Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • josef.chmela

  Víte, co Havel a ODSáci slibovali před devětadvaceti lety a na co jsme dočista zapomněli? Že nebude nezaměstnanost, že nebudou bezdomovci a žebráci (to jen komunisti strašili). Nikdy nevstoupíme do žádného vojenského paktu, přestanete žít v panelových králíkárnách.... Že do 10 let ekonomicky a životní úrovní doženeme Rakousko a budemem mít průměrný plat 20 tisíc atd..... To se to slibovalo zmanipulovanému stádu. Modré straky toho vždy nakecají, kam se na ně hrabe Babiš. To je, proti nim, úplný poctivec.

  • A co teprve slibovali komunisti v r. 1948, že áno😀😯😠😠😠

 • Sliby se slibují, blázni se radují.

  Když se chce řídit stát jako (svůj) podnik, tak nejen o všech peněžních transakcích musí vědět podniková účtárna (EET), ale ředitel podniku musí mít také přehled o tom co píše závodní časopis a musí to schvalovat.

  Komouši schovali rudé knížky (co kdyby se ještě někdy hodily) a přidali se ke smečce ÁNO a vykřikují "ANO, bude (nám) líp, vrchní koblihář to zařídí". 

  A ovce se ani nediví kdo šéfuje vládě (vlastnímu podniku Česko) a jaký "symbol" chlastá a straší na hradě. Hlavně, že jim řekne co mají dělat, v létě je vyžene na pastvu a v zimě jim dá trochu sena, které si v létě samy nasušily, Bééé

 • Nemocný mull tady zas prasí stránky. Není široko daleko většího obecního hlupáka. Si myslí že udělá díru do světa. A s holým zadkem.Jen se hlupáku ohlédni co jsi tady zaprasil za roky místa. Naivníma kravinama.Prostě TY bezmozku můžeš na to všechno jen přihlížet. Maximálně.Jinak nemáš nárok cokoliv ovlivnit. Ovšem k popukání je nosná myšlenka hlupáka - jak ministerský předseda půjde sedět. To ty budeš sedět celý život doma na dvorku a s holým zadkem vypisovat kraviny. On bude napořád v pohodě. Krásný pocit, lopato co?

  • Když nemůžu nic ovlivnit,tak proč na to reaguješ altýnku?Jestli Babiš půjde nebo nepůjde sedět nezáleží na mě.Hlupáci nemohou mít nosné myšlenky,kapišto ty hloupé ufňukané babišťátko.

 • Na každého jednou dojde...

 • Babiš, Kočka, Krejčíř, kdo se v nich má vyznat. 

  A jak dopadla finanční kontrola Kočkovic pohřbu? Všechno v pořádku? Předložili kompletní faktury? 

  A co praní špinavých peněz v agrárním sektoru, furt v pohodě?


  • Od doby Al Caponeho se každá mafie snaží, aby účetnictví bylo v naprostém pořádku.
 • sitlof

  A čemu se divíte, co nechápete ?  A co čekáte od bývalého nomenklaturního kádra a estébáka ?  Tak to sorry jako ...😉

 • Kodex novináře:

  1. Právo občanů na včasné, pravdivé a nezkreslené informace. Občané demokratického státu bez rozdílu svého společenského postavení mají nezadatelné právo na informace, jak jim je zajišťuje čl.17 Listiny práva svobod, jež je součástí Ústavy České republiky. Novináři toto občanské právo realizují svou činností. Nezbytně proto přejímají plnou odpovědnost za to, že informace, které předávají veřejnosti, jsou včasné, úplné, pravdivé a nezkreslené. Občan má právo na objektivní obraz skutečnosti. Novinář je proto povinen:

  a. zveřejňovat jen informace, jejichž původ je znám, nebo v opačném případě je doprovodit nezbytnými výhradami, b. respektovat pravdu bez ohledu na důsledky, které to pro něj může mít, vyhledávat informace, které slouží všeobecnému zájmu, i přes překážky, c. dbát na rozlišování faktů od osobních názorů, d. hájit svobodu tisku i svobodu jiných medií, e. neodchylovat se věcně od pravdy ani v komentáři z důvodu zaujatosti !!!!!!

  • zase kradeš!!!!!!!!!!!!!!!!!!Blbiš možná bude v r.2030 koukat na svět přes mříže.Čobol Bureš když chudne a zrácí podporu tak napadá kdeco.Jo a vožrala prej vyznamená hitmakera a dalšího čoboláka stačí že nadávají na nenažrance Bakalu.

   Kumulorigo.

  • Pavel.Jegl

   ...a v čem byl kodex porušen, pane kumule?

   ve všech případech jsem uvedl zdroje Babišových tvrzení, které AB nikdy nepopřel.

   • není kumul jako kumul,bohužel se zde kradou přezdívky.S pozdravem kumul originál.

 • Takových slibů jsme už slyšeli.

  Např.: ""Já samozřejmě prezidentem být nechci,“ řekl Václav Havel Jiřímu Dienstbierovi v noci z 5. na 6. prosince 1989. Druhého dne ráno však otočil a mezi zástupci Občanského fóra potvrdil, že kandidovat bude. Prezidentem se stal 29. prosince 1989."

  No a pak sliboval, že max. na jedno období, ale to si pamatujeme všichni, kromě pana Jégla


  • rebel1234

   Taky třeba sliboval, že už nikdy nebudeme členem žádného vojenského paktu, že rozplete "temné slušovické nitky", atd.atd. Ten toho nakecal.

 • felix.julec

  Úspěšní se od neúspěšných liší tím,že úspěšní mlčí a umí,neúspěšní neumí a cancají.

  • A to je případ tady Pavlíka z redakce. On sice camcá za peníze ale o to větší kraviny. Podle osvědčeného receptu. Něco se někde vyhledá, přidá se vlastní fabulace a ..... prsk to ven na stránky. Jo když byl tenhle ve sněmovně za jednu vypečenou stranu to šlo pěkně od huby. Ale zlatí holubi dolétali a je třeba se živit "prací". Ostatně co dodat.Tento válečný štváč začínal kdysi v OF.

   • Vokoune tupoune tam začínal i Zeman a nejenom tam.Prostě po r.89 byl systém velmi změkčilí k komunistům ,estébákům a vše se vrátilo za 2 roky jak bumerang,koneckonců Babiš je toho příkladem.Vám totiž vyhovuje demokracie když jí můžete ždímat a budovat svojí totalitu ,ale jak lidi pošlou Babiše do kopru tak fňuká jak malé mimino- rozmazlené babišťátko.

 • na lžích stojí celý tento zrůdný zločinecký systém od svého vzniku .původní lži a sliby pučistů teroristů 1989 ,předvolební lži ,lživé volební programy mají od samotného počátku mafiánské klerofašistické strany jako ods, topstan,kdu,zel, ...a kupodivu o nic nepíšete ,každé volby volební lži , havlofašistů ,'Karel Trautenberg slíbil ,když prohraje prezidentskou volbu, že končí s politikou, spí dodnes  v parlamentu. .ale lži havlofašistů jsou vlastně noblesní ,tak není potřeba o nich psát ,

  podstatné je aby babiš zrušil církevní tunely, zrušil poplatky čt, zabránil islamistům v invazi do čr, aby ukončil dotace politickým neziskovkám, aby vyčistil čt, čro, justici policii, od havlofašistů aby si udělal pořádek ve vlastním tisku aby nepsali propagandu proti čr 


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit