Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Víte, tady nejde ani tak o to stádo, ale o to, kdo mu dělá naháněče.A když uvidíte v televizi pány Svěráka, Grygara, Černého a spol., jak pozují ve prospěch této prodloužené ruky Bavorského Landsmanschavtu, tak je člověku až stydno, když si uvědomí, kam že se to tito členové naší kulturní a vědecké fronty snaží naše občany, a přiznejme hlavně ty mladé, jimž chybí elementární historické zkušenosti , dotlačit!V celé historii našeho státu stála kulturní fronta na straně "češství", podporovala pocit národní hrdosti i svébytnosti Českého národa.Jak to tak vypadá, tak se tito pánové ve své servilnosti, a mohl bych užít slova ostřejšího, snaží zmanipulovat mladé voliče, aby ve své naivitě upřednostnili starého, bigotního šlechtice, který ani neumí správně naši krásnou řeč, a kterého k nám po sametu přitáhl další přisluhovač "Landsmanschavtu" Havel, před českými kandidáty.Myslím, že všichni ti Svěráci, Polívkové, Grygarové a spol., najdou jednou v dějinách našeho státu stejné místo jako jistý protektorátní politik, o němž si Češi, zvláště té starší, dodnes vypráví šťavnaté vtipy!Mám ale vážné obavy , že se za čtrnáct dní stane naše republika Schawarzenberkstejnskem.Jestli je ovšem pán Bůh nadevše spravedlivý, jak je uvedeno ve svatých knihách, tak to nemůže dopustit!
  • Na tento článek mohu jenom reagova DEBYL
  • Mám, takový dojem, že tohle je provokace vyvolaná špinavými intrikami protikandidáta na prezidentský úřad. P.Schwarzenberg je osoba mimořádně vysokých morálních a etických zásad a vykonal pro republiku v porevolučním období obrovskou míru záslužných činů, čímž dokázal, že do ČR patří a že je ochoten pro ni udělat maximum dobrého. Spojovat ho s Bavorským Lanfsmanschaftem je naprostý úlet mechci říci blbost a svědčí o tom, že pisatel nemá ani základní geografické znalosti. Naopak, pokud Bůh je a je-li nadevše spravedlivý, jeho oko vidí vše a nedopřeje, aby se prezidentem republiky stal buran z Vysočiny.
 • Šlectické tituly a privilegia zrušil již TGM. Tyhle oživlé mrtvoly patří na smetiště dějin. Když si někdo myslí, že je Bohem vyvolená elita, tak je to téměř vždy blb.Švanzenberg je nastrčená figura a cizák. Naši předkové se musí v hrobě obracet. Hodně Čechů muselo zemřít, abychom si udrželi naši identitu a svobodu . A my - fabriky rozdáme zahraničním fyrmám, od wietnamců si necháme ukrást desítky miliard ročně, do vlády pustíme cizáky a ještě schválíme zákon, podle kterého se dopouští zločinu, kdo to kritizuje.Co se to s námi stalo?
  • Máš možnost si vybrat mezi cizákama z východu a nebo ze západu
 • Omno je to těžký, když spousta našich osob ženskýho pohlaví zvlhne, jen jak uslyší "kníže" nebo "šlechtic", zkrátka modrou krev. Asi by i to právo první noci braly. Důsledky je jaksi nezajímaj.....
  • ppp
   jsi blb,nic jineho
  • Je zde napsáno mnoho, ale větší pitomos jak tato zde ještě nebyla. Kdy by to čettl když chceš tak tedy kníže,tak by asi smíchy usnul.
  • No, nanynky, co se touží provdat za bohatého milionáře. Ale právo první noci už asi zavádět nelze. Důvodem je akutní nedostatek panen, to už se musí hledat někde mezi nejmladšími....Jinak už to pak není "první noc", to panenství byla podmínka, ani šlechta nechtěla nějaké už "olízané vdolečky"...Dneska už ani nelze natočit známou pohádku "Panna a netvor", protože nějakého toho netvora byste našli, ale najděte tu panenku, chá chá, řekl by i Hurvínek Máničce....
 • Už je tady i "intelektuál" ERA; hurá!
 • Zeman, nebo kníže. Oba jsou tragedie. Celá tahle prezidentská volba se ukázala jako ukázka manipulace. Od prováděcích zákonů až po prapodivné přepočítávání hlasů. Kníže je Kalouskův poskok a klíčový člen nejneoblíbenější vlády v historii ČR. A Češi si ho snad zvolí za prezidenta. Už zapomněli, jak si nahrabal na privatizaci Becherovky. Jak založil s Kalouskem stranu přeběhlíků. Stranu která byla v parlamentu, aniž by ji někdo volil. Jak prodával navzdory zákazu hygieny svoje kapry přes nastrčeného bíl=ho koně. Je mi z toho nanic.
 • Sakra tady nejde o osla karla ale o to, kdo se dostane k moci. To jste fakt tak vypatlaní?
 • Škoda že nejde udělat, aby se vědělo jmenovitě kdo tuhle pakáž volí. Třeba vím o jednom, a ten volí aristokrata proto, protože chce změnu a aristokrati přece dělali pro tuto zem tolik. Ale jinak je blbej jak kulečníková koule, ale jinak vychcanej jak mraky *16*
  • Ty snad ani chytrýho kamaráda mít nemůžeš........
 • Sice nevím kdo, nebo co je Mráz, ale má pravdu.
 • http://www.blisty.cz/art/66947.html
 • Hele Milan Mráz, třeba ještě máš šanci na vyléčení. Mám známého doktora a jsem ochoten Ti zajistit zdarma v Bohnicích klecové lůžlo. Nevzdávej to a jdi se léčit.
  • Běž se léčit ty blbe, vřele ti to doporučuji, dokud je čas §§

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit