Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jak se stát odeesákem z povolání?
 • No s tebou ty hňupe diskutovat nebudu, nemáš na to inteligenci, jasné?
 • V USA si neřekne nic, protože to co tam staví nejsou domy ale chatky, když pak příjde tornádo lítají jenom prkýnka a nezbude s toho nic.Ale jinak ty jsi palice vymaštěná s IQ tykve.
 • No co uměl krást nyní je vše legální
 • Nech si ty komunistické kecy, na to už není nikdo zvědavý.
 • Se sprostými hlupáky nelze diskutovat.
 • Někdo si postavil nový dům:
  V USA řekne soused "Hm, má nový dům, také bych potřeboval. Budu muset pracovat a šetřit dolary a také si postavím."
  V Česku řeknou sousedi "Hm, má nový dům, kdepak na to asi vzal. Musíme se na to podívat."
 • Radku já si ho koupím,ale upřímě na konto tvé i tvých blízkých.Prostě budete potit krev,jak vás zadlužím.Věř mi,jde to moc jednoduše,ani o tom nebudeš vědět a přitom tam budu mít tvůj podpis !! *2*
 • ZASE TO FOTO,to je ale TLAMA a pěkný KRE*ÉN. *12* *12* *16*
 • Krásné. Lépe bych to nenapsal. To je ale idi.t ( radek ).
 • Čuráč.u. Nic jiného mi k tobě nenapadá...mluví z tebe Kalousek
 • Vy jste exot ! Nepovyšujte se nad rolníka a dělníka, bez nich by jste nežral, nepil a nejezdil ve svém off roadu. Bez práce takových by jste mohl tak leda chcípnout na tyhle kecy.
 • No, Vy jste to teď všem nandal. Co mají špičkoví vědci, operatéři, filozofové apod? Ti se určitě učili i lépe než Vy, Vy moudřeji Vy nás blbnete tím, že rekvalifikací se dostanu do správních a dozorčích rad? Bez politiky za zadkem by možná podnkal, úroky by ho žraly zaživa a ten Akropolis si koupil na úvěr,že? Nedělějte ze všech voly. Já určitě pečené holuby nečekám, ale mám ověřitelný pocit, že tu spousta lidí krade s úsměvem za bílého dne, jak již jsou arogantní.
 • Musím souhlasit. Dozorčí rady, jsou jen o příjmech. Stačí si vzpomenout na DP Praha a odměny odcházejícímu vedení - dozorčí rada prý nic nevěděla. Tudíž je na místě otázka, proč tam jsou, když nic nevědí. Chodí do těch společností vůbec? Ne, je to jen o příjmu a ne o odpovědnosti. Každý politický kašpar sedí ve třech i více dozorčích radách a příjem je zajištěn. Podotýkám, že bez námahy. To, že ručí majetkem, je k smíchu. Už někdy přišel někdo z dozorčí rady, byť jen o korunu?
 • Jste malinko naivní. Toto s pilností nemá co dělat. Je to člen ODS a tudíž i podvodník a zloděj. Všimněte si CV v článku. Jsem sice potencionální volič pravice, ale strany ODS či TOPky, jsou pouze o kšeftech a zlodějnách a ne o politickém směru.
 • Ferdo, dozorčí rada u nás, alespoň podle mého přesvědčení, je jakýsi bonus přímo zřízený pro vlivné politiky, kteří tímto jsou, v podstatě legálně, upláceni . "Práce" v dozorčí radě totiž spočívá v několikahodinové přítomnosti 1x za měsíc, odsouhlasení něčeho, čemu sami členové většinou moc dobře nerozumí a povinného vypití kávy, minerálky a snězení několika chlebíčků. A to za solidní příjem pohybující se až v desetitisících měsíčně.
 • Ale podle našeho zákona musí vše nad ca. 200.000 platit výhradně bankovní převodem!!!!
 • Pro mě je nejdůležitější fakt že jen tím že si ten dům koupil tak do státní kasy odvedl na daních více než zdejší manipulátoři výroby s 10k hrubého měsíčně...

  Pokud máte problém s přijmy že si takový dům koupit nemůžete,měli jste se lépe učit a nebo se teď vzdělávat,rekvalifikovat a změnit práci,nebo začít podnikat,ale takhle závidět ? :D z toho mám opravdu legraci a směju se lidem kteří nejsou schopní pro svojí lepší budoucnost udělat nic a jen čekají že pokud se změní garnitura tak budou létat pečení holuby do krku *15*
 • t.ulehla
  Text Vašeho příspěvku *16* Lidičky, nenechejte se unášet na vlně závisti... Dozorčí rada je často mnohem více zodpovědnějším orgánem obchodní společnosti, a členství v ní mnohem více "riskantnější" z hlediska zodpovědnosti za ekonomické transakce a hospodárné řízení firmy. Dotace nemusí vždy znamenat "tunel" či laciný zisk, většinou skutečně mají za cíl dorovnání účetní ztráty (v kultuře to je zcela běžné, stejně jako při provozování sociální či humanitární činnosti), i když taková podpora z veřejného rozpočtu se v českých vodách, bohužel, opravdu často týká spíše jen pár "vyvolených" prominentů a ani ta zmínka o "protislužbě" není úplně neopodstatněná... Jako rocker, podnikatel, mecenáš i politik to pečlivě sleduji, dvacet let se snažím chovat tak, abych se mohl kdykoliv komukoliv podívat bez uzardění do očí, nemusel se bát, že mne v hospodě nenatočí pivo, a kamarádi nezatratí..... Koupě domu za 25 mil. Kč ještě nemusí znamenat nic jiného, než že dlouhodobě podnikající a finančně zajištěný člověk se rozhodne uložit své úspory a vydělávané finance do nemovitosti pro sebe i pro příští generaci. Otázkou je, jaký podíl činí úvěr nebo hypotéka, a zda-li náhodou "pan podnikatel" (neřku-li třeba učitel nebo obyčejný zaměstnanec s příjmy v desítkách tisíc) nezačal "milionářsky" podnikat až na základě cíleně vyhlášených veřejných zakázek, cíleně přidělených dotací či na základě nadstandardní přízně politické garnitury. To by pak bylo "jiné kafe"... Ale řeči typu "nevím na co dozorčí rada je a co vůbec má dělat" identifikují lidskou hloupost, pokud chce takový neználek kritizovat a ani se nenamáhá si nastudovat základní informace a terminologii běžně zaužívanou a legislativně ukotvenou v oblasti podnikání... *1*
 • Co je u tebe ty blbečku civilizovaná země? USA je země rozvojová, to je známá věc.A pamatuj si že kdo je bohatý tak určitě lump je !!! Jediná výjimka může být výhra v loterii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit