Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda začíná čím více lézt napovrh, ale s tím nikdo v tomto marastu nic neudělá, totiž ta "svoloč" to nedopustí! Až bude ještě hůř, tak to půjde, ale bude to velmi, velmi bolet?! *11*
  • Každá nová vláda je horší a horší . Zeman , Špidla , Gros , Paroubek , Topolánek , Fišer , Nečas , jedna lepší než druhá . Když už si všichni mysleli že klesnout níž už nejde , nastoupili noví borci a dokázali všem že dno je ještě velmi hluboko . Po této zkušenosti se děsím toho co nastoupí do strakovky po tomto tragikomickém spolku
    • Nesouhlasím. Tato vláda je bezkonkurenčně nejhorší,i když jsem si myslel,že po Topolánkovi hůře být nemůže. A jsem přesvědčen,že po Nečasovi už může být jen líp,i když nikomu nezávidím dávat ten vytunelovaný bordel dohromady. *3*
    • Krytone, a znovu : KSČ, ŠSSD, Zelení , Lidovci ... kdo už byl a neosvědčil se, toho nevolím protože to je ta jediná lekce kterou jim jako volič mohu uštědřit.
  • To je úroveň vrcholné politiky! Je mi z toho zle. *11*
  • Tato vláda ztratit tvář nemohla.To byl spolek prolhaných lumpů od samého začátku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit