Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečasi, kdo se směje naposledy, ten se směje nejlíp.
    • Socanské kdysy stupňuji sobě vlastní rétoriku zhrzelé politické špíny. Na porážky jako dnes si budou muset zase zvyknout. Patří jim to :)))
    • Ja to rikam jinak:
      Kdo se smeje naposled-ten se smeje posledni. *1*
      • Máš tam chybu. Říká se, že kdo se směje naposled, ten má "dlouhé vedení". Zatím naqposled se smějete nějak porád vy sami...
  • Tak tímto šlápli do vosího hnízda.Relativně si z demonstrací nic nedělali,mám obavy,že jde do tuhého a budou rádi,že vemou nohy na ramena...
    • Jako ten lord. Ten vzal nohy na ramena a lízal a lízal.
    • Aby ses nespletla.Ja bych si jako clen vlady absolutne nevsimal,co o me hulakaj naky odbory.Dale bych na ne poslal advokaty,jestli vubec maji pravo delat politickou stavku,nebo s ni vyhrozovat.Dle meho nazoru nemaji!
      • Já bych poslala advokáty na vládu aby vrátili co rozkradli.O právu se bavit,když jich má plno máslo na hlavě je srandovní.
  • rabování, pardon "reformy" mohou pokračovat. blahobyt už buší na dveře
  • HURA!Je tady bolsevickej fanatik gema! *12* *12* *12* *12* *12*
    • Jé nazdááár oponente *1*
      • Nazdar sokole. *3* Co myslis,nebylo by zahodno,aby uz konecne JAKAKOLI vlada oznacila zlodeje,korupcniky a sebrala jim nakradeny majetek?Me pripada,ze se v ty tzv.poslanecky snemovne pouze urazi,ale o tomto tematu ani slovo.Ze by se CSSD s ODS kryli??? *12*
        • Jo to si myslím, viz příspěvek dole, ale to se nikdy nestane. A jak se říká v poslanecké sněmovně, ať hodí kamenem kdo je bez viny. Myslím, že to hrajou na plichtu, jednou oranžový, po druhé modří, po třetí žlutí s tečkama. je to jedna verbež. faktem je, že jakákoli polistopadová vláda by se měla zpovídat ze svých činů a rozhodnutí. Jak řekl Nečas a Doktor, že jsme dospělí lidé a měli bychom si za své činy nést odpovědnost. Minimálně 3 bil korun jsou dnes rozkradeny, Máme po národních pokladech že pane Tošovský, máme co jste chtěli. Cokoli lze dohledat, nikoli že tady je banka a támhle je banka a támle je účet. Když dohledají kdejakého chcípáka to by v tom byl čert aby nedohledali stovky miliard. Aby vybírali daně jen od blbců co denně vstávají a ostaním je nechali odepisovat, nebo posílat mimo republiku. Nehledě na to, že už dnes jen trouba nevidí, co to je zač a komu co slíbili. Jestli pustí Pitra, tak se to potvrdí, kdo tahá za nitky. Zkus se vožrat a přejet nejakou ženskou na přechodu a uvidís jaké mají naše složky páky. A to bych tu mohl psát donekonečna. Vždyť jsem jen trouba co je sice nevolil ale musí dodržovat jejich zákony, platit jejich výmysly a to mě štve moc a moc. Proč mám platit u doktpora, když si řádně platím zdraviotní a proč se tu na naše náklady zadarmo léčí ožralý ukrajinec co někde makal načerno a spad do jámy?

          Předem se omlouvám za případné chyby
          • Poprve Ti davam za pravdu.Vidis,jde to i bez hadek *3* *1*
  • nemá již cenu se k tomu co se děje vyjadřovat. Prostě politické mrtvoly budou muset vynés lidi napíchlé na vidle, jinak se tu nestane vůbec nic mimo složenky na 200 000. To je totální konec slušnosti a pravdy ze které zbyl jen prach. Voliči týhle ganitury polibte si p r d e l!
    • máte na mysli ten hrdý, akční lid co se pere u Kauflandu o vozíky a pak ty pomleté obarvené kůže a srčky žere doma, při čtení Blesku a čučení na Novu, v takovém množství, že pmalu vymírá na obezitu,cukrovku a rakovinu tlustého střeva??.....no tak to se toho vynášení na vidlích asi nedočkáme
      • Jo, byly doby, kdy jsme za komunistů šťastně žili. A takoví jako ty tady nebývali. Ale ono ty vidle ten hrdý lid ještě udrží. Vzpomeň si na doby husitské, také to nabyli žádní boháči a co dokázali...
    • už jenom tys zde scházel, duševní zdechlino ... děláš mi dnes také velkou radost :)))
      • Nasral jsem nejméně 7 socanských debilů, to je bomba :)))
      • Už jste jako poslanecká sněmovna ukžte,že jste rozumnější a nehádejte se jako oni.Dlouho to nevydrží.
      • Dědo běž se vymočit, nebo bude louže.
        • Socanské kdysy stupňuji sobě vlastní rétoriku zhrzelé politické špíny. Na porážky jako dnes si budou muset zase zvyknout. Ty také, omezený chudáku.
          • krysy, ale to fuk :)
      • Já jsem s Vámi nepřišel diskutovat. Vám zřejmě uniklo jedno a to bohužel zásadní. Jsou zde voliči, kteří tenhle disidentskej odpad nevolili a nechtějí, také se nechtějí podílet na škodách těmito bastardy způsobenými. Navrhuji jedno, zaplaťtě si d ě v k y v bordelu a mafiánské rozkrádačky na úkor všech ze svého a ne ze společného a pak to bude ok. Vy jste jeden z jejich voličů, tak si dělejte co chcete, ale nenapadejte lidi s jiným názorem. Lidi, kteří platí daně, které kdejaký krypl hned prošustruje a zdravotní a sociální které se ani neodvažuji zjišťovat kde končí. Ale vy jste zřejmě jen ten kdo bere a rád z cizího proto se VAšim přitroublým komentářům ani nedivím.
  • Příznivci kabinetu nemají důvod se zde špinit se socanským póvlem, kterému zůstaly pouze směšné představy o převzetí moci. Tomu také odpovídá hlasování u příspěvků. Loučím se, ubožáci. Paaaa :)))))
    • Proto budeme volit komunisty. Proti aroganci moci.
      • Ano, budem volit komunisty a třeba jen z trucu
  • Protivník byl trapný, slabý a směšný :)))
  • Divadlo Hurvínka a Špelbla je hezčí.To co předvedl Nečas a Pič stálo za ho - vno.Místo potlesku by měli dostat průplesk.Bylo to horší než zasedání UV KSČ po splnění úkolu 4 pětiletky.FUJ.
    • nic není horší než zasedání a schůze KSČ a je jedno na jaké to bylo úrovni, včetně režije politických procesů a následných poprav
    • Trapní srááči se jdou zesrat bezmocí :))))))))))))))) ty ubožáku zejména, jenom primitiv se vydává za lid, který ne něj totálně kálí :)))
      • A ty už jsi byl?Jestli ne tak si pohni aby ti to nespadlo do gatí.A primitivního ubožáka máš v gatích,blbe.
        • ).(
  • Protivník byl slabý, trapný a směšný :)))
  • 175 šaškárna této vlády a začněme odpočítavat čas do voleb a modlit se, že se nalezne volitelná strana
    • Že se ty vůůl tím zabýváš :(
      • Co tady od tebe čtu, tak seš vůůl ty, taková antisociální zrůdička, která je úplně mimo realitu. Jestliže to náhodou nevíš, tak žijeme v demokratickém státě a jestliže se budou politici chovat tak jak se chovají a dělat to co dělají, tak je velice pravděpodobné, že zde bude vládnout nyní po mnoho let levice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit