci – bombardéry se měly zúčastnit masivního náletu na Drážďany, který probíhal od 13. do 15. února. K jiným americkým náletům na Prahu došlo 15. listopadu 1944 a 25. března 1945.
  • Ano v r. 1945 Amíci pěkně rozflákali Prahu, prý se spletli, bylo tam i hodně mrtvých.
  • Pravicoví komedianti a vlezdoprdelkové si totiž ani ve své tuposti neuvědomili, že v tomto nahraném cirkuse hráli roli užitečných pitomců. Co taky čekat od vypatlaných pravičáků s IQ tykve. Bohužel na tento tiátr skočilo i několik levicových pitomců, kteří si naivně mysleli, že ty pitomce na druhé straně přesvědčí, že nemají pravdu, že jsou prostě zaslepení nějakým bezvýznamným pozlátkem.
  • Není mi zcela jasné co pan Strnad míní a za koho a pro koho mluví.Nemá to tak celkem ani hlavu ani patu.Ale zrejme se rád cte.
  • Na fotce americký hrdlořez hajluje. A naši kolaboranti a konfidenti CIA by s radostí běželi s lavorem, kdyby se šel okupant vys..t a aby mu zadek hned umyli.
  • Škoda že se ti amíci nesložili na památník obětí bombardování v konci 2. světové války toho teroristického činu. Obětí bylo víc než cikánů v Letech a nikdo to neřeší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit