Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všem těm, kdo nosí placku Karla s čírem. Ve skutečnosti volíte Kalouska, tak jako v posledních parlamentních volbách. A věřte tomu, že on někde v pozadí, zatím v pozadí, číhá. Karlík se vám možná zdá roztomilý s tím svým nesrozumitelným brbláním a svojí lidovostí. Nezapomeňte ale, že je předsedou koaliční strany této asociální vlády (byť uznávám, že předsedou loutkovým), která odsouhlasila a prosadila množství zhovadilostí. A dobrosrdečný Karel všechny odkýval. Těm z vás, kteří dohlédnou do historie dále než k Václavu Havlovi, doporučuji najít si něco o rakouském císaři a posledním korunovaném českém králi Ferdinandu V. řečeném Dobrotivý. Váš kandidát se onomu Ferdinandovi bude ve funkci hodně blížit. Za něj taky vládli a rozhodovali jiní.
  • Mám husí kůži nejen z této diskuze. .Tak hurá do práce za desítku hrubého a nezapomeňte si po cestě koupit Blesk a startky s pivem. Škoda tak krásné země ,jak by tady mohlo být krásně i nám. Nebýt pravdoláskařů a komunistobíjců. A teď čekám že se dozvím že jsem komunista. Naopak,ti pravdoláskaři a nynější komunistobíjci ti byli v ksč, já ani v pionýru.
    • Celý život jsem čekala na ty světlé zítřky ,co nám slibovali komunisté.Život je v p..... a já svým dětem nebudu připravovat to svinstvo co tu bylo.A nejse žádná tupá ovce, mám svou hlavu a volím jak volím.
  • Veliká pravda.Volil Švarciho to je jako volit Kalouska.A ať mne o tom někdo přesvědčí,že ne.
    • Co řekneš na tohle : http://www.youtube.com/watch?v=h7UZZkCSXts
      • na to se dá říct jediné - období opoziční smlouvy, napadané Havlovými souvěrci bylo období ekonomické stability, u náš za to Zemanovi nadávali, v zahraničí okamžitě stoupla důvěra v naší ekonomiku, což bylo prokázáno vzestupem hodnoty akcií rozhodujících velkých podniků, opoziční smlouva se nelíbila lidovcům, Rumlovi, tenkrát falešnému Judr, Kalvodovi a podobným exsitencím, protože je odstřihla od vlády a přesně to byl důvod pro její uzavření, proti těmto lidem byla mířena. Proto Zemanovi mám řadu výhrad, ze všeho nejvíc mi vadí jeho vstřícnost k EU, ale opoziční smlouva je jeho velké plus! Díky tomu se podařila sanace našich bank, které byly v zoufalém stavu, teď, když bankovní sektor v řadě zemí EU kolabuje, my sklízíme, co Zeman opoziční smlouvou zasel a banky máme stabilní!
      • Tohle http://www.prvnizpravy.cz/sloupky.php?id=6acab86e-cfce-11e0-8ec4-00259038e91e
  • Vážené poslankyně a poslanci, prosím povstaňte, je přinášen prezident!
  • Občasné, nedejte na mediální masáže, které jsou placeni současnou vládní trojkoalicí a zahraničím a volte dle svého svědomí, neboť všichni dobře víme, že volbou Schwarzenberga by posílila pozice Kalouska a ti jsou schopni nás zaprodat Němcům a Rakušákům. *12* *12* *12* *16*
  • Kníže je možná Evropan, ale rozhodně není Čech. Zeman je taky pro EU, ale o tom, odkud pochází a za koho kope, není pochyb. Zeman prezidentem!
  • Miloš je obyčejný člověk. Jí tlačenku s cibulí, pije slivovici… Nechci knížete ze zámku, ale Zemana z paneláku, který chápe moje problémy.
  • Počkejte, až toho zmetka uchrněnýho zvolej. V tu ránu tady máme zrušení Benešovejch dekretů a sudeťácký parchanti si rozeberou půlku Čech. Další kus sebere Kalous s kamarádama, a na zbytek nám Brusel nastěhuje musulmany. Nám zůstane prd a eště z toho budem platit daně, aby bylo z čeho rozdávat hnědočechům a arabákům
    • lol ty jsi jetel jake pravomoci tu ma prezident? naprosto zadne jen amnestii (ikdyz i tim se nadji napachat obrovske skody ze) ale jinak prakticky nic nezmuze na zakony mame parlament
      • nemá pravomoci ale má nejsilnější slovo jako LOBISTA
  • Dobře zvolte si tedy svého Karla ale v tom případě nás opatruj sám pán Bůh protože bude u moci Kalousek a pak budete plakat *7*
    • To ovšem degenerovaným nedochází, ti vidí jen "nadstranického"karla *16*
  • Normálně do internetových diskusí nepíšu. Ale tentokrát mi to nedá. President má mimojiné schvalovat a podepisovat zákony. Dost pochybuji, že Karel bude schopen si nějaký návrh zákona přečíst a pochopit v ČEŠTINĚ. Možná, když mu to někdo přeloží do Němčiny, nebo nějak zjednodušeně vysvětlí. Takového presidenta nechci. Osobně nic proti němu nemám.
    • To víš že mu to někdo přeloží. Kdopak asi? Kalousek
      • Obávám se, že Kalousek se ani s tím překladem nebude obtěžovat. Stačí přece říct "Karle podepiš"!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit