Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Udela uz nekdo s temi smejdi komunistickimi poradek???
    • na komunistické šmejdy a spolupracovníky STB kašlou,je na programu Zeman,kterého špiní kde se dá.
  • ale pořád lepší, než když patlal řídil NG *3*
  • Jak nemám ráda Knížáka, tak má naprostou pravdu, že toto je nejhorší vláda v polistopadové éře.... *13* *9* *8* *10*
    • Bych to neviděl tak černě.
      Klaus nebo Zeman jsou taky bývalí komáři a minimálně Klausův spis STB byl zavčas skartován. Zůstaly jen prázdné složky.
      O Klausově privatizaci bych tu mohl psát romány. Zeman a jeho privatizace Mostecké Uhelné kterou koupili za prachy z Mostecké uhelné by ti mohli popsat spíše vyšetřovatelé ve švajcu. Gros a Okd ?? *1* *1* Bakala dělal v té době poradce Škromachovi.... tak o mrtvých jen dobré.
      Špidlu nechtěli ani v europarlamentu páč jim tam pět let odezíral ze rtů o Paroubkově a Rátově partičce raději nemluvit a členy ODS bych tu mohl jmenovat snad všechny. *1* *1* *1*
      Ti všichni vyváděli náš majetek do zahraničních kapes a nechávali si z miliard jen odrobinky..... Pravda........ No kdyby moc špatně tak Babiš veme prachy z dotací které už bral léta před tím než šel do politiky a nenacpe je do zahraničí. Utratí je v ČR..... což je dle mne menší stráta než bývala dosud zvykem tak že posun k lepšímu.... Ikdyž jen o málo *1* *1* *1*
      • Klaus nebyl, je vidět, že jako vždy si pletete dojmy s pojmy a fakta s pověrami
        • Máte pravdu ... Moje informace byla neůplná a diletantská.

          http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/342-spolupracovnici-stb-aneb-o-kom-se-nehovori-milos-zeman-a-vaclav-klaus

          Bůh se musí při pohledu do ČR pravidelně válet smíchy. *1* *1* *1* *1*
          • já myslím, že spíše než ti dva to byl Venouš *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit