Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piráty volil můj bratranec a ten nikdy ještě nepracoval,věk 38let. Tzn. strana netáhel,sluníček a věčných studentů co přeskočili od knížete.
  • Odmítněte přímou demokracii, píšou voliči Pirátům *1*
    • prý to bylo všech 50 voličů TOP0,9
      • a 3x tolik voličů ANO ? :-))))
  • Tohle chcete?

    https://www.youtube.com/watch?v=Kw9ME-ThvVY

    *13*
  • No, teď ještě bude soud s Agrotecem, který uplácel v České poště... takhle to chodí.. a když máte moc, a to Babiš má, tak pak už nemusíte ani uplácet... ona totiž ta moc vždy korumpuje.... "My mu přece musíme vyjít vstříc, vždyť je to ten.. no ten... BABIŠ!!!"
    • Až se někomu něco dokáže pak prskej.
      • Už aby byl soud a to dřív než bureš obsadí všechna místa svými odborníky.
  • Pěkný článek, Dobré se čte, děkuji.
  • No, ja bych zase Zemanovi doporucila, aby prestal do vseho zvanit...
    • V tom případě si u něj objednej audienci a můžete si o tom pohovořit z očí do očí. Zeman je zvyklý odpovědět na jakoukoliv otázku přímo z voleje, jak se říká. Komu se nelíbí co říká je jen jeho problém, víme? *3* Jen ať ti neprasknou ze vzteku duše koloběžko. Když ti odpoví to co nechceš slyšet. Tys jenom koloběžka No 1. Zeman je buldozer. Trochu jiná kategorie. *1*
      • 1/ o mé duše neměj péči - jsou v naprostém pořádku...
        2/ Já se vůbec nevztekám...
        3/ Tzv. buldozer = sexy mozek Jirka Paroubků...
        4/ Zeman je nemocný člověk a tak ho beru s hodně velkou rezervou = ona becherovka, hruškovice, slivovice a spol. udělají s mozkem a myšlením své...
        • ..... 1/ se nevztekám, zuřím, pa Simča
          • Ještě jednou, pro méně chápající Simču - neber mi můj nick...

            Jo, a proč právě Simča...?
            • protože jsi blbec Simono?
          • 1/ zkus nějaký svůj nick...

            2/ jsem v naprostém klídku...
            • ..... 1/ ten vztek mě zničí, pa Simča
            • víme sajmon, zukus
    • Je dobré že takové nuly jako ty nemusí poslouchat
      • Je dobré, že taková nula, jako ty, je mi naprosto šumák...
  • felix.julec
    Sokolíci (se skvělými / mizernými 11 % )dostali křídla a myslí si,že kliknutím na klávesnici,změní svět.Až se proberou z rauše,budou se divit.Na to,aby jeden nebo skupina,dělali svoji nezávislou politiku,musí mít svaly.Už tady byli jedni svazáci,kteří taky chtěli změnit mávnutím proutku svět, Věci Veřejné, a kde jsou dnes?Stejně tak skončí i tady tito "nadějní".Ale mají hezký sen.
    • je tady 40 % nesvéprávných jedinců s volebním právem a z těch 60 % celá třetina dala svůj hlas (za koblihu?) hlasateli fašismu (řídit stát jako podnik), vlastizrádci Kanimůrovi (vystoupení z EU a z NATO a předhodit tak naši zem Putlerovi). A Piráti? Třeba to myslí dobře, ale jako toho chtějí dosáhnout v tom zdegenerovaném Čechystanu?
  • Doufám, že Piráti se nebudou řídit doporučením alkoholika Zemana! Být Piráty, tak dělám přesný opak, než ta swině z Hradu.
    • Brno v Praze? To je holt ta stařecká d..mence.... *2*
      • něco jako soudružka Simona z Olomouce?
    • Z tebe jistě mluví heslo: Ať pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, že? To už tě asi znali a měli na mysli tebe osobně že? *1*
    • A já si říkal odkud ten smrad jde a ona někomu v brně praskla hlava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit