Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sám si hloupej *16*
  • Absolutně netušíš o čem mluvíš, nevidíš souvislosti s legislativou proč armáda v republice být musí atd. Neříkám, že se do armády nevlkádají zbytečné peníze, ale rozhodně trvdit, že armáda je k ničemu je absurdní a je vidět, že opravdu přidáváš příspěvky k něčemu o čem nemáš ani ponětí. Tvůj kamarád se chce prát možná proto, že tvé otázky nedávají zas až takový smysl.
  • To se mu ani nedivím, tě nemusím ani vidět a už bych tě vyfackoval
  • příplatek na bydlení BYL 10100, od ledna se z něj strhává daň a pojištění, takže 3600 z něj odečti, ty chytrolíne.. a příplatky za přesčas? myslíš těch 150 hodin ročně zadarmo? zjisti si nejdřív něco o platech vojáků, pak rozumuj...
  • Nikdy jsem v armádě nepracoval a ani bych nechtěl. Po zkušenostech ze základní vojenské služby. Potkal jsem tam opravdu málo schopných lidí. Ale to je i v civilu. Každopádně bych armádu zrušil. Je to úplně k ničemu. Pár speciálních jednotek a hotovo. Zahraniční rekreace nás stály tolik peněz, že státní rozpočet by byl vyrovnaný a ne schodek. Navíc se nic nevyřešilo a válčí se dál . Můj kamarád je u vojáků a každá oslava se končí hádkou už má ten mozek vypláchnutej na konec se chce prát protože nemá na moje otázky odpověď.
  • Četl jste novelu zákona a důvodovou zprávu? Nebo regujete jen na těch pár řádků neúplných informací v článku, které tu sesmoli......
  • Peněz je na všechno dost, jenže jsou bohužel za přispění vlád rozkrádány, ale já vím, vyřešit problém miliardových tunelů podporovaných politickou scénou lidi nezajímá, radši budou řešit to, že třeba svobodník dostane o stovku víc v čistém oproti současnému stavu.
  • jojo plat + přídavek na bydlení, který se do platu nepočítá, fascinuje mě to chytračení bez znalosti věci. Ale nebudu tu slovíčkařit, stejně tak ani otom že přídavek na bydlení je krom Prahy 10100,- a ne skoro 11 tis.
  • Nějak mi tam chybí další docela zásadní informace k tomu, co je v té účelové slátanině napsáno. Jednak, ty částky jsou v hrubém, aby si zase někdo nemyslel, že to je čistýho, pak příspěvek za dokončené vzdělání má svá pravidla a nebude se vyplácet každému jak se to zrovna hodí. Zcela tam chybí informace, že vojákům nebudou naopak náležet příplatky za práci v noci, v SO/NE, ve svátek, práci přesčas atp...... Koho to zajímá, ten si o tom přečte........ Chtělo by si přečíst i důvodovou zprávu k novele zákona, než se tu vyblije článek, který neobsahuje úplné informace. Tento článek má vypovídající hodnotu nula a mám pocit, že jen přispěje k naštvání lidí proti vojákům. Nicméně, kdo se ve struktuře platu vojáků vyzná, ten si umí dobře spočítat, že to zvýšení platu nebude zase takové terno jak je z článku cítit. Opět hon za senzací, která z komára dělá velblouda, bohužel.....
  • Je to jen banda vyfetovaných blbců a budiž k ničemu. Viděl jse tu sestavu, jak retardovaní.
  • Asi nevíš co je v kasárnách za bordel? Pěstují trávu na pokojích, je to samej feťák! Velitelé družstev stojímza h o v n o. Taková armáda lenošných feťáků by zasloužila vyhnat ze země. Pokud tomu někdo nevěří rád někoho přesvědčím.
  • Ta Tvá čeština ,to je opravdu unikát.To nemluvím o bezobsažnosti připomínky
  • Nevím proč se Ti kteří v životě kromě účasti v téhle diskuzi nedokázali neuchází o místo v armádě, aby ji pozvedli na svou jistě vyskou úroveň. Místo toho zde pouze bezzubě blafaj. *6*
  • Jsi prdlajs a ne major, Not ČSSD. Nevím cos prokoukl, leda to, žes byl obětí sám a teď kopeš kolem sebe, buzíčku *1* *1* "Majore" *2*
  • Já takového vypakovance vygumovaného rovněž ne. Pane ! Ano pane ! Hu hu hu pane ! Vem si špuntovku a táhni na dvorek hrát si na blbečky. Antone Špelče Špuntostřelče *1* Ubožáku, přihlas se dob rovolně do cvokhausu. Asjsi byl znásilňovanej do prdeele ty, když máš takové znalosti, v armádě se zřejmě najde hodně teploušů, termofóre
  • ale ty žádný nemáš kastráte ,fotr ti ho odřezal,aby tě mohl líp mrdaat do prdele,že ?jsem tě prokoukl fotromrde *1*
  • tebe asi fotr znásilnoval do prdeele ty ubožáku zkryplenej,jinak to není možný..takového deebila jsem dlouho neviděl.
  • Na naši armádu stačí obrovský ventilátor, tak jaképak platy. Za minulého režimu bylo potřeba dvou ventilátorů. Živíme vyžírky, darmožráče a kuleváloše. Peníze ať dají na záchranky a hasičům - ti nejsou solidně ohodnoceni v žádném případě.
  • Zadarmo jsou drazí.První jejich zájem je - jak si nahrabat.Kolikrát jsem je musel poslat dopryč.Jak mají možnost tak si přilepšují.Dokážou si i házet naftu a benzin přes plot ve 2. litrových lahvích a ráno je posbírat a nalít do nádrží svých osobáků.Jsou tak blbí,že prázné petky nechají na cestě,aby nikdo nezjistil,jak se palivo dostává ven!!!Je to hejno blbců. Jeden inteligent bydlí také v našem domě.Opravdu chytrouš.Poslouchat ho v případě domovní schůze je nad lidské síly.A to neni strarý lampasák.Mladej,ale ...
  • Ještě budeme mít večerní nástupy a budeme stát v pozoru, ukazovat zubní kartáček a vyčištěné kanady gumákům zeleným *12* Ti pracovat nebudou, jen rozkazovat a buzerovat, smradi zbyteční *1* Zažil jsem takové co odešli z armády ve firmě, na práci levota a lachtaní nemoc, mysleli si, že budou sedět v mistrovně u počítače a nic jiného. No, rychle jsem je vyvedl z omylu. Dlouho nevydrželi, "fachmani" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit