Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stará písnička.
    Podvodníci to nakonec zahrajou va svůj prospěch.
  • Přeběhlík je podle mě poslanec, který přebíhá z levicového do pravicová spektra a naopak.Co se důvěry vládě, s velkou pravděpodobností jí získá. Musí však přečkat dlouhé neproduktivní projevy opozice.
    • souhlas.
  • Vzhledem k Vaším znalostem Petře,Vám chci jenom připomenout, že Velkou Francouzkou revoluci začala tzv. lůza a pařížská spodina.Ale asi Vám to nic neříká,to jste nebyl na světě.
    • Ani ja ne...Ale jsem rad,ze zde mame pametnika *1*
  • Petře zjišťuji ,že jsi opravdu blbec.
    • Pitomec není schopen zjistit pravý stav věci.
  • Tak tomuhle říká ČSSDKSČm) práce, za takovouhle "práci" berou poslanci tak nehorázné peníze. Místo řešení zásadních problémů jenom zdržují a kecají nesmysly. Inu, levičáci. A pokud jde o Grebeníčka, ten by vzhledem k tomu, jaká zrůda ho zplodila, měl někam zalézt a držet h*bu.
    • Nevím co na tuhle omezenost myšlení ( nebo zaslepenost) říct. Inu pravice? To by ale nemělo smysl. Pokud máte na mysli " řešení zásadních problémů" ty problémy, které nám tady napáchala pravice po roce 89. Tak souhlas. Ale pak nerozumím tomu co se vám nezdá na tom, že tzv. levice " zdržují a kecají nesmysly". Pokud tomu rozumím tak chtějí, aby zdroj problémů ( tj. pravice) již konečně odešla tam kam patří. A to je- ať chcete nebo ne- pouze otázka času. ( bohudík). Bohužel ale problém bude eliminovat škody, které ještě pravice v téhle zemi dokáže napáchat.
      • Jste chytrý, ale ne moc.
  • Tak tohle vyhrožování ještě nikomu neublížilo a ani nic nezmohlo..... *3*
  • Je to zkorumpovaná banda kurev.
    • určitě nejsi demokrat a už vúbec ne slušný člověk.
      • Ty jsi fíča jak ta Peak, která by se měla přejmenovat na Melčákovou
        • Jo Franta, král intelektuálů...
      • Jsem oopravdový demokrat,ale nemám rád tuto provládní pseudodemokracii. To je o ničem. *16* *16* *16*
  • Nečasi, Peaková, Klausi, začínám o vás mít strach !
    • Neboj, všechno dobře dopadne,reformy budou dokončeny. Pa.
  • Kde je Vaše morálka a etika? Národ Vámi opovrhuje a dá Vám to brzy tvrdě znát a potom budete utíkat, aby jste si zachránili alespoň holé prde-e. *16* *16* *16*
    • Hele, mluv za sebe a nepleť si lůzu s národem.
      • Opovrhuješ chudými? Brzy chcípneš. *16* *16* *16*
      • Kdo je tedy lůza?
        • Luza jsou ti,kteri nechteji pracovat,ale pouze krast a parazitovat na slusnych lidech.Napr. cikani,komunisti atd.TOMU SE RIKA LUZA
      • U tebe jsem si jistej co seš zač Péťo,kam patříš. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit