Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych zrušil starobní důchod komunistům. 40 let jsme na ně makali, tak ať tedy teď oni makaji na nás. Ale oni jsou mazaní, hodili by invalidní důchod na demenci a ten by všichni dostali, i ve dvaceti. *1* *1* *1* *1* *1*
    • Ty žes makal na komunisty? Půl druhého miliónu jich bylo. Určitě i někteří Tví příbuzní, třeba vzdálení. A proč ti špičkoví komunisti /Jakeš a spol./ nežijí v přepychu jako ti naši noví demokraté? Jo kdyby si byli nakradli, už by dávno byli souzeni, alespoň morálně ! Ale tuto vlastnost neměli! Oni se totiž pojistili - peníze tehdy nic neznamenaly, nebylo luxusní zboží. Kdo měl první počítač ze Západu? A fáro lepší než Husák? Přemýšlej!
    • Jiříku neboj se oni Ti ho vlastně zruší, pokud jsi 90 ročník a výš tak budeš mít nárok na důchod cca v 71 letech, což je sice z biologického a fyziologického hlediska nesmysl a pokud jsi třeba tesař, pokrývač, zedník tak už Tě živě vidím jak lezeš po střeše kde opravuješ trámy, střechu nebo komín. A z okna hradu Ti mává 125 letý Kalousek v plném pracovním nasazení. To za špatných komunistů se odcházelo do důchodu v 62 letech - muži a ženy podle počtu vychovaných děti 57-60let.
      Připomeňme proto - Okřídlená hesla Občanského (-čekávám) Fóra (Funkci), stran včetně mnohokrát překábátěných členů z něho vzniklých slibovali veřejně: "Víme, chceme dokážeme" "Za dva roky bude líp", "Když ne my tak kdo", Nejsme jako oni" "Teď si utáhneme opasky a zítra doženeme západ" !!! "Od ne-ekonomiky k ekonomice" zde programové prohlášení http://www.89.usd.cas.cz/dokumenty/26.htm ..
      Dále připomeňme z projevu prezidenta ČSSR Václava Havla ve Federálním shromáždění ze dne 23. ledna 1990 tato slova : "Všichni chceme republiku sociálně spravedlivou, v níž nikdo nebude trpět existenční nejistotou, v níž nebudou strádat lidé postižení, staří, děti či lidé jakkoli jinak hendikepovaní. Chceme republiku, která bude starostlivě pečovat o to, aby zmizely všechny ponižující přehrady mezi různými společenskými vrstvami, republiku, v níž se nebudeme dělit na otroky a pány." zde odkaz: http://www.vaclavhavel.cz/showtrans.php?cat=projevy&val=325_projevy.html&typ=HTML

      Je nutno konstatovat, že řada občanů, včetně dnes již důchodců cinkala klíči na Letné (zdůrazňuji, že byly od bytu, chaty, garáže, auta). Zvolila ve svých svobodných volbách Občanské fórum a kapitalistický mafiánský režim. Desetitisíce z nich skončilo po 24 letech na ulici v lepším případě na lodi Hermes nebo pod mostem a přesto dále volí strany vzniklé z O - čekávám F- unkci.
      Takže po 25 letech utahování opasků podle návodu V.K, neustálých reforem (česky překlad: zdražování, tunelování, lhaní, krádeží rekrutujících se většinou z řad členů nově vzniklých stran z OF) na oslavách 17. Listopadu, mohou i tito občané opětovně svobodně a demokraticky zvonit zbývajícími klíči...
      Ale hlavně, že nám nevládnou komunisté, a občané se můžou svobodně rozhodnout zda umrznou nebo chípnou hlady za existenční minimum 2020,-Kč nebo po zvýšení za veř. prosp. práci za 20 hodin měsíčně na 3. 126 Kč,- „živ. min.“ nebo zda mít min. mzdu 8.500,- Kč. Snad je lepší že nám vládnou skrytě přes kapitál a peníze spekulanti, vexláci a tuneláři ? No a jak Vám důchodcům Občanské Fórum přilepšilo za 25 let prosperity je zde http://www.czso.cz/cz/cr_1989_ts/1308.pdf ...
      *1* *1* *1* *14* *14* *5*
    • Nějak se Ti to popletlo. Je to asi tou demencí.
  • Já mám důcht uš dávno ale pořát sedím v kanceláři protože su chytré a mám známosti v Ulyčním Výboru strany. A mi si ty místa hlídáme a nekeho tam nepustíme! Čest!
    • ostapkotab
      blbe *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit