Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fašistická vláda končí. Ani kriminálnice Timošenková tam s nimi už nemůže vydržet a že ve zločinnosti umí chodit.
    • Putlerova vláda končí? *8*
      • Nech si provést GO uší nebo očí.
      • Obamova *4*
  • Foto: pan premiér poprvé v životě telefonuje?
    • *1* dobrý postřeh,to jsem si nevšiml,až teď *3*
  • Ono to nemohlo dopadnout lépe. Známe své lidi a jejich spojence.
    On ten Berlín a jejich nohsledi z bruselské EU mají jiné starosti.
    Got sei Dank.
    A imperialisti se jen usmívají.
  • Složitá situace. Už dva roky zní otázka: "U koho skončí ty miliardy pomoci?". Teď to vypadá, že tahle parta už na další nedosáhne, zpackala toho dost. Naděje zklamala! Tak musí nastoupit jiná parta, která už URČITĚ ZABEZPEČÍ REFORMY a bakšiš oligarchům.
    Aby hned nepadla, tak se Měnový fond i Evropská Únyje zase s velkým sebezapřením uvolí pustit další tranši. Hlavně ne nové volby!! Hlavně nezlehčit odkaz Majdanu! Nejspíš i zapomenout na ponižující výrok americké diplomatky " Fxxxx EU!!"
    /To je něco jako naše Pravda Páně Vítězí, víme!/. A EU bude platit, my taky a rádi, že! *1*
  • Těm jeho fašistickým kydům nevěří už ani MMF.
  • jaseňuk by měl viset a zbytek ukrobanderovské vlády taky
    • ale sobotka se za svého bráchu postaví
  • Arzén Nácekuk hledá sobě podobného? Inu, vrána k vráně....
    • nejpodobnější je primeros bohuš sobotňuk
      • Juro, dnes už mládež neví co byl Primeros (3 ks v krabičce- Gumárne Púchov 3 Kčs-zlatí komunisti *3* -toto berte jako fór).

        A k tomu snímku, kde se Arsenjuk učí držet poslední model ukrajinského mobilu. Já mám podobný a když s ním vyjdu ven, tak nechce fungovat a motají se kolem nějaké dráty! *3*
  • Simonka Pusinková si koupila vložky s pořádnýma křídlama.
    Tak uleť a neruš. Babko. *2*
    • Šapitó prej poslal prachy za víkendový tapetky, tak odletěla do teplých krajin.
  • Ukrajina se stejně začne postupně vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska.Cpát z EU do Ukrajiny peníze to je promarněná investice.
  • Jo zvedat pravice se nevyplatilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit