Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zemanovský systém posiluje na úkor vlády, která  by měla být vrcholným orgánem výkonné moci.
    • Co je to Zemanovský systém?
      Děkuji.
  • To neni sestavovani vlady, ale zoufalstvi...
  • Od rána jsem měl dva příspěvky ale koukám, že tady nejsou. Je vidět jak chráníte ty kreten. zEmana a Bureše. To je perfektní. Je vidět ta svoboda slova. Proto soudruzi Čest práci.
    • Ja zas napsala jednu kratkou, slusnou vetu a prispevek nesel odeslat kvuli ''prekroceni mnozstvi odstavcu''...
  • realista
    No, upřímně řečeno, divil jsem se, že president jmenoval podruhé Babiše premiérem. Ne snad proto, že bych to neočekával, ale že si tím zavřel dveře k možnosti nejmenování konkrétního ministra. Měl s tím počkat a jmenování premiéra podmínit současně se jmenováním celé  vlády, pochopitelně s takovou,která by mu vyhovovala. Teď je ve slepé uličce. Klidně moch dát Babišovi vybrat. Buď tě jmenuji bez Pocheho, nebo vůbec.

    Školácká chyba.


    • sitlof
      Taktéž jsem se divil - ale on to Zeman sliboval hned na počátku, že jmenovitě Babiš od něj dostane 2 pokusy na sestavení vlády (a dostatečný čas). Protože vyhrál (s ANO) volby. No, vyhrál, ale očividně "málo".
  • S Vaší omluvou jsem ochoten příspěvek obnovit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit