Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ministr obrany by podle mě měl být chlap, co rozumí věci a ne nějaká slepice která jde po korytu,představa, že staří mazáci budou poslouchat tohle střevo je neuvěřitelná!
  • přiběhl Tonda do hospody a už od dveří křičí "tak si představte, Frantu zavřeli. Vykřikoval "všechny je potřeba vykopat a dát na jejich místo komunisty."
    Soudruh Vladimír se diví:"No to je přece správné, že by měli být všude komunisti. Co je na tom špatného?"
    "No jo, povídá Tonda, on to vykřikoval na hřbitově."
    • Musíš mě polechtat, taky bych se rád zasmál!
  • Tak já to beru! Byl jsem 2 roky na vojně, z toho 1den zavřen ve Zdenkových lázních na nám. Republiky naproti Kotvě, 3x na cvičení! Dostatečná kvalifikace,vím, jak to chodí,ne?
    Takový Šašo ANI NEVÍ, co je život vojenský! V případě Píkové nemohu dopustit, aby přišla o život někde v tom Manganistanu, nebo Bantustanu, nyní si nemohu vzpomenouti, kde všude vedeme války ve jménu míru a demokracie!
  • Jestli nebude frau Píkulinka ministryní, tak brzo se stanu buzíkem jako Vondra.
  • Ministr obrany--při této vládě to může dělat kdokoliv--např p. Krása by se mě tam líbil--byl by to takový symbol naší armády.

    kdo poradí co s tím???
    "Nebylo možné započítat. Chyba:empty id"
    nemohu hlasovat LÍBÍ-NELÍBÍ
  • Plha se hlásí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit