Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holt prselo. Prisli jen ti, co bydli primo v dome s volebni mistnosti, a jeste ne vsichni. *3*
  • tupé stádo ovcí vychované v komunistické stádní pospolitosti nechápe, že základem demokracie je dělba moci. Tu zajišťuje lépe dvoukomorový parlament, sestávající z poslanecké sněmovny a senátu. Do obou komor se volí odlišně. Do poslanecké sněmovny se volí politické strany, kdežto senátory občané volí přímo jako osobnosti, kterým věří.

    Volí i ti kdo nejdou k volbám: ti předem vyjadřují, že přijmou jakýkoli výsledek, kter zajistí ti, kdo hlasují.

    Za úvahu stojí, zda poslanců musí být opravdu 200, zda by jich nestačila polovina.
    • to máme radost, že aspoň Vy nejste tupý, a vyhraňujete se ze stáda. A jaké že jste národnosti? A v kterých letech jste byl vychovávaný?
      • na slušný dotaz odpověď: Jsem české národnosti, narodil jsem se jako občan Československa, tedy Čechoslovák, vychovávaný jsem byl za komunismu. Ze stáda se vyhraňuji a proto jsem s tím měl za komunismu problémy. Jestli jsem či nejsem tupý, to musí posoudit jiní.
    • Demokracie je jen a pouze ve Švýcarsku, protože tam se stát řídí pomocí referend, tedy občané se vyjadřují a participují na řízení státu, zatímco všude jinde včetně USSá je tuhá oligarchie, jen pro hloupé ovčany se tomu říká demokracie, kteří jim to baští, ovšem v poslední době si to ovčané celého světa začínají uvědomovat.
      • Ano, ve Švýcarsku je demokracie. Ale jsou tam také OBČANÉ, kteří jsou nezbytní pro fungování demokracie. U nás sice máme demokratický systém, ale chybí nám právě ti soudní, samostatní a zodpovědní občané. U nás převažují ovce.
  • V této věci nepotřebujem referendum. Lidé dali jasně najevo svoji vůli. Nechceme příživnický senát.
  • Senát je zcela zbytečná instituce bez pravomoci. Chápu že lidé o tuto volbu
    nemají zájem. Pár lidí si jen pomůže k dobrému korýtku ale ostatním to nic nepřinese.
    Dříve se proto senátu stavěla i část politiků. Dnes nikdo. Protože se stranám hodí
    jako odkladiště pro přebytečné staré funkcionáře.
  • Mi pravyčácí jdeme k volbám taki všecí a volíme samozřjmně enom kandydáty za ODS a TOP09. Demogracii si rozzvracet nenechám e !
  • Mi komunysti jdeme k volbám všecí a volíme samozřjmně enom kandydáty za KSČM. Čest!
    • Nikoliv,i ČSSD, tečko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit