Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento dnešní článek je klasickým příkladem jak zaměstnat mozky diskutujících, aby nepřemýšleli o tom, jak zle je v této zemi. O hovadinách nemá cenu diskutovat!!! Odcházím.
    • Opravdu je v této zemi tak zle? Jsem důchodce, nebyl jsem u komunistů a živil jsem se normální prací tak mám normální důchod. A nestěžuju si. Mám se líp než za komunistů.
      • tak to jste asi mel stesti. Spousta takovych to stesti nema. No ale skoda mluvit ...
  • Neuvěřitelné !!! Takový nápad diskriminuje studenty VŠ, nezaměstnané a důchodce atd. kterým odebírá základní lidská práva, aniž by za to mohli. Takže jde zcela jasně o restauraci NEVOLNICTVÍ !!!
    A to si ten chytrolín Jarolím (Veverka) říká demokrat ???
  • No takový hovadský článek jsem ještě nečetl,to musel vymyslet student PF v Plzni.Tato verbež,která tady vládne 22 let a přivedla tuto zemi na kraj propasti,likviduje jednu fabriku za druhou.Tak pánové M .Terezie dělala reformu,pokračoval Josef a pak Leopold.To jsou osvícenci a ne to co nám dnes vládne a kupí jednu blbost na druhou.Jinak Václav souhlasím,protože stromy nerostou do nebe.
  • to vůbec není špatný nápad,protože různí asociálové za stovku odvolí kdejakého darebáka *9*
    • Tak já ti rozumím, ale i když ti asociálové odvolí darebáka, tak je to prkotina proti masám, které by ztratily volební práva. To by byly i např. ženy na mateřské, či v domácnosti, pěstounky, starající s eo děti atd. On totiž volební zákon nemůže takhle kličkovat, ten může volební právo vázat jednoznačně na existenci pracovní smlouvy a nemůže obsahovat tisíc výjimek !!!
  • To je přerce naprostý nesmysl! Volební právo je jako jedno ze základních občanských práv dáno ústavou. To je vidět, jak naši politici tento základní zákon znají!
  • Samozřejmě. Ještě odebrat volební právo ženám, dělníkům a nechat je jen podnikatelům a těm kteří pracují ve státní správě, aby se nemohlo nic změnit. Jednou je člověk nahoře a jednou dole. Přál bych autorovi této honosné myšlenky, která by měla být oceněna Nobelovou cenou, aby v době, kdy se jeho nápad zavede spadl sám s celou rodinou na hubu. *16*
  • A co cizáci, co tu nežijí? Proč o nás má rozhodovat emigrant v juesej? Těm bych to zatrh jako prvním.
    Na druhou stranu i národnostním menšinám. Faktem je, že švejk bude raději krafat hubou než volit, hospoda je nekdy bliž než volební místnost *16*
    • To je nápad, volit rovnou v hospodách *6* *16* *2* *2* *2*
  • To už tady kdysi bylo, ztv. "majetkový konsensus", ale ještě za starého Rakouska se to zrušilo.
    Což byla zjevně chyba. iím se umožnilo např. volit i 18x trestanejm kriminálníkům.
    Spravedlivější by bylo, umožnit volit děckám od mateřské školky, protože jich se to dotýká nejvíc,
    proč mají o jejich budouctnosti rozhodovat báby nad hrobem, kterých se ta budouctnost netýká???
    Když je věkový limit dole, měl by být i nahoře. *2* *2* *2* *6* *7*
    • Kdyby stát nezprivatizoval doly a kamenolomy, nikdo z recidivistů by se do našich věznic-zotavoven - 18 x nevrátil.
  • TOTALITA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to je hnus velebnosti
  • samozřejmě tím nemyslím mámy na mateřské,důchodce a lidi momentálně bez práce,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit