Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hosi,DEKUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3*
    • Hosi Hosi Hosajda...
      • Basajda....Nebo co ti mam odpovedet? *14*
  • Tolik blbů a na jedné fotce, to je síla!!
    • Ti blbové co volili lháře, křiváka a ožralu Zemana by se tam nevešli.
      • Souhlasim! *3*
        Ten bolsevik pod nami Ti krade nick,uz nevim,jak mu vysvetlit,ze je komunistickej Z M R D,C U R A K a P R A S E!!!!
        Co si ta luza vlastne mysli???
        • Takovíhle to Schwarcimu prohráli - nahoře huj, uvnitř fuj...
          • Dovoluji si částečně nesouhlasit. Oni jsou prostě stejní jako Kárl, jenom na rozdíl od něho vlastní podstatu nijak neskrývají. Zaslouží ale pochvalu, že tady to šlechetné fluidum, ten uměle falešný obrázek, tak razantně vymazávají. Zaslouží poděkování, že váhajícím voličům co dali Milošovi hlas s pochybami dávají tak jednoznačně najevo, že udělali dobře, nejlépe jak mohli.
  • Particka diletantu jde do kopru. To je opravdu dulezita zprava...
    • vrat tomu panovi ten nick ty komunisticka luzo a potkane!!!!!!!!!!!!!!!! *12* *10* *16*
      • Tak ty nepřestaneš s těma tvéjma žvástama.Marně jsem čekal,že příjdeš.Byl jsem celé dny doma a ty nic.To se bojíš a schováváš se za anonymitu netu.Napiš adresu a já se dostavím.
        • Pájo, dej mu do čenichu, už tady opruzuje moc dlouho!!!
        • Napis svuj mail,a ihned te pozvu na kavicku!"
          Z M R D E!!!!
          • Napsal jsem adresu. Domů!
          • Proč jste tak sprostý, to nejsou ani dlaždiči!
            • Eliško! Co chcete od vola.Ani vyjadřovat se to neumí.
            • Proč ??? Přece typický volič Schwarzenberga, ne ??? Superkultivovaný, slušný, inteligentní....
            • Zasada je:Na hruby pytel patri hruba zaplata! *3* *3* *3*
  • Ve vynikajícím stylu směřujícím k pokračování kultivace politického prostředí v pojetí řady představitelů kulturní fronty a oddaných příznivců Karla Schwarzenberga, zahájila razantní kultivaci infaltivně stupidní iniciativou pod názvem „Miloši Zemane, nejste a nikdy nebudete můj prezident." nedostižná Monika Le Fay. Bravo pravicoví soudruzi! Pokračujte tak dál.
    • Že by nikdy nedostali rozum ?No pan Werich říkal že je neštěstí když z mladýho blba zůstane starej blb což jim hrozí maximálně !
      • Pana Wericha praskala u STB agentka Bohdalova-to nevis???
        Nebo jsi teze komunisticka a slepa LUZA???
  • Račte po sobě spláchnou vy nohsledi Kalouska se Šláfenberkem s červeným kohoutem !!!
    • Spláchnout má být,aby se ten puch tolik tady nedržel !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit