Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Něco ke kurzarbeitu prosím? Nebo je to příliš složité téma pro plivače na všechno kolem? 

    • Dobrá - tak tedy začni...

      • Jak je libo. Zažil jsem tuto techniku v Německu a při jasných (a striktně dodržovaných - což u nás bude asi potíž) pravidlech se Kurzarbeit velmi osvědčil. V nastavených pravidlech, jak je vláda schválila např. zcela absentuje sankce vůči firmám, které by tento systém zneužívaly. 

        • Nedávno jsem na ČT 24 sledovala rozhovor s nějakou naší ekonomkou ( jméno bohužel nevím) a ta řekla, že naše vláda složitě vymýšlí pravidla kurzarbeitu, místo toho, aby se inspirovala Německem a převzala jejich pravidla...

          • To byla patrně Doc. Švihlíková. Jako ekonomka zná jistě dobře přepoklad Ceteris Paribus. Nemůžeme všechno dělat jako v Německu. Ale proč zase vymýšlet kolo? Zásady je možné kriticky aplikovat. Nic proti inspiraci.  V tom má pravdu. 

  • milanskala

    Už jděte s těma nesmyslama do háje

  • Vládnutí vlády Babiše je uspokojivé. 

    • Jako fór dobrý...

    • Jak pro koho. Těm nesvéprávným jedincům vyhovuje, když Bureš řídí stát jako (svůj) podnik: řekne ovečkám co mají a co nemají dělat a když jsou hodné dostanou koblihu nebo nebo něco jiného a slib, že bude líp. 😀

      • Njn nesvéprávní jdou volit a vyhrají a svepravní nejsou schopni vybrat opoziční stranu či lídra.Kde je chyba že by dřívější působení opozice, či současný antibabiš program který voliče nudí.

        • Burešovo ÁNO není žádná politická strana s morálním programem rozvoje. Je to pouze jakési hnutí (mysli či čeho) s cílem ovládnou co se dá i nedá a řídit stát jako (svůj) podnik, rozdá koblihy a prý bude líp.

          • A přesto je schopna ve volbách vyhrát. Bohužel neschopnost opozice se sjednotit a přijít s nějakým programem je toho stále důkazem.

            • josef.chmela

              S "občanem" nemá cenu diskutovat. On totiž "demokraticky" uznává pouze jen své ujeté a nemocí ovlivněné argumenty.

              • Reakce na příspěvek:

                Opičáčku, dej si banán a nech si ta svá "moudra" pro sebe. Vzpomeň si co Ti radil MUDr. Chocholoušek.  😉

                • Reakce na příspěvek:

                  A vy prosím odpovězte bez urážek,viz níže.

                  • Reakce na příspěvek:

                    Pane kolego, to doporučení k návštěvě MUDr. Chocholouška udělil pisatel nejdřív mně. A to že ho nazývám "opičáčkem", to je dáno jeho nickem a ostatně opičky jsou sympatická zvířátka. Já nemám ve zvyku někoho urážet, ale občas dokážu pisatele "popíchnout" jeho stanoviskem.

                    Pokud Vy sám se mými slovy cítíte uražen, tak se omlouvám.

                    • Reakce na příspěvek:

                      A odpovíte?

                      • Reakce na příspěvek:

                        A na jaký dotaz mám, prosím, odpovědět?

                        • Reakce na příspěvek:

                          Tenhle co je pořád níže:Tak nám 70% neschopnost svéprávných voličů milí Občane vysětlete po vašem?

                          • Reakce na příspěvek:

                            Nevím, jestli těch neschopných a nesvéprávných voličů je 70%, žádné výsledky průzkumu v tomto směru jsem nestudoval. Ale to, že někteří voliči dají svůj hlas "bývalým" nebo dokonce současným členům organizace zločinné a opovrženíhodné, jak praví zákon, to nesvědčí o inteligenci a soudnosti, svědčí to spíš pro to, že by jim měla  být udělena nesvéprávnost.

                            • Reakce na příspěvek:

                              No víme že Ano by dostalo 27%Komuniste 4,5% tak že z toho vychází že neschopnost opozičních voličů je cca 68%.Tak že 68%voliču asi ví že nechce Babiše ,ale taky ví že nechceme nikoho jiného.A tak nejsou schopni postavit se dohromady za jeden zájem.

            • Bohužel stále tady převládá stádo, které učinili komunisti ze samostatných občanů za půlstoletí své rudofašistické vlády.

              • Reakce na příspěvek:

                Tak nám 70% neschopnost svéprávných voličů milí Občane vysětlete po vašem?

              • josef.chmela

                Reakce na příspěvek:

                Už několikrát jsem ti zde říkal, že jsi nemocný a doporučil jsem ti léčbu u Chocholouška.

  • možná máme štěstí že je to hned na začátku podzimu , uvidíme co ostatní země a opět trvám na tom že celému světu chybí zatajované udaje z ČLR  měla by se z toho zodpovídat OSN a vyvinout tlak aby tak udělala . ,sic teda nevim jak ,ale rozhodně nechválit .

    • Jste mimo téma

      • josef.chmela

        S "martinko"  a "občan" je třeba mít rpělivost a soucit, jsou pouze vykladači jejich pohádek a jsou to přeci jen živí tvorové.

        • A co teprve ty pohádky o komunismu šířené marx-leninisty. 😀

          • A skvělá pohádka kobliháře o tom jak - nelže, nekrade, nemá milenku...😂

            • A jinde zase říká, že všeci kradnú...

              A pokud jde o tu milenku, ono to se stoupajícím věkem už tak nejde.

              😉

              • Reakce na příspěvek:

                To je pravda a také na něm není nic sexy - ani ten mozek...🙂

                • josef.chmela

                  Reakce na příspěvek:

                  To jste si s "občanem" pokecali na té vaší kanálové úrovni, že?

                  • Reakce na příspěvek:

                    Jasně , tak nám do toho nekecej...🐒...

                    • josef.chmela

                      Reakce na příspěvek:

                      Já vím, že trpíš. Prymula od 22:00 h zavřel bary a kluby a tak opilci a feťáci zvrací své hlouposti na Tiscali.

                      • Reakce na příspěvek:

                        Ale jdi ty brepto - to z tebe mluví absťák...🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit