Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plha se hlásí!
  • Jen jí to dejte, ať jsme ještě pro větší srandu za hranicema ! !
  • Už jsem to dnes napsal .Jaképak rozhodování a diskuze se stranou Lidem.Ta je tam přece v parlamentu neoprávněně.Kde ta Pika bere tu strašnou drzost nedokážu pochopit.Nikdy jsem nemluvil vulgárně a tak raději končím, protože jinak by se můj příspěvěk hemžil samým sprostým slovem.Věřím, že za mnou stojí většina slušných lidí.
    • Poslanci LiDEM byli zvoleni legálně těmi občany, kteří přijali program VV. Vůbec nerozhoduje, že se část poslanců VV vydělila a přijala název LIDEM. Důležité je, zda zachovají program, pro který byly VV zvoleni.
      • To, že jako pisatel jsi úplná mamomrdka a superkurva, vyblité prase, což máš po svých dege matce a fotrovi, tak to ještě neznamená, že tady můžeš psát, já si myslím, že jsi jako trepka.
      • Neplácej kozomrde, už jsi někdy napsal něco rozumného? Odpovím ne!!!
        • Jsem rád, že mne podporuješ a stejně i já budu tebe podporovat a těm dvou superblbům tak zdevastujeme jejich úchylné psaní, přeji ti a celé rodině krásnou sobotu, neděli a brzy zas na:www.tiscali.cz, děkuji.
  • Antiparoubek je v y m r d a n á palice jako ta k u n d a Píč.
    • Řekl bych, žes nám tady předvedl celou svoji slovní zásobu...
      • Za to ty jsi úplně vyjádřil svůj cit, hovnohmyz, co žere zvratky.
  • No jestli ten flek nikdo nechce, já bych ho třeba vzal jako vedlejšák. Už jako dítě jsem si rád hrál na vojáčky. Postavil jsem z figurek "člověče nezlobse" různobarevné čety, ze stavebnice tanky děla letadla a pak do toho střílel. A vždycky moje jednotky vyhrály. To je myslím jasná kvalifikace, minimálně taková jako brdská pěnice Parkanová, modroknížák Vondra nebo prospěchářská chameleonka Peake
  • ... navrhuji toho dementního čutálistu, co jej nechce ani Jihlava :))))
    • Ty afgánské nadprase, ty zas tady onanuješ veřejně na stránkách, to zas matka je na záchytce a fotr v bordelu, kde vyhoňuje mladý kluky, tak bež za ním a pomožmu, ty troglodite.
      • Tak ty máš VUML komplet, to se pozná.
        • Ty antiblbe a mutrpičo, abych tě přesvědčil, tak VUML opravdu mám, taky jsem tam 15 let vyučoval filozofii, no a vidíš, ani jsem nebyl v KSČ ty trotle.
          • Aha soudruh Krajinář už má zase jiný nick? To už je nejméně dvacátý, že? A to že jsi na VUMLu vyučoval marxistickou filosofii, za to by ses měl denně fackovat před zrcadlem. Taé jsem na VŠ musel poslouchat "přednášky" z marxistické filosofie a abych opravdu pochopil co to filosofie je, musel jsem si sehnat hodnotné knihy a prostudovat si je. Podle Tvého "vybraného" vyjadřování je vidět, že jsi byl "profesorem".
            • Vážený, pokud tvoje matka a nebo manželka ze sebe dělá sexuální pracovnici a střídá jména více, než své prochcané kalhotky, tak ten krajinář je pořád stejný, jen ty, jako blb to nechápeš.
            • Ty blbe, ono poslouchat za dveřmi se nemá, a co jsi z toho pochopil,
            • Kozomrde zalez tvé voloviny jsou úchylné.!!
          • Kuk na komouše: bu bu bu!
    • Inteligent prase.Antiparoubek.
      • Čéče, dodělej si ten VUML!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit