Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tímto šlápli do vosího hnízda.Relativně si z demonstrací nic nedělali,mám obavy,že jde do tuhého a budou rádi,že vemou nohy na ramena...
  • Škody, páchané vládou jsou tisíckrát horší, než stávka. Podobáš se Adamcovi na Letné v listopadu - také se oháněl proti stávce škodami. a prosil lidi, aby tu generální stávku omezili jenom na symbolických 5 minut...To ti ušlo. Ale když ta stávka to otočí, že budeme mít větší krajíc my, tak se vyplatí tisícinásobně...
  • Jé nazdááár oponente *1*
  • lůzovláda už tu byla,je oranžová nebo rudá,modrá není *3*
  • Já jsem s Vámi nepřišel diskutovat. Vám zřejmě uniklo jedno a to bohužel zásadní. Jsou zde voliči, kteří tenhle disidentskej odpad nevolili a nechtějí, také se nechtějí podílet na škodách těmito bastardy způsobenými. Navrhuji jedno, zaplaťtě si d ě v k y v bordelu a mafiánské rozkrádačky na úkor všech ze svého a ne ze společného a pak to bude ok. Vy jste jeden z jejich voličů, tak si dělejte co chcete, ale nenapadejte lidi s jiným názorem. Lidi, kteří platí daně, které kdejaký krypl hned prošustruje a zdravotní a sociální které se ani neodvažuji zjišťovat kde končí. Ale vy jste zřejmě jen ten kdo bere a rád z cizího proto se VAšim přitroublým komentářům ani nedivím.
  • rabování, pardon "reformy" mohou pokračovat. blahobyt už buší na dveře
  • Milý neblbe, ochlokracie je vláda lůzy a vyznačuje se korupcí a rozkrádáním státu.
  • HURA!Je tady bolsevickej fanatik gema! *12* *12* *12* *12* *12*
  • máte na mysli ten hrdý, akční lid co se pere u Kauflandu o vozíky a pak ty pomleté obarvené kůže a srčky žere doma, při čtení Blesku a čučení na Novu, v takovém množství, že pmalu vymírá na obezitu,cukrovku a rakovinu tlustého střeva??.....no tak to se toho vynášení na vidlích asi nedočkáme
  • Přelož to svým blbům soukmenovcům :)))
  • Luza jsou ti,kteri nechteji pracovat,ale pouze krast a parazitovat na slusnych lidech.Napr. cikani,komunisti atd.TOMU SE RIKA LUZA
  • už jenom tys zde scházel, duševní zdechlino ... děláš mi dnes také velkou radost :)))
  • nemá již cenu se k tomu co se děje vyjadřovat. Prostě politické mrtvoly budou muset vynés lidi napíchlé na vidle, jinak se tu nestane vůbec nic mimo složenky na 200 000. To je totální konec slušnosti a pravdy ze které zbyl jen prach. Voliči týhle ganitury polibte si p r d e l!
  • ).(
  • nic není horší než zasedání a schůze KSČ a je jedno na jaké to bylo úrovni, včetně režije politických procesů a následných poprav
  • muck, debílku :)
  • A ty už jsi byl?Jestli ne tak si pohni aby ti to nespadlo do gatí.A primitivního ubožáka máš v gatích,blbe.
  • Tak tak, vláda ochlokracie bude pokračovat.
  • A nebo zakaz odboru,co ty na to BOJOVNIKU? *12*
  • Příznivci kabinetu nemají důvod se zde špinit se socanským póvlem, kterému zůstaly pouze směšné představy o převzetí moci. Tomu také odpovídá hlasování u příspěvků. Loučím se, ubožáci. Paaaa :)))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit