Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marcelskrc

    koukám na France24, v Paříží je ode dneška zákaz vycházení od 21 do 6, zatím na šest neděl, žádně diskuse se nekonají

    havloidům viditelně teče do bot

    • vanhorne

      "ode dneška zákaz vycházení "

      Sacre bleu, to jsem zase 3 dny spal, ze uz je Sobota? The curfews will take effect from Saturday, and will run daily from 9pm (1900 GMT) until 6am the following morning, Macron said in an interview broadcast on national television. The curfews will remain in force for four weeks.

      Emmanuel Macron a annoncé mercredi la mise en place d'un couvre-feu de 21 heures à 6 heures, à partir de samedi et pour quatre semaines "commence le Samedi". Bonne nuit.

      • Marcelskrc

        Je tak jsem si spletl den, franinu už nepoužívám tak dlouho. Ty jsi neomylný nebudeš ty volič SPD.

        • vanhorne

          "neomylný nebudeš ty volič SPD"

          Nic se nestalo. Neomylny nejsem a volic SPD take ne, volebni pravo totiz mam nekde jinde. Jinak bych volil jedine toho vaseho Burese, ktery Nelze a Nekrade.

          • Marcelskrc

            A teď mě prosím pověz kde já volím nějakého Bureše?Odkud jsi to vylhal?

            • vanhorne

              "A teď mě prosím pověz"

              Nic ti nepovim, protoze jsem nikde nenapsal ani nikomu nerikal, ze volis nejakeho Burese. Tak nevim kdes to videl.

              • Marcelskrc

                Reakce na příspěvek:

                . Jinak bych volil jedine toho vaseho Burese.

                No vidíš a já ho nevolím protože do Halle mě volební lístky nechodí

  • Plány revanšistů zhatí naši vepři boubelatí

  • Když přijde o práci zaměstnanec (který zdaňuje poctivě každou korunu příjmu a přispívá do státního rozpočtu) odfrčí na pracák a dostane nepříliš vysokou podporu v nezaměstnanosti. 

    Když přijde o práci živnostník (OSVČ), výše kompenzace by se měla posuzovat stejně podle daňových přiznání - tedy kolik do společné kasy dal každý z nich. 

    Nemáme občany I. kategorie - OSVČ a II. kategorie -zaměstnance. Jako občané bychom si měli být rovní. V právech i povinnostech. 

    To, že tato vláda nemá ko.le na to, aby řídila stát v krizi je zřejmé. 

    Kdo se rozhodl podnikat, vzal tuto skutečnost na vědomí i rizikem. kdo se rozhodl nastoupit do zaměstnání, vzal tuto skutečnost na vědomí i s rizikem. 

    Jeden dostane 12 tisíc měsíčně, druhý 25 nebo výkonný umělec 50 tisíc. majitel autobusu podle dní a sedaček - to jsou mi kritéria!! Každý zájezdový dopravce jistě jezdí 453 dní v roce a hoteliéři mají 134 % obsazenost. Máme v tom pěkný cirkus. 

  • Makak

    Jateční váhy bylo dosaženo u obou kousků.

    Těch krvavých jelit a toho ovaru, dost bude na zimu.😍

  • Vláda aniž by měla nějakou statistiku kde se kdo a kolik nakazil, tak nám každý den utahuje opasek kolem krku stále těsněji. Už se těším na to až tato vláda bude stát před soudem a budou říkat mi jsme nic nevěděli, ale stále více jsme vás omezovali. Doufám, že pak budou všichni také na několik let omezeni na svobodě.


    Je třeba poznamenat, že ty hrozivá čísla lidí, co mají údajně koronavir v sobě (testy jsou z 99% chybové) nemají vůbec žádné příznaky a nikdy je mít nebudou. Strašení ovcí by již mělo přestat.


    Nemocnice mají za zemřelého na kovid 6000 Kč, ale za jiného zemřelého jen 2000 Kč. Už chápete proč od začátku roku všichni zemřeli jen na kovid?

    • Tedy Vaše zaručeně pravdivé a ověřené informace bych chtěl mít. Označení občanů České republiky za ovce jste pečlivě opsal od pana Občana? No, když myslíte. 

      Já nosím opasek na gatích a používám jej v pase. Nevím proč by se nemohl nosit i kolem krku. když je ctěná libost.
      A škoda, že nejste premiérem Vy - to by bylo dávno po komedii. Všechno bychom věděli, o všem bychom měli přehled a šli bychom společně do světlé budoucnosti. Pokuste se kandidovat, bude to ve prospěch nás všech. 

      • Pane Jindřichu2309, vynechte laskavě mé jméno. Máme snad v bývalých Zemích Koruny České málo ovcí? Stačí se podívat co si volí za své pastevce, pokud vůbec nejsou líné jít volit. 😛

        • Pokud si to přejete.
          Ale označení právoplatných voličů jako ovci je Váš patent. Nic ve zlém.

          • Děkuji. Zvážím možnost podat si patentovou přihlášku. 😀

  • vanhorne

     Co by na ty dve vysmate poupatka rekl feldkurat Katz?

    • Katz?? Patrně máte na mysli Hejtmana Tayrleho a jeho promluvu k vojenským písařům: Nemyslete
      si, že vás tady mám jako na krmníku. Prasata! Méně žrát a chlastat a více
      běhat. Čuňata!"

      • vanhorne

        "Katz??" 

        Svejka jsem cetl pred asi 45 lety v Anglictine a mel jsem dojem, ze to byl Katz, ktery v nejakem pajzlu na nekoho hulakal, "macata holka je muj sen". Pravdepodobne to bylo v nejake uplne jine knizce. Proslov Hejtmana Tayrleho k tem pisarum i kdyz stary, je tak dobry, ze se da pouzit i v dnesni krusne dobe.

    • Je na dámách vidět, že činnost ve vládě neprospívá životosprávě. Budiž to varováním všem chorobně ambiciózním dámám. 

      • No - on "vládní blahobyt" je vidět i na mužských pupcích sedících ve vládních lavicích...

      • vanhorne

        "neprospívá životosprávě."

        Mozna jsou vyjimka z pravidla, nebo chodi do posilovny.😉

        • Dámy asi posilují to co bohužel i já.😂

  • SaherKhan

    Po odchodu ze své předchozí práce před 4 měsíci jsem měl štěstí, když jsem se dozvěděl o tomto život zachraňujícím webu. Nabízejí online pracovní místa, pro která mohou lidé pracovat online z domova. Moje výplata za první měsíc 18364 $ za práci 4 hodiny denně. Navrhuji vám všem, abyste se právě teď připojili k této práci na částečný úvazek a vydělali více než plný úvazek sledováním tohoto webu.

    .......................>>>>>>>>>>>>> w­w­­w.D­­o­uCa­­­s­h.C­­­o­m

    • Sahere - tebe znám.Tady machruješ s USD a celý den vysedáváš ve vaťáku před Hlavním v Praze.Máš na zemi takový ten klobouček prodřené tenisky a rukavice bez prstů.Moc ti to divadlo nejde ale snažíš se.Tak se tady nevnucuj s trapnýma nabídkama.Ty jim děláš bílého koňa, co?

    • Že by nějaká skrytá reklama prodejců přikrývek nebo distributorů elektřiny? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit