Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak zase pusssy smí diskutovat na několikla přezdívkách a sama se sebou? pravidla byla změněna? Téměř na čtyřech stránkách nám zpřístupnila svá moudra....
    • Nepomlouvej.

      Kdyby ti to uteklo byl tu váš proruský kolega který krade nicky a pomlouvá.
      Na nic jiného se nezmohl ale zase mu osobní napadání prošlo. Zvláštní.

      Simča
  • Kromě toho SSSR donutil československou vládu odmítnout finanční pomoc
    z USA na válkou zničeným EUropským státům.
    Tím nám SSSR způsobil velkou hospodářskou škodu.

    EUropa která tuto pomoc USA přijala dnes patří k moderním prosperujícím státům.
    Státy které ovládal SSSR patří k nemoderním chudým státům.

    Simča
  • Napsala jsem pro vaše Rusko nepříjemnou pravdu.
    Proto tu směšně tapetujete a kradete jméno.

    Vaše manýry prozrazují zkušeného lháře a manipulátora z StB.
    SSSR nám ukradl podkarpatskou Rus přestože ve smlouve v roce 1942 uznal
    naše předmnichovské hranice.

    Proamerická demokratka
    Simča
    • Ježiš nemusíte si hned tak moc nadávat. Něco jako "Proamerická demokratka" no to je ale děs.

      Jinak urval si každý...Jo dnes to není Rus, ale Ukrajinec!!!!!!!!!!!! :-) ( proč to ten Váš přátelský Kyjev nevrátí? ) Pak Polák Madar ...
      • Lepší Americká demokratka než Ruský totalitář jako vy. *15* *15* *15*

        Simča
        • Jo a co říkáte na to, že tu naši Podkarpatskou Rus mají Ukrajinci? Je to OK? Tedy jestli to dobře chápu, tak v konečném důsledku, ten "hnusnej" Rus urval kus naší krásné vlasti a dal jí Ukrajincům???? To ne, to snad není možnéééé.

          Nebojte se. Kyjevská mírotvorná, demokratická vláda nám jí určitě s láskou vrátí:-)
          • Ukradl ji SSSR. A kdo měl hlavní slovo v SSSR? Rusko.
            • Rusko prostě nemá Podkarpatskou Rus, tak bych to sem netaha.


              Ale dobře, když dostanete něco kradeného. Vrátíte to, když zjistíte komu to patří?
        • Psal jsem, že jsem Čech, ale asi moc nečtete.

          To, že tu teď momentálně "straním" Rusku je zcela přirozené a racionální. To Vám jednou snad dojde.

          Nechci tu posádku USA (NATA) a ani Ruské federace. A je mi líto,(no fuj, už mluvím jako Schapiro) ale politika "Kremlu" je v mnoha ohledech a to ne jen v posledních dvouch letech lepší než ta krvavá, válečná, ekonomicky dobyvačná a v neposlední řadě destrukční politika "Bílého domu" *16* *16* *16* *16* *16*
          • Co jsem vám udělala? Proč tak rýpete?

            Posledně jste byl tak hodný. řekl jste že jsem tlamička. . To bylo docela milé.

            Není to přirozené že straníte rusku které ukradlo ukrajině Krym
            a podporu terorismus na Východě země.

            Simča
            • Rusko podle vás udělalo dobře? Vy tu veřejně obhajujete krádež Ukrajinského území.
              Vzpamatujte se. Podle vaší nelogiky měl tedy Hitler právo ukrást Sudety.

              Simča
            • Hubička---hubuje...nadává,,,má ráda sprostá slova/mluvu....je moc vykrojená...atd.


              Je to přirozené. Zajímám se o Ukrajinu/Krym a myslím, že přes to vše, udělal "Rus" dobře.
              Učil jsem se rusky(neříkám že jsem ruský lingvista), mám inf. z Ukrajiny i Ruska... proto se názorově nad tímto tématem nesejdeme.

              Ten Váš Američan je Všude a to Vám nevadí...co například Kosovo?
  • komunistům provaz
  • Je to hrozný zjištění, ale ve snad všech komentech směřující slepě a to jen k západu je nenávist zlost, hana, rasismus, etnická nesnášenlivost, ba dokonce i touha po smrti!!!!!!!!!!!

    Lidi proč se neučit na západě a východě současně? Hergot co to s Váma je!! Vyhoďte TV/ rádio. Otevřete oči. Děkuji.

    EU Rusko potřebuje, jako Rusko teď potřebuje EU, tak to prostě je.
    • Vaše Rusko už smrt na Ukrajině dávno rozsévá. *8*

      Simča
      • Jednat to není mé Rusko. A pak EU tam nedodávalo zbraně? Kyjev používal fosforové bomby... to Vám také nevadí? Po Kyjevě pochodovalo mnoho lidí s rukou ve vzduchu...to Vám také navadí. To že se silně pravicovej, až fašictický prapor "Azov" stal součástí ukrajinské armády a to jen finančně, vedení spadá přímo pod Jaroše. No a ten se stává poradcem ministra!!!!

        Ať "žije" Azov. Budeme mu pomáhat přes EU -- možná tam bude také nějaká pamětní destička...něco jako:" Tato vesnice byla téměř vyhlazena díky finanční podpoře EU :-( " ) Vám také asi nevadí.
      • Jednat to není mé Rusko. A pak EU tam nedodávalo zbraně? Kyjev používal fosforové bomby... to Vám také nevadí? Po Kyjevě pochodovalo mnoho lidí s rukou ve vzduchu...to Vám také navadí. To že se silně pravicovej, až fašictický prapor "Azov" stal součástí ukrajinské armády a to jen finančně, vedení spadá přímo pod Jaroše. No a ten se stává poradcem ministra!!!!

        Ať "žije" Azov. Budeme mu pomáhat přes EU -- možná tam bude také nějaká pamětní destička...něco jako:" Tato vesnice byla téměř vyhlazena díky finanční podpoře EU :-( " ) Vám také asi nevadí.
        • V Rusku jsou také neonacisté!
          V Petrohradě se konal sjezd pro nacisty a popírače holocaustu z celé EU:
          Všichni podporují Putina protože mají rádi totalitu. Svoboda v EU jim vadí.

          Kdyby byla Ukrajina plná nacistů jak lže Ruská propaganda tak pravý sektor
          ve volbách drtivě zvítězil.

          To se nestalo. Proč? Protože jako všude jinde i na Ukrajině jsou nacisté v drtivé menšině.
  • V brněnském „Bronxu“ vznikl nový park a nízkoprahové centrum Hvězdička. V části města, kde žijí cikánské rodiny, se má stát lepším místem pro život, trávení volného času dětí a mládeže z této lokality a sociální integraci cikánské komunity. Komplex, který město nechalo postavit za 43 milionů korun většinou z evropských peněz, vyvolává nadšené reakce.
    • Také mám jednu nadšenou reakci a to tu svou.... co to tu melete? Co je to za blábol...Bronx? A odkud k nán to pojmenování přicestovalo? Krásně se od US učíme. Pravda krásně!!

      "Z evropských peněz" to miluji, to je super. Ta unie se k nám krásně chová. Doufám, že tam také dají pamětní destičku. Vem te si váhu a na druhou stranu si dejte vše co stát dal na oltář unie...... nemluvím jen o finanční stránce. Je to ostuda. Ať tu Brusel vybuduje fabriky!!! Dá lidem práci!! Ne jen nějaká pseudo podpora přes úřad, která Vám skončí a firma Vás hned vyhodí!!
      EU je dobrá tak na obchod jinak nic!!

      Chce to místo národní "státní" banky tu nadnárodní, evropskou banku( soukromou, pokud možno v Německu) a Euro... pak už budeme úplně v za de-li. Jako US:-) chachachacha tedy *13* *13* *13* *13* *13*
      • Vy jste Ameriku viděl leda tak v Sovětském propagandistickém filmu z 50 let. *15* *15* *15*

        Simča
        • Ano neviděl. Máte pravdu. Nikdy jsem po ní netoužil, No teď jí už asi nikdy ani neuvidím. Ten čet se Schapirem a mé komenty ......:-):-) Možná tak kousek vedle, ale to je Kuba - Guantanámo. No co, zas bude letadlo zadarmo:-)
          • Kdo touží po svobodě touží po USA: *14*

            Simča
  • škoda,že se tak nerozepsali před přejezdem USarmy co je tato armáda zač,armáda zbabělců,vrahů civilistů a pomatenců,hnus
  • Putin ukradl Krym. Ječení zdejších agentů KGB na tom nic nezmění. *2*

    V civilizovaném světě jsou Putinovci odepsaní na věčný čas a nikdy jinak.

    Jsem holka
    SImča
  • Oni jízdě říkají nájezd. To je a vždy byla Ruská stepní mentalita.
    Provést nájezd do sousední země zplundrovat ji a ukrást co se dá.
    • Zatím jsou nájezdníci jen z EUUSA a vraždí, plondrují a kradou za celou moderní historii nejvíce. Vzpomínáete si, že by za Kadáfího byl nějaký exodus. Jenom jak nechali USAEU Kadáfího zavraždit a humanitárně rozbili co se dalo jsou mrtví i na Středozemním moři.
      • Že by EUUSA zabraly vojensky Krym?
        To jsou věci.....
  • Rusko ukradlo Československu podkarpatskou Rus a nyní Ukrajině Krym.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší