Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/395423-kameny-cihly-a-rabovani-ukrajina-si-pripominala-druhe-vyroci-majdanu.html
  • Jsi slepej pračůráku???
    Já nick mám a hezkej!!!
    PCHE !!!
  • klikáčku čtveráčku nasol mu ještě více zfixlovaných bodů *15*
  • najdi si svůj nick ty přihřátá kreaturo *12* *11* *12*
  • A budou tě tam mučit, xichte prdelní!!!
    YEAH !!!
  • bezregistrace
    ... nu což i takoví jako ty přežívají mezi námi.... takoví ti malí za plotem co štěkají a štěkají
  • doufám že tam zřídí katovské mučírny *3*
  • Ukrajina má pouze na to se začít postupně vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska jako jednotlivé gubernie.Ti co Urajině napůjčovali miliardy o uvedené tato přijdou.Ruso určitě za tam zde vládnoucí lumpy dluhy platit nebude.
  • zlej trolle ty jsi jen smradlavý ruský agitátor a bolševická blitka
  • Politicky i hospodářsky je Ukrajina zhroucený stát, předobraz celé Evropy. Ukrajina je jen nástupištěm proti Rusku a vzorovou kolonií podle představ nadnárodních zájmových skupin, které ovládají americkou politiku. Několik oligarchů řídí rozvrácený a zadlužený stát jako svoji soukromou firmu, včetně desítek milionů ožebračených a mediálně ohlupovaných otroků. Jestli je zrovna na jevišti loutka Jaceňuk, nebo loutka Tymošenková, je úplně jedno. V případě potřeby se odhodí na smetiště a nahradí jinými. To, co se předvádí na východ od slovenských hranic, už je jen komedie na mrtvole Ukrajiny, kolonie budoucnosti oseté zfašizovanými hlupáky a geneticky modifikovanými obilovinami amerického koncernu Monsanto.
  • na krym jet na dovolenou je můj sen
  • to my zase letos chystáme s přítelem dovolenou na Krymu, alespoň trochu tím podpoříme hrdiny Novorosije *3*
  • přeji si aby byl i zbytek Ukrajiny osvobozen od banderovců a amerických okupantů

    prosperita a svoboda Novoruska jim bude příkladem *3*
  • To je určitě ukecal ještě pan Goebels.
  • Nech si provést GO uší nebo očí.
  • Juro, dnes už mládež neví co byl Primeros (3 ks v krabičce- Gumárne Púchov 3 Kčs-zlatí komunisti *3* -toto berte jako fór).

    A k tomu snímku, kde se Arsenjuk učí držet poslední model ukrajinského mobilu. Já mám podobný a když s ním vyjdu ven, tak nechce fungovat a motají se kolem nějaké dráty! *3*
  • Šapitó prej poslal prachy za víkendový tapetky, tak odletěla do teplých krajin.
  • Obamova *4*
  • Putlerova vláda končí? *8*
  • Fašistická vláda končí. Ani kriminálnice Timošenková tam s nimi už nemůže vydržet a že ve zločinnosti umí chodit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit