Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuto tlamu by si mohla dát ODS do znaku, plně by to vystihovalo její politiku.
    • Souhlas, souhlas a ještě jednou souhlas. *5*
  • Mravnost a morálka jsou hodnoty duchovní, zachovávané mravním příkazem v srdci. Kde mají takoví lidé, jako tento pan Hurda vlastně srdce a pro co vlastně žije? Někteří lidé jsou již tak nemorální "nad Zákon", že žijí už jen sami sobě. A mají nám takoví lidé právo vládnout? Proč trpíme tento zločinecký systém a kde se vlastně nacházíme, když nejsme schopni to změnit?
  • A kde vzal počáteční kapitál? o Tom se nepíše. Že má obrovské zisky nyní to je v pořádku , ale kde si vydělal na ten palác? A kdo ho nominoval do těch rad?
  • Mnohem zajímavější pro policii by bylo zjistit, za jaké protislužby jej do těch rad jmenovali.
  • Mě by spíše zajímalo, jak jsou tito lidé postihování v případě chybných rozhodnutí, respektive chybného či nedostatečného výkonu kontroly, dozoru apod. Kdy se kde dočtu, že byl pravomocně odsouzen ten či onen politik či vlivný člen politické strany k penežitému trestu či propadnutí majrtku vzhledem ke špatnému výkonu své činnosti. A dále mě zajímá, jak kvalifikovaně a možná dokonce jakou má kvalifikaci může vykonávat svou činnost v tolika firmách. A apropo neměla by tato čnnost být spíše symbolická za řekněme 1Kč/rok.
    • Blanko, nikoli "že byl pravomocně odsouzen...k penežitému trestu či propadnutí majrtku". To dělali komunisti, když byl někdo bohatý tak byl automaticky lump (protože ti "správní" pracující byli proletáři s holou pr*lí, protože to byli lemplové, lenoši a ochlastové) a tak se na něho vždycky něco "našlo".
      Raději bych viděl, že musel UHRADIT ZPŮSOBENOU ŠKODU. Tak jak to bývá v civilizovaných zemích.
      • Vy jste exot ! Nepovyšujte se nad rolníka a dělníka, bez nich by jste nežral, nepil a nejezdil ve svém off roadu. Bez práce takových by jste mohl tak leda chcípnout na tyhle kecy.
        • Nech si ty komunistické kecy, na to už není nikdo zvědavý.
      • Co je u tebe ty blbečku civilizovaná země? USA je země rozvojová, to je známá věc.A pamatuj si že kdo je bohatý tak určitě lump je !!! Jediná výjimka může být výhra v loterii.
        • Se sprostými hlupáky nelze diskutovat.
          • No s tebou ty hňupe diskutovat nebudu, nemáš na to inteligenci, jasné?
  • Já se veřejně přiznávám že jsem oupně blbej vobčan protože nechápu k čemu taková dozorčí rada je jaká je její zodpovědnost a jaké jsou její pravomoce.Já si myslím,že podnik má svého ředitele,zástupce ředitele náměstky a popřípadě mistry a tito lidé nesou odpovědnost za vedení podniku.Ti ostatní jenom žerou a mlaskaj.Pochopitelně náklady na správní radu podnik smysluplně vykáže ve službách popřípadě ve svých výrobcich no a my blbci jim to zaplatíme.Když máme toho nejlepšího ministra financí na světě tak by měl z pohledu rozpočtové odpovědnosti zakročit rady zrušit.Ale on to nezruší protože by ho všichni radové kamsi nakopali,takže krást se legálně bude dále.NAZDAR.
    • Musím souhlasit. Dozorčí rady, jsou jen o příjmech. Stačí si vzpomenout na DP Praha a odměny odcházejícímu vedení - dozorčí rada prý nic nevěděla. Tudíž je na místě otázka, proč tam jsou, když nic nevědí. Chodí do těch společností vůbec? Ne, je to jen o příjmu a ne o odpovědnosti. Každý politický kašpar sedí ve třech i více dozorčích radách a příjem je zajištěn. Podotýkám, že bez námahy. To, že ručí majetkem, je k smíchu. Už někdy přišel někdo z dozorčí rady, byť jen o korunu?
    • Ferdo, dozorčí rada u nás, alespoň podle mého přesvědčení, je jakýsi bonus přímo zřízený pro vlivné politiky, kteří tímto jsou, v podstatě legálně, upláceni . "Práce" v dozorčí radě totiž spočívá v několikahodinové přítomnosti 1x za měsíc, odsouhlasení něčeho, čemu sami členové většinou moc dobře nerozumí a povinného vypití kávy, minerálky a snězení několika chlebíčků. A to za solidní příjem pohybující se až v desetitisících měsíčně.
  • Je vidět ,že při dvaadvacetiletém zadlužování této země nahrabal dost.Alespoń bude ,po revoluci,co znárodńovat.
  • Když sedí v deseti radách,tak je to střet zájmů a peníze nejsou čisté.
    • Určitě se na něho už voda vaří
  • Velice sympaticky vyhlížející pán s velice sympatickými zdroji příjmů. *8*
    • Poctivě nakradené penízky :-)
  • Sympaták na první pohled. *3*
    • Nu zrovna jsem to chtěl napsat. Typický odeesák. Arogance, nenažranost a zlodějna mu kouká z očí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit