Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji. Zvážím možnost podat si patentovou přihlášku. 😀

  • Pokud si to přejete.
    Ale označení právoplatných voličů jako ovci je Váš patent. Nic ve zlém.

  • Marcelskrc

    . Jinak bych volil jedine toho vaseho Burese.

    No vidíš a já ho nevolím protože do Halle mě volební lístky nechodí

  • vanhorne

    "A teď mě prosím pověz"

    Nic ti nepovim, protoze jsem nikde nenapsal ani nikomu nerikal, ze volis nejakeho Burese. Tak nevim kdes to videl.

  • Marcelskrc

    A teď mě prosím pověz kde já volím nějakého Bureše?Odkud jsi to vylhal?

  • Plány revanšistů zhatí naši vepři boubelatí

  • Sahere - tebe znám.Tady machruješ s USD a celý den vysedáváš ve vaťáku před Hlavním v Praze.Máš na zemi takový ten klobouček prodřené tenisky a rukavice bez prstů.Moc ti to divadlo nejde ale snažíš se.Tak se tady nevnucuj s trapnýma nabídkama.Ty jim děláš bílého koňa, co?

  • vanhorne

    "Katz??" 

    Svejka jsem cetl pred asi 45 lety v Anglictine a mel jsem dojem, ze to byl Katz, ktery v nejakem pajzlu na nekoho hulakal, "macata holka je muj sen". Pravdepodobne to bylo v nejake uplne jine knizce. Proslov Hejtmana Tayrleho k tem pisarum i kdyz stary, je tak dobry, ze se da pouzit i v dnesni krusne dobe.

  • Pane Jindřichu2309, vynechte laskavě mé jméno. Máme snad v bývalých Zemích Koruny České málo ovcí? Stačí se podívat co si volí za své pastevce, pokud vůbec nejsou líné jít volit. 😛

  • No - on "vládní blahobyt" je vidět i na mužských pupcích sedících ve vládních lavicích...

  • Dámy asi posilují to co bohužel i já.😂

  • Že by nějaká skrytá reklama prodejců přikrývek nebo distributorů elektřiny? 

  • SaherKhan

    Po odchodu ze své předchozí práce před 4 měsíci jsem měl štěstí, když jsem se dozvěděl o tomto život zachraňujícím webu. Nabízejí online pracovní místa, pro která mohou lidé pracovat online z domova. Moje výplata za první měsíc 18364 $ za práci 4 hodiny denně. Navrhuji vám všem, abyste se právě teď připojili k této práci na částečný úvazek a vydělali více než plný úvazek sledováním tohoto webu.

    .......................>>>>>>>>>>>>> w­w­­w.D­­o­uCa­­­s­h.C­­­o­m

  • vanhorne

    "neomylný nebudeš ty volič SPD"

    Nic se nestalo. Neomylny nejsem a volic SPD take ne, volebni pravo totiz mam nekde jinde. Jinak bych volil jedine toho vaseho Burese, ktery Nelze a Nekrade.

  • vanhorne

    "neprospívá životosprávě."

    Mozna jsou vyjimka z pravidla, nebo chodi do posilovny.😉

  • Katz?? Patrně máte na mysli Hejtmana Tayrleho a jeho promluvu k vojenským písařům: Nemyslete
    si, že vás tady mám jako na krmníku. Prasata! Méně žrát a chlastat a více
    běhat. Čuňata!"

  • Je na dámách vidět, že činnost ve vládě neprospívá životosprávě. Budiž to varováním všem chorobně ambiciózním dámám. 

  • Makak

    Jateční váhy bylo dosaženo u obou kousků.

    Těch krvavých jelit a toho ovaru, dost bude na zimu.😍

  • Když přijde o práci zaměstnanec (který zdaňuje poctivě každou korunu příjmu a přispívá do státního rozpočtu) odfrčí na pracák a dostane nepříliš vysokou podporu v nezaměstnanosti. 

    Když přijde o práci živnostník (OSVČ), výše kompenzace by se měla posuzovat stejně podle daňových přiznání - tedy kolik do společné kasy dal každý z nich. 

    Nemáme občany I. kategorie - OSVČ a II. kategorie -zaměstnance. Jako občané bychom si měli být rovní. V právech i povinnostech. 

    To, že tato vláda nemá ko.le na to, aby řídila stát v krizi je zřejmé. 

    Kdo se rozhodl podnikat, vzal tuto skutečnost na vědomí i rizikem. kdo se rozhodl nastoupit do zaměstnání, vzal tuto skutečnost na vědomí i s rizikem. 

    Jeden dostane 12 tisíc měsíčně, druhý 25 nebo výkonný umělec 50 tisíc. majitel autobusu podle dní a sedaček - to jsou mi kritéria!! Každý zájezdový dopravce jistě jezdí 453 dní v roce a hoteliéři mají 134 % obsazenost. Máme v tom pěkný cirkus. 

  • Tedy Vaše zaručeně pravdivé a ověřené informace bych chtěl mít. Označení občanů České republiky za ovce jste pečlivě opsal od pana Občana? No, když myslíte. 

    Já nosím opasek na gatích a používám jej v pase. Nevím proč by se nemohl nosit i kolem krku. když je ctěná libost.
    A škoda, že nejste premiérem Vy - to by bylo dávno po komedii. Všechno bychom věděli, o všem bychom měli přehled a šli bychom společně do světlé budoucnosti. Pokuste se kandidovat, bude to ve prospěch nás všech. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit