Volební kampaň začíná: Fiala chce nechat prověřit chování policistů na Babišových mítincích
-
Když někdo ničí cizí majetek a je agresivní musí být zpacifikován
i když je to nezletilec.Za jeho chování jsou odpovědni rodiče,doufám že celá
kauza bude mít dohru na sociálce.Policie jednala naprosto v souladu se
zákonem. -
Fialová propaganda míří i na autistické děti. S těmi se totiž dá lépe manipulovat a ovlivňovat jejich chování určitým směrem. Takové lidi fialová vláda potřebuje, jsou to jejich potencionální voliči. Inteligentního člověka se svým názorem totiž fialová vláda oslovit a přesvědčit svými kecy nemůže. Tím nechci říct, že autista nemůže být výjimečný.
-
-
No, nic ve zlém, ale autistické dítě je potencionální Fialův volič ? Obávám se, že autistické dítě bude mít jiné starosti, než řešit nějaké volby o kterých možná ani netuší co to je a co se po něm chce.
-
-
No a právě vo tom to je. Fialová vláda nepotřebuje voliče kteří něco tuší a něco vědí.
-
-
-
První na řadě v prověřování by ovšem měl být Fialový chucpe a zločinec za protiústavní zablokování internetových webů.
-
Petříku dobře to tam ve Strakovce řídíš! Prověřit se to musí! Ať je všem jasno! Hlavně spravedlivě. Vzpomínáš, jak jsi s ministrem Kuliočkem v únoru oficiálně blokli nepřátelské weby? A měsíce to tady vypadalo, že ten zlý z Kremlu zaútočil na hodňoučkého z Kyjeva. I když netem kolovaly desítky autentických videí. Jak před válkou hrdinné UKáčka útočí na ulicích a domech na ty zlé a bezbranné. A co nevidět se ti vystaví za ty veřejné křivárny účet. Za to, jak jste nás s Kuliočkem v r.2022 učili, co je to vedoucí úloha. ODS a STANáků. A jak se řídí republika. Tak nějak, po bolševicku .Zaťatou pěstí.
Ale to už budete ve Strakovce poloviční frajeři.
-
Blíží se volby komunální a pak budou prezidentské, ve kterých je favoritem Babiš. Logicky nejde Fialkovi o porušování práv občanů případnými neadekvátními zákroky (ten není ani ochoten prozradit, kolik peněz poslala ČR Ukrajině - neporušuje minimálně právo na informace občanů ?... Jde o miliardy a ne jen o pár modřin.). Je to boj o moc. Prosazování sionNWO je samozřejmě pro Fialku stěžejní. Vylezou tradičně i kostlivci.
-
Ing. Andrej Babiš byl po Alexandru Dubčekovi nejlepším premierem
vlády této země...
-
-
přesně Janáku komunista Dubček s komunistou Babišem , akorát doba poskočila tak hurá k totáči pod taktovkou estébáků a furt stejnej švindl , nemam kampan kniha estébák Man náš prezident , nechceme xxxxy , nechceme uprchlíky , jezdím jako poslanec to není kampan , prostě klasika ve stejných postkomunistických kolejí , porevolučních komunistickejch zbohatlíků kteří dávno měli za podvody bručet , včetně nové galerky bez ohledu na stranu . Tak ty šedivé ksichty z plakátů můžeme mazat biopalivem z řepkovýho oleje . Cenzore klidně to zase skrej , stejně o nic nejde , kradou v SSSR , kradou v USA proč by nemohli krádst v České republice , ne ? , když jsou jen jedny peníze dle klasika české privatizace . A že jich z ČR odteče díky soudruhům z ČNB kolem Zemana a Babiše , teda nejen u nich . Stačí se podívat na eurozonu uroky a u nás , tak až to všechno rozkradem vrátím se na to Kolorédo a o tý zlatý žíle řeknu všem , že .Je dno zda emigrují do Švajcu či Izraele , hlavně nakrádst a at si tam pak dělaj co chtěj .
-
-
Podle mě byl nejlepším premiérem Paroubek. Ale byl odejit, protože tu nechtěl americký radar.
-
Nejde o autistické voliče, ale o poškození Babiše a tím snížení počtu jeho voličů, kdyby se prokázalo pochybení policie. I když Babiš jistě nic policii nenařizoval... Účel světí u Fialy prostředky. 1 + 1 = ?
-
navrhuju, aby příští zasedání vlády začli pokleknutím ...
Fakt ten strach z Babiše a hysterie naší vlády a jejích sympatizantů z řad nestranných a objektivních veřejnoprávních médií (stačí podívat se např. na příspěvek S.Witowské na twitteru) už bije do očí...
-
-
Je to stejná taktika jako v USA s Trumpem. Na ovce to funguje.
-
-
A hlasu pravdy jeho nebyla vůle naslouchati. Amen.