Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kdy už se konečně uzavře Babišfert i s Bureše natvrdo a už se neotevře?

 • Jindřichu2309, možná je to pravda, ale platí jedno pořekadlo "Kdo orá pole mé, zúrodňuje pole mé a šetří pluh můj".

 • "Vláda prozatím neschválila zpřísnění protiepidemických opatření. Ze středeční vlády, která s přestávkami na další jednání zasedala od 8 hodin ráno skoro do půlnoci, vzešla tři dílčí rozhodnutí."

  Tedy tomu říkám produktivita práce!!! To je efektivita! Melou pantem - a NIC!!

  Takhle kdybych pracoval já, tak mám padáka za dva dny. 

  Vláda, která nemá a neumí si u porušovatelů zákona zjednat respekt, nestojí za nic. 

  • Na jaře před rokem si svépomocí lidi zajistili bezpečnost a nikdo nečekal jak to dopadne . Po roce už toho mají všichni plné zuby  , stejní lidé , tak kdo prohospodařil tu důvěru ? Která vláda a který premiér ? At si každý odpoví sám , tady každý nadává na Merklovou a EU , ale opakovaně nabízí pomoc kterou vláda odmítá . To je  jako v té privatizaci , všechno umíme nejlépe a pak čučíme co se děje . Hlavně že máme červený čepičky silné česko a divím se že po Vltavě ještě nejezdí alegorický parník s červeným křížem . Umírat mi někdo blízký v příhraničních oblastech tak to jdu asi vysvětlit růčofůčo , možná by se někdo probral .

  • josef.chmela

   Máte pravdu, efektivita nulová. Tvrdím zde stále, že v tomto případě se s naší tzv. demoopozicí nejedná. Je to k ničemu, jen prodrbaný čas a opozice stejně nic neuzná, s ničím novým nepřijde, naopak vládu podrazí (viz. senátoři tento týden) a neustále okopává. Tato opozice se musí poslat do pr.... na dvě doby. A Vláda je v tomto směru nepoučitelná.

   Vyhlášená omezení jsou, dá se říci, dostatečná. Je však nutné zavést 100% dodržování těchto nařízení a to důsledným vymáháním dodržování zákonů a nařízení pomocí přísných finančních postihů ikdyby to byl postih likvidační. Nedá se totiž nic jiného dělat. I malé děcko, když neposlechne 2x ústní výtku, tak po třetí dostane na zadek. A více než 50% obyvatel se chovají jako malé děti.

   • ona je opozice u kormidla ?, se prober . Kde se lidi nejvíc nakazí - v práci a ne že necháte mlátit ochranku obchodaku důchodce co má jen jednu roušku . 

    • josef.chmela

     Tady nejde o důchodce ty demagogu. Tady jde o lidi do 50 let kteří to roznáší, nechtějí si to přiznat a porušují vše. Deně to vidím ve svém okolí. Příklad pro ně je dědek Klaus.

     Ano, fabriky jsou nejhorší, už měly být zavřeny dávno alespoň na 14 dní.

     • jdete se podívat na ubytovny agenturních pracovníků ze Slovenska, Ukrajiny , Rumunska co se tady rozrostly za toho Babiše , hygiena ? co večer láhev tvrdýho a ráno do háku , sic s hadrem na hubě a někteří ho mají černější než monterky , klidně jeden hadr nosí měsíc.

 • Jeden z nejvlivnějších lékařských časopisů na světě – britsko-nizozemské vydání The Lancet v úterý zveřejnilo

  výsledky třetí fáze klinických studií s ruskou vakcínou „Sputnik V“. Na příkladu více než 20 tisíc dobrovolníků se ukázalo, že ruská vakcína je vyráběna ve vysoké kvalitě. Nezpůsobuje vážné vedlejší účinky a buduje silnou imunitu. Studie „Sputniku V“ ukázaly, že vakcína je účinná z 91,6%.

  24 miliard $ je hodnota objednávek „Sputniku V“…. Pfizer je daleko vzadu

  • Ale tohle paní Lindo nemůžete myslet vážně?!

   Vždyť je to původně ruská vakcína, a jak by Vás poučil zdejší odborník na východostepní nájezdníky, odsud přeci nikdy nemůže vzejít nic dobrého!

   Nechal bych ideologii ostatním.

   Rád bych, aby se dostalo našim lidem, kteří se octnou v nebezpečí života účinné a bezpečné vakcíny, která jim pomůže.

   A je mi srdečně jedno, jestli jí vyrobí v USA, Číně, Německu nebo Rusku. Nenávist k Rusku tyhle osoby nevyléčí. 


 • tobro

  Pandémia vo svete kolabuje, no elita sa ju snaží zubami-nechtami udržať...

  https://tinyurl.com/3kf5z62u

  🙂

 • Karel

  Zrovna dnes jsem na Čt 24 poslouchal Pana Vystrčila a ten tvrdí  že vláda nedostatečně zdůvodňuje nouzový stav, ale přitom umírají na tuto nemoc deseti tisíce lidí, připomíná to jedno rčení kdy kvůli trámu v oku a možná i uchu(nejen v televizi ale i v rozhlase se mluví o nemoci) mu vadí tříska (v možná vadném zákoně) na rukou rukou někoho jiného.

   To má vláda detailně vypisovat jednotlivé mrtvé nebo nemocné a posílat to ústavním a jiným soudcům nebo opozici to nevěří tito soudci a opozice naším státním nebo soukromým sdělovacím sdělovacím prostředkům. Vždyť už na jaře jsem varoval před mutacemi a neodpovědným chováním nejen lidí ale i "soudců" opozice a vlády která podlehla populistům. 

  • Potřeba podrobného zdůvodňování něčeho, co je evidentní každému Joudovi ze Lhoty je výrazem pokročilé idiocie páně Vystrčila.

   Jestlipak se ten ubohý jedinec nenakazil, když osvobozoval Tchajwan? 

   Jaký šéf, taková instituce. 

  • TAJWANEC se probudil a zjistil,že u nás řádí pandemie koronaviru.

 • Na té úvodní fotce Bureš vypadá jako dobře mířený, ale špatně trefený vepřík.

 • nejhorší mutace je ta jihoafrická na tu umírá i diskuze na Tiscali  😎 

  Tak je vidět že i demokraticky lze zavřít usta a je to čim dál tím snažší .

   Jo a  Babiš je sketa co nechce přijmout pomoc  kapacit nemocnic sousední země a radši se stará o dovoz čínských respirátorů a vakcíny z Izraele , to těm nemocným nepomůže . Takže skutečně již dávno naplnil litery zákona o obecném ohrožení , škoda velkého rozsahu , tak mu to přičtěte k těm čapákům a slovenské privatizacii .

 • Já myslím, že ani parlament, ani vláda včetně opozice a ani experti na pandemii už neví, co dělat, aby to u nás klesalo...." Švejci"

  • Pokud vláda jedná s takovou efektivitou, tak Bůh s námi.

   "Vláda prozatím neschválila zpřísnění protiepidemických opatření. Ze středeční vlády, která s přestávkami na další jednání zasedala od 8 hodin ráno skoro do půlnoci, vzešla tři dílčí rozhodnutí."

 • Karel

  Představte si totalitu a tou totalitou je virus proč proti němu nebojujeme stejně, je to jako v tom filmu Absurdistán kdy i průměrný člověk pochopil o co jde kdežto naši zákonodárci a soudci melou svou mantru o jákémsi porušování práv a svobod ačkoliv vzdělání v jiném oboru(virologie, matematika,léčení važných chorob) jim zatemňuje mozek natolik jako té žábě v hrnci. Místo aby dali příležitost znalcům v těchto oborech a vyslechli si jejich názor a poté kvalifikovaně rozhodli aby třeba navrhli změnu špatného  nebo nedokonalého zákona nebo to dali vyšší instanci, rozhodnou ve spěchu a možná i pod politickým tlakem.

  A upřednostňují jeden zákon nad jiným které si zjevně odporuji zákon o zdraví a životě občanů staví jako v tom Absurdistánu(tam šlo jen o vodu) až na druhé místo jako je  neúplná ústava či litera dosud platícího špatného zákona. Nebo že by "svoboda" měla přednost před životem nebo zdravím občana nic takového v ústavě ani v paragrafech nečetl. 

  Myslím si že řádné provětrání našeho soudnictví by bylo velice vhodné až virus skončí a bude se rekapitulovat aby si nikdo nedovolil hazardovat se zdravím nebo životy občanů tohoto státu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit