Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • gaheris

  Jen by tomu Fialovi už měl někdo říct ale jdi ty brepto! A z každý strany jednu pořádnou!

 • Co že to dělá tahle vláda? Aktivně postupuje proti inflaci (vlastních platů?)

  Pan Fiala si myslí to samé jako Zeman. Že jsme všichni intelektuálně nedostačiví?

  Ten Zeman to řekl jinak. 

  Ve výsledku je to ale stejné.

  Jsem šťastný, že jsme v dobrých rukou. Signál byl přijat. 

 • Nejlepší fór bude když volby vyhraje a premiérem bude Babiš i ihned řekne že Fiala rozhazoval,zadlužil zemi a zanedbal spoustu dalších povinností.Tedy kromě vyzbrojení nácka ve žlutomodrých barvách.

  • Tedy chudák inflace! Když proti ní stojí tak schopná vláda, jakou máme my, tak nemám obavy. Ta dostane na zadek. 

  • Kdyby volby náhodou vyhrál, tak by byl stejný zmetek jako zeMAN.

  •  Fiala ani není skutečným premiérem ČR, stále víc mi připomíná nastrčenou figurku, která je devótní podle direktiv z Berlína a Bruselu.  Vláda Fialy se v rekordně krátké době vyprofilovala jako vláda nekompetentní a měla by co nejdříve odstoupit, protože teď už jen navyšuje svůj škůdcovský potenciál. Občané ČR si zaslouží lepší vládnutí. Funkce premiéra je dle mého názoru funkcí nejnáročnější.

 • TheGGG

  to víš že jo kvákale fidlalo, a kyperské pletichy stan se řešit nebudou? A rozhazování peněz pro migranty bude pokračovat? Tito lokajové bruselu se nedají brát vážně. A co dělá barmská neziskovka, kolik tam se protočí peněz?

  • Nesmíš to vidět černo-fialovo-bílé,premiér Ukrajiny nerozhazuje jen tak,on brání své občany asi jako pluk Azov svoje sousedy a blízké.

 • Díky aktivnímu přístupu vlády se inflace pořád zvyšuje.

 • realista

  Vláda Spolu a Pirátů se STAN aktivně postupuje proti inflaci a růstu cen, veřejné finance jsou ale v rozvratu, sdělil dnes ve vyjádření pro ČTK premiér Petr Fiala. 

  --------------------------------------------------------------------------------------------------

  A to jsou u koryta teprve půl roku. Nedokážu si představit, kde budeme za dalšího 3,5 roku vlády těchto "odborníků" 😉

  Je čas provést demokratickou revoluci, zavést referendum, zrušit senát a zrušit imunitu politiků....😯

  • Bude zrušená imunita platit i premiéra Ukrajiny?

  • Už mám sukovici nachystanou.

 • tobro

  No, tak mi něco říká, že tohle individuum nedopadne dobře.. 😇 .. 😛

 • Fialova vláda stihla od převzetí moci všechno zničit a bude se stále vymlouvat na to, že to tak převzali od Babiše. Jenže to není pravda. Za něj žádná inflace nebyla. tu stihl udělat Fiala tím, že neposkytl slevu na energie a ani na paliva. Tím spustil inflační spirálu. Neměl by ovšem zapomínat, že Boží mlýny melou sice pomalu, ale jistě. A na každého dojde. Nebudou mít před Boží spravedlností kam utéct a ani ji ukecat. Tak to ještě do podzimu s nimi musíme vydržet a pak alou z kola ven.

  • Neposkytl slevu... Kdo by tu "SLEVU" zaplatil??? Ke zdražování došlo za Bureše, ten lítal na "Európu" vše vyjednat. Kdo podepsal smlouvy na prodej el. proudu EU s následným odkupem nazpět? To byl určitě FIALA. To jej ale neobhajuji, ale chci tady pravdu.

  • Jsem už pamětník, tudíž zatím nemám sklerózu a pamatuji si všechny vlády od r. 1989. Musím bohužel konstatovat, že tato vláda premiéra Fialy je jednou s nejslabších. Ministři Fialovy vlády jsou totálně nekompetentní, nerozumí rezortům, viď. doprava, hospodářství, obrana, místní rozvoj. Ministr zahraničí jen přeloží předžvýkané pokyny z Bruselu, o kultuře, zdravotnictví nic není slyšet. Prostě jedna hrozná hrůza. Nejhorší je, že nás to postihlo v době energetické a hospodářské krize. Premiér je PR agent, který si dělá selfíčka ve vlaku, se Zelenským a papežem. Ach jo.

 • josef.chmela

  Voliči pštikolky chtěli změnu a ta přišla. Že to je změna k horšímu, to nevadí, hlavně, že to změna. A navíc fialový hnus si jede pro pochvalu k papeži, co za to Vatikánu ČR dala?  K papeži se od nepaměti jezdilo pro pochvalu vždy s plným pytlem zlata.

 • Když tu Fialovu aktivitu srovnáte s Orbánovou, tak je to sto a jedna. U Orbána byly vidět výsledky okamžitě, u Fialy nic ani po půl roce, jen nic neříkající vysílání signálů na všechny strany, posílání kvant našich zbraní na Ukrajinu na podporu války a rozdávání peněz českých daňových poplatníků dávkovým turistům z Ukrajiny či maďarským romům. Je to u nás prostě jenom horší a horší. Kdyby Fiala a spol neměli Babiše, Putina a válku na Ukrajině, museli by si je vymyslet aby svoje totální diletantství měli za co schovat. Fakt nechápu, na co se tolik cpali do vlády, když teď nejsou schopni nic dělat ani se životně důležitými opatřeními pro energetickou stabilitu státu.  

  • Těmto amatérům,co dnes vládnou,už skoro nikdo nevěří.Nic nedělaji,jen občas klábosí a čekaji na termín výplaty.Škody,které napáchaji,zřejmě bude trvat mnoho let,než je jiná schpná vláda napraví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit